Rüyada Rimel Görmek

Rüyada Rimel Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada rimel görmek, yalancı, düzenbaz bir kimse ile karşılaşacağınıza ve ondan zarar görecek bir ise girişeceğinize delildir. Sağlığınız bozulacak demektir. Kişinin isteyerek veya istemeyerek birini aldatacağına işarettir.

Rüyada sürme çubuğunu görmek, bir çocuk, köle veya elçidir. Bazen deve adımıyla bin adim uzaklığındaki bir yolculuğa delalet eder ki, bu mesafe ayakla on iki bin adımdan ibarettir. Bazı tabirciler de sürme çubuğu görmek, muhasebeciye delalet eder, dediler.

Rüyada başkasına maskara yani rimel sürdüğünü görmek, hayırlı faaliyetler içerisinde olarak; bol kazanç edineceğinize delalettir. Sağlık sorunlarınızdan da kurtulacağınızın göstergesidir.

Rüyada rimel almak, rüya sahibinin hatalı bir iş yapmak üzere olduğuna ve bu uğurda canını tehlikeye atmaktan çekinmeyeceğine ve geri durmayacağına yorulur. Kişi, kendini bu işi yapmaktan alı koymazsa eğer, çok büyük bedeller ödemek zorunda kalabilir diye yorumlanır.

Rüyada sürmek kalemi görmek, rüya sahibine mutluluk ve güç veren, hayatını kolaylaştıran, hayatın yükünü kendisiyle paylaşan, onun hizmetini gören ve işlerini düzenleyen bir kimsenin varlığına delalet eder. Manevi güç veren bir kişi ile yorumlanır.

Rüyada görülen rimel sembolü, bir başka rivayete göre de kişinin mutlu olacağı etkinliğe katılarak içinde yer aldığı durumdan son derece memnun kalacağına ifade edilir. Bu rüya ticari hayatta büyük başarılara ulaşmaya, önemli bir çok projenin içinde yer alarak kendinizi insanlara ve çevreye kanıtlamaya sembol edilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir