Rüyada Fitil Görmek

Rüyada fitil görmek ne anlama gelir? Fitil rüyada görülürse ne demek? Fitil rüyasının anlamı ve yorumu nedir?

Son Güncelleme: 25.02.2021 18:00

Rüyada fitil görmek, bir dairenin müdiresine veya idarecisine işaret eder. Bu rüya ile hayatınızda aklınıza gelmeyecek şekilde değişimler yaşayacak ve kendinizi hiç ummadığınız yerde bulacaksınız. Bazılar içinde fitil rüyası, sevinç ve mutluluk içerisinde olmak anlamına gelir.

Fitil rüyaları, tabir yapanlara göre iyi anlamlar taşır ve mevki makam yükselmesi olarak yorumlanır. Özellikle iş hayatında olan bayan yöneticilerin konumlarının yükseleceğine işaret eder.

Rüyada fitil sokmak, rüya gören şahıs açısından duygusal hayatında meydana gelecek gelişmelerin habercisidir. Aşk hayatınızda ve gönül işlerinde hiç olmadığınız kadar bağlılık ve heyecan duyacağınızın işaretidir.

Rüyada fitilin tamamen yanmış olması bu yöneticinin vefatına işarettir. Aynı şekilde rüya içerisinde fitilin sönmüş olduğunu görmek birinin hastalanmasına, hasta varsa vefatına alamettir.

Rüyada yanan ve etrafına ışık saçan fitil, kadın cihetinden kaynaklanan sevinç ve mutluluğa işarettir. Fitil eğer bir lamba içinde ise ve yanıyorsa, bulunduğu yerde kendisinden üstün olan birinin kendi hakkında iyi şeyler düşünmediğine delalettir.

Rüyada bir fitili eline alıp yakmak istiyorsanız fakat fitil yanmıyorsa, düşmanlarınız olduğuna fakat size bir şey yapmayacaklarına işarettir.

Bir fitili elinde tutuşturmak, etrafına zarar verecek bir harekette bulunacağına; fitili tutuşturduktan sonra söndürüp elinden attığını görmek, yapacağı bir isten dolayı kimseye bir zarar gelmeyeceğine delalet eder.

Bir kimse fitilin hepsini yanmış görse, bir dairenin müdiresi ölür. Eğer fitilden bir kıvılcım sıçrayıp pamuğu yaksa, bir daire müdiresinin hata ve yanlış bir hareketi olur. Bir kimse bir yerde mumu ve kandilin fitilini söndüğünü görse, hasta olan bir kimse orada ölür veya oraya kaybolmuş bir kimsenin ölüm haberi gelir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı