Rüyada Nevruz Görmek

Rüyada nevruz çiçeği, nevruz ateşi görmek ne anlama gelir? Rüyada nevruz görmek, üzüldüğünüz ve kederlendiğiniz zamanların yok olması demektir.

Rüyada Nevruz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada nevruz görmenin anlamı, yaşanan kötü süreçleri geride bırakmak, sıkıntılardan ve dertlerden kurtulmak, hayata yeniden başlamak demektir.

Nevruz çiçeği görmenin yorumu şu şekildedir:

  • Sağlıklı bir hayat yaşamak.
  • Yeni iş teklifleri almak.
  • Üzüntü duyulan zamanların geride kalması.
  • Eski kötü günlerin yerini mutluluğa bırakması.
  • Para kazanmak.

Nevruz, yeniliklerin ve müjdelerin habercisi olduğu için rüyada nevruz görmek yorumu da bu şekilde yapılmış olup, üzüntülerin ve dertlerin son bulması olarak yorumlanmıştır.

Rüyada nevruz görmek, kişinin bugüne kadar başına gelen kötü olaylardan kurtulması, üzüntü ve kederin yok olması demektir. Bir başka yorumcuya göre, bir kimse nevruz gününe kavuştuğunu görse, o kimsenin sevinçli olduğu zamanlardan birisi ona döner. Üzüntü ve şiddetten çıkar ve dinden çıkmış olanların bu rüyayı görmesi ise tekrar dinine döneceğinin alametidir.

Rüyada nevruz çiçeği veya nevruz görmek, üzüldüğünüz ve kederlendiğiniz zamanların yok olması demektir.

Kendisinin ‘Yeni Gün’ anlamına gelen ve özellikle ‘Bahar Bayramı’ olarak kutlanılan güne kavuşmuş olduğunu görmek sevinçli günlerinden birinin geri gelmesine, öyle bir günü yeniden yaşamaya; elden çıkan bir şeyin yeniden eline geçmesine, üzüntü ve şiddetten kurtulmaya delalet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir