Rüyada Fırın Görmek

Rüyada fırın görmek ne demek? Birinin rüyasında fırın görmesinin anlamı ve yorumu nedir?

Son Güncelleme: 28.12.2020 00:13

Rüyada fırın görmek, güzel bir aile yaşamınız olacak ve çok sayıda çocuğunuz olacağına yorulur. Bolluk, bereket, kısmettir. Fırın temizse çok iyidir, sıcak ve pis ise kısmette sıkıntı olacağına işaret eder.

Rüyada görülen fırınRüyada görülen fırın, kişinin malını muhafaza ettiği sandığa, mahzene, kasaya ve diğer şeylere, insanın eşi ve çocuklarına alamet eder. Mahalle fırını insanların topluca sahip oldukları müşterek dünyalığa delalet eder.

Fırını kızdırmak menfaat ve kazanca, kış mevsimi fırın ağzına yakın durmak yahut fırının karşısında oturmak rahatlığa, Fırın ateşinden bir yerinin yandığını görmek dünyalıktan yahut birinden gelecek sıkıntıya işarettir.

Fırına hamur götürüp onu pişirmek hastalıktan kurtulmak, ihtiyaçların karşılanması anlamına gelir. Fırın kürekçisi öğretmene yahut okulda çalışan hademeye delalet eder.

Sıcak bir fırın, güzel bir aile hayatının işaretidir. Fırında yemek pişirdiğinizi gördüyseniz, geçici bir sıkıntı yaşayacağınız anlamına gelir.

Rüyada fırın görmek mahalle ve ev halkına yorumlanır. Bir rivayete göre, fırın evin kileri olarak da tabir edilir. Mahalle veya çarşı fırınını görmek, mahalle halkı tarafından sevilip takdir edildiğine; onların kendisine ve ev halkına karşı gösterdikleri ilgiye delalet eder.

Çarşı fırınından ekmek aldığını görmek, çocuklarının okullarında iyi bir şekilde okuyup yetiştiklerine alamettir. Bir fırın yaptırdığını görmek, mahalle halkı için, onların adına o yerde bir irfan veya sağlık ocağı açılması için çalıştığına; fırının yandığını veya kendisi tarafından yakıldığını görmek, o yerde mahalle halkı yararına bir yeşil alan veya çocuk bahçesi açılacağına; fırına odun taşıyıp istif ettiğini görmek, mahalle halkından bir is için yardım göreceğine işarettir.

Fırında hamur yoğurduğunu görmek, yaptığı bir işten dolayı büyük bir kazanç elde edeceğine; bu hamurdan fırında ekmek pişirdiğini görmek, mahalle yararına hayırlı bir is için para harcayacağına delalet eder.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir