Rüyada Hükümlü Görmek

Rüyada hükümlü görmek, devamlı birlikte dolaştığınız ve yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmeyen çok yakın arkadaşlarınızın size yarardan çok zarar vereceği anlamına gelir. Yine bu rüya, yakın arkadaşlarınız tarafından çekeceğiniz sıkıntıların ve acıların habercisidir.

Hükümlü rüyaları genellikle yakın çevrenizde olan ve aranızın çok iyi olduğu kimselerle alakalıdır. Ayrıca hükümlü rüyası, hayatınızda meydana gelecek olan kötü değişimlerin ve sizi maddi olarak sıkıntıya sokacak durumların alametidir.

Rüyada eline kelepçe takılarak hapishaneye götürülen hükümlü görmek, rüya gören kişinin yakın bir zamanda ortaklık anlaşması yapmışsa bu ortaklığın bozulacağına işarettir. Böyle bir rüya kişinin dostlarıyla yaşayacağı kavgalarında habercisidir.

Rüyada hükümlü olduğunu görmek, başınıza olmadık işler geleceğinin işaretidir. Türlü türlü belalarla baş etmek zorunda kalacaksınız anlamına gelir. Ayrıca bu rüya, yakın çevrenizde olan arkadaşlarınızın iyi insanlar olmadığının alametidir.

Rüyada hükümlü ziyaret ettiğini görmek, yapılan hatalardan pişmanlık duymak ve kendini affettirmek için çabalamak anlamına gelir. Bu rüya, aşırı sevdiğiniz birinin kötü gününde yanında olacağınızın da işaretidir.

Rüyada arkadaşının hükümlü olduğunu görmek, rüya gören kişi açısından sıkıntı çekmeden rahatça bir yaşam sürmek manasına gelir. Böyle bir rüya, şimdiye kadar üzüldüğünüz ne varsa geçip gideceğinin ve mutluluğun hakim olacağının işaretidir.

Hükümlü görülmesi, genel itibari ile ele alınacak olursa, evli kimseler için eşinden ayrılmak, bekar kimseler içinde ilişki yaşadığınız kişiden ayrılmak manasına gelir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir