Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek ne demek? Rüyada yavru kedi görmek ne anlama gelir sayfamızda, devamlı gördüğümüz ama yorumlaması bir o kadar zor olan kedilerden bahsedeceğiz.

Dünyada bütün milletlerin belkide en fazla gördüğü rüyalar içerisinde olan kediler, kişinin onlar hakkındaki düşüncelerine göre olumlu veya olumsuz yorumlara yol açar. Daha basit ifade ile anlatmak gerekirse sizin kedilerden korkup korkmadığınızla yada sevip sevmediğiniz ile rüyanın tabiri de değişiklik gösterir.

Rüyada Kedi Görmek

Böyle bir rüya insanın çok dikkat etmesi gerektiğinin, kimseye tamamen güvenmemenin, alınacak bir karar için acele etmemek başını sonunu düşünmek gerektiğinin işaretidir. Etrafınızda sizi zayıf noktanızdan vurmak isteyen birisi olduğuna fırsat kolladığına dikkat çekilir. Kedi, birinin size karşı aldatıcı veya haince davrandığını gösterebilir.

Rüyada kedi görmek, bağımsız bir ruhu, kadınsı cinselliği, yaratıcılığı, talihsizliği, kötü şansı ve gücü temsil eder. Birbirine zıt gibi görünse de yorumların böyle çıkmasının sizin kişiliğinizle alakası oldukça fazladır.

Rüyada görülen kedi, sizin iç dünyanız ile yakından ilgilidir. Bazen güveniniz ve saflığınız olumsuz sonuçlara yol açabilir. Maddi kayıplara uğrayabilir veya fiziksel ya da ahlaki olarak yaralanabilirsiniz. İslami yorumcuların bir kısmı kedileri, hırsızlığın sembolü olarak tanımlamışlardır.

Şimdiye kadar yazdıklarımız dünyada kabul görmüş olan yorumlardı şimdi ise bizimkilerin ne söylediklerine bakalım isterseniz. Rüyada kedi görülmesi, hizmetliye, hem zarar verecek hemde yarar sağlayacak kişiye veya kötü bir kadına delalet eder. Bazılarına göre ise, rüyayı gören kimsenin evlat sahibi olmasına, çevresindeki düşmanlara, bu rüyayı kadın görmüş ise sıkıntı çekeceğine alamettir. Sizin açığınızı gözlemleyen ama yakınınızda olan çok akıllı bir düşmana da yorumlayanlar olmuştur.

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada kedi yavrusu görmek, başkalarının sizi yanıltmaya, doğru yaptığınız şeyleri engellemeye ve işinize taş koymaya çalıştıklarını gösterir. Bu rüya, işinizin başarısı için tüm çabayı göstermeniz gerektiğini gösterir. Bunun nedeni, rakiplerin sizi yakalamak üzere olmasıdır. Rüyada yavru kediler görmek, yaptığınız işte sizi hem destekleyen, desteklerken aynı anda zarar vermeye çalışan birinin olduğunun işaretidir.

Değişik yorumculara göre yeni doğmuş yüksek sesle miyavlayan yavru kedilerin rüyada görülmesi, kendinizi savunmasız hissettiğinizin ve yardım alamadığınızın bir göstergesi olabilir. Bazıları ise içinde başka planları olan ama size kendini başka tanıtan kötü bir kadına işaret olduğunu söylerler.

Rüyada Siyah Kedi Görmek

Çoğumuz siyah kedileri genelde kötü şans ve uğursuzluk getirdiğine inanırız. Rüyada görülen siyah kedi, az önceki söylediklerimizin aksine önsezilerinizin kuvvetli olduğuna ve önceden olaylar hakkında doğru düşüncelere sahip olduğunuza delalet eder. Rüyada kara kedi görmek, ilişkilerinizde yaşayacağınız kötü olaylarında habercisi olabilir. Eğer bu siyah kedi sizi ısırırsa, pençe atarsa yada saldırmaya çalışırsa, hislerinize güvenmeniz gerektiği anlamına gelir.

Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada bir kediyi sevdiğini görmek, sizin iyiliğinizi istemeyen, bulunduğunuz konumdan düşürmeye çalışan size rakip olan kişilerin ellerinin boşa çıkacağını gösterir. Şimdiye kadar yaptığımız olumsuz yorumlara rağmen rüyada kedi sevmek, iş konusunda mevki olarak yükselmeye, etrafınızda insanlarla iyi geçinmeye, her zaman başarılı bir insan olmaya işarettir.

İlgili Makaleler

Bu rüya sizin kedi sevip sevmediğiniz ile de yakında ilgilidir. Eğer kedileri seven biriyseniz iyi bir dost olduğunuza fakat kedi sevmeyen birisi iseniz bu sefer düşmanlığa alamet eder.

Rüyada Kedi Isırması Görmek

Rüyada Kedi Isırması Görmek

Kişinin rüyasında kendisini bir kedinin ısırdığını görmesi, düşmanlarınıza karşı zafer kazanmaya delalettir. Ayrıca çocuğu için kendisini yeyip bitiren bir kadına işaret eder. Birbirinden zıt bir sürü anlamı içerisinde barındıran rüyada kedi ısırması, güçlülerin kazanıp zayıfların ezildiği bir dünyaya işaret eder.

Rüyada kedi saldırması, çok yakında bir düşmanınız olacağının belirtisidir. Her ne olursa olsun söylediklerine, yaptıklarına dikkat etmeli, ahlaki ilkelerden taviz vermeden çizgini bozmamalısın. Belkide bu yüzden düşman edineceksin diyebiliriz. Rüyada saldıran kedi görmek, sizi kıskanan, ulaştığınız mevkilere gelmek isteyen ama başaramayan, sahip olduklarınızı içine sindiremeyen gizli bir düşmana işaret eder.

Rüyada Kedi Tırmalaması

Kişinin rüyasında bir kedi tarafından tırmalandığını görmesi yada kedi tırmalaması görmek, sizi çok sıkıntıya sokmayacak kısa zamanda şifasını bulacağınız bir hastalığa delalet eder. Bir süre sıkıntı çekeceğiniz anlamına gelebilir aman dikkat edin. Ayrıca bu rüya hoşuna gitmeyecek durumların başınıza gelmesine, size karşı düşmanlığını belli eden birisine işarettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.