Rüyada Reçete Görmek

Rüyada Reçete Görmek Ne Anlama Gelir?

En fazla görülen rüyalardan biriside rüyada reçete görmektir. Reçete, doktorların hastalarını iyileştirmek için alınması gereken ilaçların isimlerini ve ne kadar alınacağını yazdığı kağıt parçasına denmektedir.

Rüyada görülen reçetenin anlamı ve yorumu nedir? Birisi rüyasında reçete görürse rüya tabircileri bunu ne şekilde yorumlarlar. Görüldüğü gibi hasta olacağınızın işareti anlamına gelmektedir.

Rüyada reçete görmek, hafif bir hastalığa yakalanacağınızın işareti olarak kabul edilir. Rüyanızda elinizde bir reçete ile bir eczaneye girdiğinizi görmeniz, önemli bir işiniz için bir bilgine başvurarak bilgi danışacağınıza delalet eder.

Reçete ile ilaç aldığınızı görmek, isiniz için bir formül bulduğunuzu gösterir. Bir reçeteyi okumak istediğinizi fakat anlamadığınızı görmek, işlerinizin çok karışık olup içinden çıkılmaz olduğuna delildir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada bir doktora muayene olup reçete almak, hasta ziyaretine ve hafif geçecek bir hastalığa işarettir. Rüyada doktorun size reçete verdiğini görmek; hafif bir hastalık geçireceğinize yada hasta ziyaretine gideceğinize işarettir. Rüyada reçete görmek, hafif bir rahatsızlık geçireceğinize işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Reçete Yazmak

Rüyada reçete yazdığını görmek, başınıza gelecek sorunlara yine kendinizin çare bulacağına, yardım beklediğiniz halde size kimsenin yardım etmeyeceğine ama sonunda tüm sorunlardan kendi başınıza kurtulacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Reçete Okumak

Rüyada reçete okuduğunu görmek, çeşitli sorunlarla karşılaşıp bu sorunları sabrınız sayesinde aşacağınıza delalet eder. Bir başka yoruma göre ise yakalandığınız hastalıktan yakında kurtulacağına sorunlarla başa çıkacağınıza işaret etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir