Rüyada Fare Görmek

Burada rüyada fare görmek nedir, rüyada fare görmek neye işarettir, rüyada fare görmek ne anlamına gelir yada rüyada fare görmek anlamı nedir gibi sorularımıza cevaplar bulacağız.

Reklamlar

Rüyada Fare Görmek Nedir

Çok sevilmeyen bir hayvan olan fare ülkemizde en korkulan ve sevilmeyen hayvanların başında gelmektedir. Özellikle evde olması Türkiye’de hiç kimse tarafından hoş karşılanmaz. Bu bakımdan da rüyada görülmesi de tabirlerine yorumlarına yansımıştır. Bizde bu amaçla rüyada fare görmek ne anlamına gelir islami ve diğer açılardan açıklamaya çalışacağız.

Fesatçı bir kadına veya hırsıza, korkak ve aşağılık kimseye, evde dolaşan çok fare rızka, ucuzluk ve bolluğa, fare avlamak kötü huylu bir kadınla ilişki kurmaya, farenin kediyle sıkı fıkı ve dost olduğunu görmek gösteriş ve nifaka, Fare deliği bid’at işlemeye, insanı istikametten alıkoyan görüş ve düşüncelere rağbet etmeye delalet eder.

Rüyada Fare Görmek Nedir Ne Anlama GelirRüyada görülen fare, ürkeklik göstergesidir veya gerçek hayatta yaşanan endişe ve kaygılara işaret eder. Normal hayat akışınızda korktuğunuz ya da endişe ettiğiniz bir konuda abinizden aldığınız veya alacağınız bir destek rüyanıza yakalandığında küçülen fare sembolü ile yansımış.

Fare gizli bir düşmana işaret eder. Ölü fare, rüya sahibinin çok haşin ve hain bir düşmanı olduğuna bütün hareketlerini takip ederek ilk fırsatta onu yere vurmaya çalışacağına işarettir.

Fare rüyaları hiç iyiye yorumlanmaz. Fare rüyaları sağlıkla ilgilidir. Ayrıca işte başarısızlık, zarar vb de işarettir. Bir yerde farelerin dolaştığını gören insan birden hastalanır. Evine fare girdiğini gören zarara uğrar.

Öncelikle içeriğimize bakalım neler okuyacağız:
Rüyada fare görmek
Rüyada fare yakalamak
Rüyada fare öldürmek
Rüyada fare yemek
Rüyada fare sevmek
Rüyada fare kovalamak

Rüyada fare görmek

Bir kaç şekilde tabir edilmektedir. Fareler rızık olan yerlerde bulunduğundan rüyada Fare görmek rızka işaret eder. Farelar yiyecek olan yerlerde dolaştıkları için Rüyada evde farelerin oynadığını görmek, rızkın devamlılığına ve çokluğuna işarettir. Bazı Tabirciler farelerin yiyeceklerini hep çaldıklarından rüyada fare görmek yorumunu, hırsıza ve fesat fitneci bir kadına yorumlamışlar.

Rüyada fare yakalamak

Tabirde farenin dişisi ile erkeği arasında fark yoktur. Bir kimse kendisinin fare avladığını ve ona sahip olduğunu görse, kötü ve fitneci bir kadına işaret eder. Rüyada fare yakalamak kişinin, bir kadını bir yerde oyuna getirerek, ondan faydalanacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre fare yakalamak, size kötülük yapmayı amaçlayan ve arkanızdan işler çeviren kötü niyetli bir insanı mağlup etmeye, ondan gelecek tüm zararları savmaya veya o kişiye karşı uyanık davranıp her türlü eylemini boşa çıkarmaya işarettir. Bazı âlimlere göre ise fare yakalamak, çevresindeki yararsız insanlardan kurtulmaya, boş işleri bırakmaya ve her anlamda doğru yolu bulup takva ehli olmaya delalet etmektedir.

Rüyada fare öldürmek

Rüyada fare öldürüldüğünü görmek bir düşmanının veya art niyetli bir kişinin alt edileceğine işarettir. Rüya sahibinin eteğine dolaşan, malından mülkünden yiyen, ona sadece menfaat için yanaşıp, dalkavukluk ve yalakalık eden bir kimseden kurtulacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin bu kişiye karşı artık daha fazla tahammülü kalmadığı ve onu hayatından çıkarmayı bu defa başaracağı anlamına gelir. Rüyada fare öldürmek, rüya sahibinin hayatında hiçbir işe yaramayan, gereksiz kişilere hayır demeyi öğreneceği ile tabir edilir.

Rüyada fare yemek

Rüya sahibinin uzun zamandır uğraş verdiği şeyi elde etmesi manasına gelir. Gerek iş hayatında gerekse eğitim hayatında çok başarılı olacağına işarettir. İş hayatındaki sıkıntıları ortadan kaldıracağına ve sevdiği kişi ile arasındaki muhabbetin artacağı yönündedir. Rüyada fare yemek, çalışmanın sonucunda emeğinin karşılığını almak demektir. Ticaret hayatında büyük başarılar elde ederek iş sahibi olacağı manasına gelir. Kişinin kara günlerin sonunda yaşayacağın güzel günlerin habercisidir. Rüyada fare yemek, genel anlamı hayırlıdır, fakat rüyanın görünüşüne göre değişir.

Rüyada fare sevmek

Öncelikle bu rüya gören kişinin ne kadar merhametli ve yufka yürekli bir insan olduğunu gösterir. Fareler yiyeceklerin içerisinde dolaştığını için hayır ile yorumlanır. Rüyada fare sevmek, rızkın bereketin artacağı yönünde de yorum yapılır. Bir bayan ile arkadaşlık etmeye onun konuşmalarının rüya sahibi etkilediği ifade eder. Hanesinde hiçbir zaman rızkının azalmayacağına yorulur. Rüyada fare sevmek, kişinin insan ayırt etmediği manasına da gelir. Eğer bir yeri eşerken görüyorsanız bir hırsıza elinizden gidecek bir mala rivayettir.

Rüyada fare kovalamak

Güçsüz bir düşmanınızın hilelerine karşı uyanık olduğunuzu ve bu kötülüklerini önlemek için sizin de birtakım eylemlerde bulunduğunuzu göstermektedir. Rüyada evinde fare kovalayan kimse, akrabaları arasından çıkacak bir düşmana kötülük yapar ve onu saf dışı bırakır. İş yerinde fare kovalamak, çalışma hayatınızda arkanızdan konuşan ve size kötülük düşünen bir adamı egale etmeye yorumlanmaktadır. Rüyada sokaklarda fare kovalamak, toplum içinde nifak tohumları serpen ve insanların arasını diliyle bozmaya çalışan bazı kimseleri dışlamaya ve onlardan kurtulmaya işaret etmektedir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.