Fenerbahçe resimleri e kartları

Bu sayfamızda sizlere fenerbahçe resimleri, duvar kağıtları ve avatarlardan oluşan kartlar hazırladık. Fenerbahçe Türkiyede hem taraftar sayısı olarak hemde ezeli Gs Fb derbilerinin yankıları olarak şüphesiz en çok konuşulan takımlardan.

İlgili Makaleler

9 Yorum

 1. BAKSANIZA HERKEZDEN ÇOK BEN YAZMIŞIM. TAMI TAMINA 22 MISRA YAZMIŞIM. BU ARADA ASLIYA,İREM’E ALEYNA’YA CHAT’A ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM. TABİ ONLAR DA BENİM GİBİ FENERBAHÇELİLER SE İNŞALLAH GS ÖLÜR AMİN………..

 2. TEKRAR HEYECANDAN YANLIŞ YAZMIŞIZ AMA OLSUN HIZLI YAZINCA BİRAZ YANLIŞ OLDU. AMA BU YAZIMDA YANLIŞ OLMAYACAK. HAYDİ BAŞARILAR. BÜTÜN GALATASARAYLILAR APTALDIR. TABİ BENİM KARDEŞİM DE GALATASARAYLI O DA APTAL KUSURA BAKMAYIN GALATYASARAYLILAR.BEN ÖNCELİKLE GS’LİYDİM. AMA SONRA DOĞRU YOLU BULDUM. HEE ŞUNU UNUTTUM GS’LİLERDE AKILLILARDIR. MESELA BENİM DÜNYA GÜZELİM TEYZEM.BU YAZI DA UZUN OLDU AMA YANLIŞSIZ OLDU.AMAN BEN DE GS’LİLERE KUSURA BAKMAYIN DİYORUM ONLAR BİR DAHA Kİ MAÇTA BOK YESİNLER. OHH CANIMA DA DEYSİN……..

 3. ÖZÜR DİLERİZ FENERBAHÇE YAZACAĞIMIZA HEYECANDAN FENERBAHÇA YAZMIŞIZ ONUN İÇİN KUSURA BAKMAYIN.YANİ İNSAN BU KADAR AŞIK OLUNCA TABİ BİR DE BEN BİR YORUM YAZAYIM DEYİNCE YANLIŞ YAZMALAT OLUYOR.BUNUN İÇİN TÜM FENERLİ KARDEŞLERİMDEN TEK TEK ÖZÜR DİLİYORUM.FENER BAHÇEYE SELAMLAR.İNŞALLAH BUNDAN SONRAKİ MAÇLARDA KAZANIRLAR.BURADAN DEVGİLER EEEEEE BİRAZ UZUN OLDU AMA NE YAPALIM FENER AŞKI İŞTE…………….EN BÜYÜK FENER BAŞKA BÜYÜK YOK DEYİP SÖZÜ TEKRAR FENERLİLERE BIRAKIYORUM.

 4. GALATASARAY GALATASARAY HERKESİ YENER FENERBAHÇA GELİNCE FISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
  DİYE SÖNER

 5. Herkes fenerbahçeli doğar, ama, sonra yoldan çıkabilir :D

  F E N E R B A H Ç E M

 6. ya biri de benle çıkmadı ben evlenince sev..mek istiyom ya hemde daşşa.. yalamak istiyom

 7. wayyyyyy resimler çok güzel bence ya nedense her karşılaştığım gsli yada bjk li oluyo biri de fb liyim demedi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir