Rüyada Hendek Görmek

Rüyada hendek görmek ne anlama gelir? Kişinin rüyasında hendekten atladığını görmesi rüya yorumcuları tarafından nasıl açıklanmıştır?

Rüyada hendek görmek ne anlama gelir? Sayfamızda, uzunlamasına kazılan derin çukurların genel ismi olan hendek rüyasının anlamı ve yorumu hakkında bilgiler vereceğiz.

Suyla dolu olan ve genelde kalelerin, yolların yada tarlaların çevresinde bulunan derin kazılmış yapılara verilen isimdir hendek. Rüya içerisinde ise, yaşamınız süresince karşınıza çıkacak engellerin habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada hendek görmekRüyada hendek görmek, rüya tabircilerine göre tehlike işareti olarak anlamlandırılır. Çevrenize dikkat etmeli sizi sevmeyen, kıskanan insanlara karşı kendinizi korumalısınız. Hendek rüyası, aynı zamanda ilerleyen zamanlarda iş hayatında bir çok sorunla karşılaşmanın da işaretidir. Dikkatli olmalı herkesin başına gelme ihtimali olan bu kötü durumları sabır ile atlatmalısınız.

Rüyada hendek tehlike ile yorumlanır. Rüyanızda bir hendeğin başında olduğunuzu, fakat hendeğin derinliği yüzünden üzerinden atlamaya cesaret edemediğinizi görmek, size teklif edilen bir isi, tehlikesinden ötürü kabul etmeyeceğinize delalet eder.

Kişinin rüyasında hendekten atladığını görmesi rüya yorumcuları tarafından başına gelen belalardan ve iş hayatında karşılaşılan sorunlardan kurtulmak demektir. Rüyada hendekten atlamak, hayatın acımasız şartlarında zorlu sınavları başarı ile geçmek manasına gelir. Yani bu rüya ile karşılaştığınız her türlü musibeti atlatacak feraha ereceksiniz.

Rüyada hendekte su görmek, hiç beklemediğiniz anda karşılaşacağınız tehlikenin işaretidir. İşleriniz yolunda giderken bir hiç umulmadık bir anda sorunlarla baş başa kalabilirsiniz. Bu rüya ile dikkatli olmalı ve ileriyi düşünerek hareket etmelisiniz.

Korunma amaçlı hendek malı ve canı koruyan her türlü tedbire, Malın zekatına, akıl ve ilme; Her türlü çukur ve hendek insanın önüne çıkacak engel ve zorluklara, Bir hendekten karşıya atlamak bir engeli aşmaya delalet eder.

Bir hendekten atlarken ayağınızın kayarak içine düştüğünüzü görmek, içine düştüğünüz tehlikeli bir durumdan dolayı ne yapacağınızı şaşırdığınıza delalet eder.

Rüyada görülen hendek, korunduğu şeye ve mala işarettir. Bir kimsenin hendeksiz kale veya şehir görmesi, zekâtının verilmemesi ve malin zayi edilmesi, askerin düşmandan korkup kaçarak gizlenmesi, ilmin zayi olması yahut düşmanın hücumu yahut kötülükle emredip iyilikten kaçındırmak gibi kötü görülen şeylerle islerin dağılması ve düzenin bozulmasına işaret eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir