Rüyada Fes Görmek

Rüyada fes görmek ne anlama gelir? Kişinin rüyasında fes takan birini görmesinin anlamı ve yorumu nedir? Rüya yorumcuları fes görmeyi nasıl açıklamışlardır?

Fes, Osmanlı Devletinde 2. Mahmut zamanında giyilmesi zorunlu tutulan, tepesinde püskülü olan, kırmızı renkte başlığa verilen isimdir. Rüyada fes görülmesi, söz dinlemeyen, sadece kendi bildiklerini karşısındakine empoze etmeye çalışan birisine işaret eder.

Fes rüyaları, kişinin çevresindekilerle ve etrafında olan insanlarla hiç bir şeyi kabul etmemesi yüzünden yaşayacağı sorunların habercisidir. Rüyayı görenin erkek veya kadın olmasına bağlı olarak bu rüyanın anlamı değişmektedir. O yüzden ikisini ayrı şekilde değerlendireceğiz.

Rüyada fes görmekRüyada fes görmek, kadın açısından mutlu bir evlilik yapmaya, yetiştirdiği evlatlarına güzel bir annelik yapacağına ve eşini çok seveceğine delalet eder. Rüyayı gören erkek için ise, mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek manasına gelir.

Kişinin rüyasında fes takan birini görmesi, yaşamında meydana gelecek olayların kendisini zor durumda bırakmayacağına alamet eder. Rüyada fes takan birini görmek, rüya yorumcularına göre, iş hayatında öz verili bir şekilde yürüttüğü çalışmalarının başarıyla sonuçlanacağına delalet eder.

Rüyada fes giymek, kişinin çevresinde gelişen olaylara karşı duyarsız kalamayacağına ve yardım etmek için mutlaka olayın bir yerinde görev alacağına yorumlanır. Rüyada fes giydiğini görmek, kadına ve erkeğe göre farklı yorumlanmış olup, erkek için bilimsel uğraşlar yapmaya, kadın için ise mevki makam sahibi olmaya işaret eder.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 5 / 5. Kullanılan oy: 1

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir