Rüyada Ayak Bileziği Görmek

Bu rüyayı açıklayan yorumcular rüyada görülen ayak bileziğinin rengine göre ve rüyayı gören kişinin erkek yada kadın olmasına göre farklı tabirlerde bulunmuşlar. Bizde bu yüzden bunlara göre açıklamalarımızı yapacağız. Sizlerde iyice düşünerek rüyada gördüğünüz ayak bileziğinin rengine karar verip öyle okuyun.

Rüyada ayak bileğinde bilezik görmek, bekar kadınlar için eli açık, çevresine ve sana karşı cömert olacak birisi ile evleneceğinize delalettir.

Rüyayı gören kadın eğer evli ise, korktuğu şeylerden korkmaması gerektiğine, zorlukları aşacağına alamet eder. Kendisini şüpheye düşüren şeyler için emin olması gerektiğine, emin olmadan herhangi bir girişimde bulunmaması gerektiğine alamet eder.

Rüyada ayak bileziği gören kişi erkek ise ve ayak bileziği altın yada gümüş olursa üzüleceğine işarettir. Onu üzecek durumların olacağına dikkat etmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada ayak bileziği gören kişi kadın ise ve ayak bileziği altın yada gümüş ise bu kadın açısından güzellik, izzet ve süs demektir.

Rüyada görülen ayak bilezikleri, erkek çocukla tabir edilir. Rüyasında birisi ayak bileziği görürse, gören kişinin yakında erkek çocuğu olacağına işarettir denilmiştir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir