Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek ne anlama gelir? Kişinin rüyasında fare görmesi rüya yorumcuları tarafından nasıl açıklanmıştır?

Son Güncelleme: 04.02.2021 06:28

Sayfamızda, genel itibari ile hayatınızda başınıza gelecek olan olumsuz durumların habercisi olan rüyada fare görmenin anlamı ve yorumu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Çok sevilmeyen bir hayvan olan fare ülkemizde en korkulan ve sevilmeyen hayvanların başında gelmektedir. Özellikle evde olması Türkiye’de hiç kimse tarafından hoş karşılanmaz. Bu bakımdan da rüyada görülmesi de tabirlerine yorumlarına yansımıştır. Bizde bu amaçla rüyada fare görmenin manasını çeşitli tabircilerin anlatımları ile açıklamaya çalışacağız.

Rüyada fare görmek ne anlama gelir?

Rüyada Fare Görmek

Fare görüldüğü yer itibari ile rüyanın yorumunu değiştirmektedir. Genel olarak rüya fare görülmesi eve yada gören kişinin iş yerine hırsız girmesi yada sizin ailenizle başkalarıyla aranızı bozacak bir kadına işaret etmektedir.

Rüyada fare deliği görmek, doğru yoldan sapmaya, insanların sevmediği işleri yapmaya delalet eder. Kötü söz söylemeye ve bu sözden dolayı çevresindekileri incitmeye, ailesi ile arasının bozulacağına işarettir.

Evde fare görmek ise, sizin çok yakınınızda olan, evinize giren bir gizli düşmanınızın olduğu şeklinde yorumlanabilir. Genel anlatımlar olarak fare size sinsi sinsi yaklaşan ve çok yakınınızda devamlı dibinizde olan bir düşmanı işaret etmektedir.

İyiye yorulmayan fare yorumlarında devamlı bir başarısızlık, sağlık konusunda sorunlar, uğrayacağı çeşitli zararlar gibi kötü olan şeyler anlatılmıştır.

Rüyada fare görmenin anlamı

Özellikle yiyecek olan yerlerde görülen fareler, evde rızkın artacağına, devamlı olacağına ve eve bereket getireceğine yorulur. Rüyada fare görmek, sıkıntılarınız varsa bu sıkıntılardan ve dertlerden kurtulacağınıza işaret edilmektedir. Kişinin rüyasında fare görmesi, rüya yorumcuları tarafından niyetleri çok kötü olan kadın veya kadınlar ve birden bire ortaya çıkacak olan hastalıklar olarak yorumlanmıştır.

Fare yakalamak

Rüyada fare yakaladığını görmek, kendisine zarar veren arkasından işler çeviren bir kadından yanlış yapacağı bir hareketten dolayı haberdar olacağı anlamı çıkmaktadır. Rüyada fare yakalamak, bu kişiden gelecek zararlardan kurtulmaya, ona ve onun gibilere karşı dikkatli olmaya işaret etmektedir. Etrafınızda bu türden insanlar varsa veya şüphelendikleriniz varsa dikkatli olmalısınız.

Fare öldürmek

Rüyada fare öldürdüğünü görmek rüyayı gören kişinin kendisine çok zararlar verecek kişiyi alt etmek olarak yorumlanmıştır. Yani size karşı kin güden ve kötü olmanızı isteyen birisini yeneceğinizi, saf dışı bırakacağınızı ifade eder. Rüyada fare öldürmek, size hiç bir faydası olmadığı halde sizden geçinen, menfaati için yanınızda bulunan insanlardan kurtulacağınız söylenmektedir.

Fare yemek

Rüyada fare yediğini görmek, rüyayı gören kişinin olmasını çok istediği bir şeyin olacağı manasına gelir. Büyük başarılar kazanacağına, sıkıntıları ortadan kaldıracağına ve aşk ilişkilerinde onu sevindirecek gelişmeler olacağına işaret edilmektedir. Rüyada fare yemek rüyası hayırlı gibi görülse de rüyayı nerede gördüğünüzle veya nasıl gördüğünüzle alakalı manası değişiklik gösterebilir.

Fare sevmek

Rüyada fareyi sevdiğini görmek, işlerinin yoluna gireceğine, maddi şekilde büyük kazançlar elde edeceğine, rızkın bereketin artacağı işaret eder. Rüyada fare sevmek, bir bayan ile arkadaşlık etmeye onun konuşmalarının rüya sahibi etkilediği ifade eder. Hanesinde hiçbir zaman rızkının azalmayacağına yorulur.

Fare kovalamak

Rüyada fare kovaladığını görmek, düşmanlarınızın size karşı planladıkları şeylerin boşa çıkacağına, sizin bunlardan haberiniz olup onları savuşturacağına işaret eder. Eğer kovaladığınız fare evde ise o zaman yakın akrabalardan birisinden zarar görmeye yakın onlardan uzaklaşacağına işaret eder. Kovalanan fare iş yerinizde ise, iş çevrenizde size zarar vermeye çalışan, başkalarına nazlim.net karşı sizi kötüleyen birisinden kurtulacağınıza yorumlanmaktadır. Rüyada sokaklarda fare kovalamak, yaşadığınız yerde insanların arasını bozan ve insanlar arasına nifak sokan bazı kimseleri dışlamaya ve onlardan kurtulmaya işaret etmektedir.

Ölü fare görmek

Rüyada ölü fare görmek, size sinsi sinsi yaklaşan çok gizli bir düşmanınız olduğuna işaret eder. En zayıf anınızı kollayan bu kişiden uyanık olmanız sayesinde kurtulacağınıza ve onu alt edeceğinize yorumlanmaktadır.

Gri fare görmek

Rüyada gri fare görmek, manası kötü olarak yapılan bu rüyada, gören kişinin sıkıntıya gireceğine, işlerinin bozulacağına, geçin sıkıntısı çekeceğine, maddi anlamda çok zorluklar yaşayacağına işaret edilmektedir.

Büyük fare görmek

Rüyada büyük fare görmek, çok zorlu bir düşmanla uğraşmak zorunda kalacağınıza işaret eder. Sinsiliği ve zekiliği sayesinde size belli etmeden devamlı yanınıza gelen sizden biriymiş gibi görünen bir insanın etrafınızda olduğu manasına yorumlanır.

Beyaz fare görmek

Rüyada beyaz fare görmek, mutlu bir hayatınız olacağına, dertlerinizin sıkıntılarınızın son bulacağına, maddi anlamda büyük kazançlar elde edeceğinize yorumlanır.

Nazlim.net / Rüya Tabirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir