Rüyada Işık Görmek

Son Güncelleme: 03.10.2020 03:31

Rüyada Işık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya tabirleri yorumları

Rüyada ışık bir çok sıkıntıdan sonra refaha ve huzura kavuşmak anlamındadır. Işık bir gece yarısı görüldüyse, rüyayı gören bir çocuk sahibi olacak demektir. Güneş iyi bir gelecek anlamındadır. Ay ışığı hüzünlü ve acı bir durumu bildirir. Gaz lambasının ışığı eğlenmek ve güzel zaman geçirme imkanını anlatır. Mum ışığı dert demektir. Kibrit ışığı ise kısmet işaretidir.

Her konuda başarılı olacaksınız. Eğer ışıkların söndüğünü gördüyseniz, bir planınız konusunda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Uğurdur, şifadır, huzur ve feraha kavuşulacağına işaret eder.

Rüyasında ışık gören, çeşitli güçlüklerden sonra rahata ve feraha erişecek ve derin bir nefes alacak demektir. Işık gece yarısı görülür ise rüya sahibinin bir erkek çocuğu olacağına, kibrit ışığı kısmete, ay ışığı hüzünlü geçecek zamana, gaz lambası ışığı, hoş vakit geçirmeye, mum ışığı hasretle geçecek günlere, güneş ışığı çok parlak geleceklere işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada ışık görmek geçimin kolaylaşacağına ve parlak bir geleceğe kavuşacağına, ilim ve yetenekle donatılacağına.

Loş ışık, kısmen başarılı, eğer ışıkların söndüğünüzü görürseniz uzun süredir gerçekleştirmeye çalıştığınız bir planınız konusunda hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir