Rüyada Fıskiye Görmek

  • Rüyada fıskiye görmek: Rüya sahibi erkekse güzel bir kadınla tanışması, üzüntü ve kederlerinden kurtulması anlamına gelir. Bu rüya, sevinç verici haber almanın, ferah bir hayata kavuşmanın habercisidir. Yani çok güzel bir yaşam kişiyi bekliyor diyebiliriz.
  • Rüyada fıskiye görmenin anlamı: Rüyada gören kişinin güzel bir çocuğa sahip olmasının ve yeni bir eve taşınmasının işaretidir. Bol kazanç elde etmek ve müjdeli haberler almak diğer yorumları arasında gösterilebilir. Ayrıca bu rüya, kişinin toplum tarafından hakir görülecek davranışları işlemekten kaçınmasına da işarettir.
  • Rüyada su fıskiyesi görmek: Suyun fıskiyeden güzel akıp akmamasına göre yorumlanır. Rüya gören kişi fıskiyeyi güzel bir şekilde tutup etrafa yayıyorsa bu varlıklı bir kadına işarettir. Fakat fıskiyede su yoksa o zaman bu rüya yoksul bir kadına alamettir. Rüyada fıskiyeden su aktığını görmek, hane içindeki bereketin, bolluğun ve mutluluğun işaretidir.
  • Rüyada fıskiye altında ıslanmak: Rüya görenin hayatının bundan sonraki zamanlarını bolluk içerisinde geçireceği anlamına gelir. Ayrıca fıskiye altında ıslandığını gören kişinin her işinin yolunda gideceğinin de işaretidir.
  • Rüyada fıskiyeli havuz görmek: Rüya gören kişinin kendi ve işi hakkında aldığı kararların yanlış olduğu manasına gelir. Fıskiyeli havuz rüyasını gören kişi verdiği bu kararlar yüzünden bir müddet sıkıntı ve zarar görecektir.
  • Rüyada banyo fıskiyesi görmek: Rüya görenin ömrünün sonuna kadar stres ve maddi sıkıntı çekmeyeceği anlamına gelir. Yine bu rüya, birikimlerini doğru şekilde kullanan kişinin kazançlarını arttıracağı ve bolluk içinde yaşayacağı manasına gelir.
  • Rüyada sulama fıskiyesi görmek: Rüya sahibinin hayatının bundan sonraki kısmının başarılarla dolu olacağı anlamına gelir. Bu rüyayı erkek değil de bir kadın görmüşse o zaman o kişi evliliğinde çok mutlu olacaktır.
  • Rüyada fıskiye ile ıslanmak: Rüya gören kişinin etrafına yaptığı yardımlarla hayır duası alacağı anlamına gelir. Bazıları içinde bu rüya, tanıdık kişilerin çıkardığı olmadık sözlerle kişinin çevresine mahcup düşmesine işarettir. Kişinin fıskiyeden üzerine su sıçraması ise gereksiz konulardan başı ağrıması manasına gelir.
  • Rüyada bozuk fıskiye görmek: Rüya gören şahsın maddi kazancının azalacağı anlamına gelir. Bir müddet işlerin kötüye gitmesinden dolayı zarar edecek ama daha sonra işlerini yoluna koyacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir