Rüyada Oba Görmek

Son Güncelleme: 13.01.2021 02:33

Rüyada oba görmek, hayatın kötü zamanlarından uzak kalmak, güzel ve mutlu yaşamak, istek ve arzularına kavuşmak demektir. Bu rüya aynı zamanda iş hayatınızda büyük başarılar elde edeceğinizin habercisidir.

Oba, göçebe olarak yaşayan insanların oluşturduğu topluluğa verilen isimdir. Rüyalarımızda çok fazla görmeyiz ama son zamanlarda televizyonda yayınlanan dizilerden dolayı rüyalarımızda görebiliriz. Dizilerde yada filmlerde etkilendiğiniz bir sahnenin bilinçaltında rüyanıza girmesi şeklinde kendini gösterebilir.

Rüyada oba görmenin anlamı, sevinçli olmak, müjdeli haberler almak, huzuru ve ferahlığı yakalamak demektir. Ayrıca çok mutlu olacağınız zamanlara işarettir.

Rüyada oba çadırı görmek, devlet kadrolarında önemli görevlere gelmeye, maddi açıdan kazancının artmasına ve planlarını gerçekleştirecek olmaya yorumlanır.

Rüyada oba beyi olduğunu görmek, halk tarafından takdir edilen işler yapmaya alamettir. Oba beyi olmak, etrafındaki insanlar tarafından sevilmeye, büyük işlere imza atmaya delalettir.

Kendini büyük bir çadırın içinde görmek devlet ve saltanata; iş ve arzusunun büyüklüğüne, Obası olduğunu yahut onun altında olduğunu görmek büyük bir nimetle nimetlenmeye, şehit kabirlerini ziyaret etmeye, şehit olarak dünyadan göçmeye; Tanınmayan oba, beyaz ve yeşil renkte ise, ibadet ederek yüksek dereceler elde etmeye, Mescidi Aksa’yı ziyaret etmeye delalet eder.

Rüyanızda bir ırmağın kıyısında ve yeşillikler içerisinde kurulmuş bir oba görürseniz, bu sonsuz bir sevince ulaşacağınızı ve kendinizi çok mutlu hissedeceğinizi gösterir.

Rüyanızda bir oba görmeniz sonsuz bir sevince delalet eder. Yeşillikler içinde kurulan bir obayı görmek sevinç ve mutluluğa işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada bir kimsenin bir yerde kurulmuş oba görmesi, sevince, müjdeye ve ferahlığa işarettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir