Rüyada Fare Görmek

Son Güncelleme: 05.09.2020 12:09

Rüyada görülen farenin anlamı ve yorumu nedir? Bir kişi rüyasında fare görürse bu neye işarettir? Bütün sorularımıza burada cevap bulacağız.

Çok sevilmeyen bir hayvan olan fare ülkemizde en korkulan ve sevilmeyen hayvanların başında gelmektedir. Özellikle evde olması Türkiye’de hiç kimse tarafından hoş karşılanmaz. Bu bakımdan da rüyada görülmesi de tabirlerine yorumlarına yansımıştır. Bizde bu amaçla rüyada fare görmenin manasını çeşitli tabircilerin anlatımları ile açıklamaya çalışacağız.

Rüyada Fare GörmekRüyada Fare Görmek Ne Anlama Gelir?

Fare görüldüğü yer itibari ile rüyanın yorumunu değiştirmektedir. Genel olarak rüya fare görülmesi eve yada gören kişinin iş yerine hırsız girmesi yada sizin ailenizle başkalarıyla aranızı bozacak bir kadına işaret etmektedir.

Rüyada fare deliği görmek, doğru yoldan sapmaya, insanların sevmediği işleri yapmaya delalet eder. Kötü söz söylemeye ve bu sözden dolayı çevresindekileri incitmeye, ailesi ile arasının bozulacağına işarettir.

Evde fare görmek ise, sizin çok yakınınızda olan, evinize giren bir gizli düşmanınızın olduğu şeklinde yorumlanabilir. Genel anlatımlar olarak fare size sinsi sinsi yaklaşan ve çok yakınınızda devamlı dibinizde olan bir düşmanı işaret etmektedir.

İyiye yorulmayan fare yorumlarında devamlı bir başarısızlık, sağlık konusunda sorunlar, uğrayacağı çeşitli zararlar gibi kötü olan şeyler anlatılmıştır.

FARE İLE İLGİLİ BAŞLIKLARIMIZ
Rüyada fare görmek
Rüyada fare yakalamak
Rüyada fare öldürmek görmek
Rüyada fare yemek
Rüyada fare sevmek
Rüyada fare kovalamak
Rüyada ölü fare görmek
Rüyada gri fare görmek
Rüyada büyük fare görmek
Rüyada beyaz fare görmek

Rüyada fare görmek

Özellikle yiyecek olan yerlerde görülen fareler, evde rızkın artacağına, devamlı olacağına ve eve bereket getireceğine yorulur. Sıkıntılarınız varsa bu sıkıntılardan ve dertlerden kurtulacağınıza işaret edilmektedir.

Rüyada fare yakalamak

Rüyada fare yakaladığını görmek, kendisine zarar veren arkasından işler çeviren bir kadından yanlış yapacağı bir hareketten dolayı haberdar olacağı anlamı çıkmaktadır. Bu kişiden gelecek zararlardan kurtulmaya, ona ve onun gibilere karşı dikkatli olmaya işaret etmektedir. Etrafınızda bu türden insanlar varsa veya şüphelendikleriniz varsa dikkatli olmalısınız.

Rüyada fare öldürmek görmek

Rüyada fare öldürüldüğünü görmek kendisine çok zararlar verecek kişiyi alt etmek olarak yorumlanmıştır. Size hiç bir faydası olmadığı halde sizden geçinen, menfaati için yanınızda bulunan insanlardan kurtulacağınız söylenmektedir.

Rüyada fare yemek

Rüyada fare yediğini görmek, rüyayı gören kişinin olmasını çok istediği bir şeyin olacağı manasına gelir. Büyük başarılar kazanacağına, sıkıntıları ortadan kaldıracağına ve aşk ilişkilerinde onu sevindirecek gelişmeler olacağına işaret edilmektedir. Bu rüya hayırlı gibi görülse de rüyayı nerede gördüğünüzle veya nasıl gördüğünüzle alakalı manası değişiklik gösterebilir.

Rüyada fare sevmek

Rüyada fareyi sevdiğini görmek, işlerinin yoluna gireceğine, maddi şekilde büyük kazançlar elde edeceğine, rızkın bereketin artacağı işaret eder. Bir bayan ile arkadaşlık etmeye onun konuşmalarının rüya sahibi etkilediği ifade eder. Hanesinde hiçbir zaman rızkının azalmayacağına yorulur.

Rüyada fare kovalamak

Rüyada fare kovaladığını görmek, düşmanlarınızın size karşı planladıkları şeylerin boşa çıkacağına, sizin bunlardan haberiniz olup onları savuşturacağına işaret eder. Eğer kovaladığınız fare evde ise o zaman yakın akrabalardan birisinden zarar görmeye yakın onlardan uzaklaşacağına işaret eder. Kovalanan fare iş yerinizde ise, iş çevrenizde size zarar vermeye çalışan, başkalarına nazlim.net karşı sizi kötüleyen birisinden kurtulacağınıza yorumlanmaktadır. Rüyada sokaklarda fare kovalamak, yaşadığınız yerde insanların arasını bozan ve insanlar arasına nifak sokan bazı kimseleri dışlamaya ve onlardan kurtulmaya işaret etmektedir.

Rüyada ölü fare görmek

Size sinsi sinsi yaklaşan çok gizli bir düşmanınız olduğuna işaret edilmektedir. En zayıf anınızı kollayan bu kişiden uyanık olmanız sayesinde kurtulacağınıza ve onu alt edeceğinize yorumlanmaktadır.

Rüyada gri fare görmek

Manası kötü olarak yapılan bu rüyada, gören kişinin sıkıntıya gireceğine, işlerinin bozulacağına, geçin sıkıntısı çekeceğine, maddi anlamda çok zorluklar yaşayacağına işaret edilmektedir.

Rüyada büyük fare görmek

Çok zorlu bir düşmanla uğraşmak zorunda kalacağına işaret eder. Sinsiliği ve zekiliği sayesinde size belli etmeden devamlı yanınıza gelen sizden biriymiş gibi görünen bir insanın etrafınızda olduğu manasına yorumlanır.

Rüyada beyaz fare görmek

Mutlu bir hayatınız olacağına, dertlerinizin sıkıntılarınızın son bulacağına, maddi anlamda büyük kazançlar elde edeceğinize yorumlanır.

Nazlim.net / Rüya Tabirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir