Tetikçinin Oğlu oyuncuları

Tetikçinin Oğlu, yapım şirketi “Same Film” ve yönetmeni Yağız Alp Akaydın ile Emre Aybek olup ilk bölümü 11 Nisan 2023 tarihinde FOX kanalında yayımlanan dizidir. Senaryosu Gökhan Horzum tarafından yazılan Tetikçinin Oğlu dizisi başrol oyuncuları Şevket Çoruh, Timuçin Esen ve Genco Özak gibi isimlerden oluşmaktadır.

Hakkında

 • Kanal: FOX
 • İlk bölüm yayın tarihi: 11 Nisan 2023
 • Sezon sayısı: 1
 • Bölüm sayısı: 3
 • Başrol: Şevket Çoruh, Timuçin Esen, Genco Özak
 • Mekan: Bodrum, Muğla
 • Yönetmen: Yağız Alp Akaydın, Emre Aybek
 • Senarist: Gökhan Horzum
 • Yapım şirketi: O3 Medya, Same Film
 • Yapımcı: Saner Ayar, Ömer Durak

Oyuncular

Tetikçinin Oğlu oyuncuları isimleri sayfamızda, karakterleri dahil gerçek isimleri ile birlikte tüm oyuncu kadrosu hakkında resimli bilgi edineceksiniz. İşte Tetikçinin Oğlu oyuncu kadrosu.

Sezin Akbaşoğulları

Huri rolünde Sezin Akbaşoğulları

Şimdiki yaşı 42 olan Sezin Akbaşoğulları, Tetikçinin Oğlu dizisinde Huri rolünü canlandırmaktadır. Oynadığı diziler arasında O Kız, Alparslan: Büyük Selçuklu, Kırmızı Oda, Cesur ve Güzel, Ağlama Anne ve Behzat Ç. yer almaktadır.

Timuçin Esen

Korkmaz rolünde Timuçin Esen

Şimdiki yaşı 50 olan Timuçin Esen, Tetikçinin oğlu dizisinde Korkmaz rolünü canlandırmaktadır. Oynadığı diziler arasında Hekimoğlu, Gülperi, Bodrum Masalı, Gönül İşleri ve Hırsız Polis yer almaktadır.

Şevket Çoruh

İskender rolünde Şevket Çoruh

Şimdiki yaşı 50 olan Şevket Çoruh, Tetikçinin oğlu dizisinde İskender rolünü canlandırmaktadır. Oynadığı diziler arasında İşler Güçler, Umut Yolcuları, Akasya Durağı, Arka Sokaklar ve Gönül yer almaktadır.

Genco Özak

Metin rolünde Genco Özak

Şimdiki yaşı 31 olan Genco Özak, Tetikçinin oğlu dizisinde Metin rolünü canlandırmaktadır. Oynadığı diziler arasında Çukur, Vatanım Sensin, Kor ve Kocamın Ailesi yer almaktadır.

Serhat Kılıç

Esat rolünde Serhat Kılıç

Şimdiki yaşı 48 olan Serhat Kılıç, Tetikçinin Oğlu dizisinde Esat rolünü canlandırmaktadır. Oynadığı diziler arasında Kuruluş Osman, MaraşlıSeksenler, Ezel, Hatırla Sevgili ve Bizim Evin Halleri yer almaktadır.

Bahar Şahin

Sibel rolünde Bahar Şahin

Şimdiki yaşı 26 olan Bahar Şahin, Tetikçinin Oğlu dizisinde Sibel rolünü canlandırmaktadır. Oynadığı diziler arasında Gülümse Kaderine, Zalim İstanbul, Servet, Lise Devriyesi ve O Hayat Benim yer almaktadır.

Esra Kızıldoğan

Nursel rolünde Esra Kızıldoğan

Şimdiki yaşı 44 olan Esra Kızıldoğan, Tetikçinin Oğlu dizisinde Nursel rolünü canlandırmaktadır. Oynadığı diziler arasında Alparslan: Büyük Selçuklu, Sefirin Kızı, Bir Deli Sevda, Leyla ile Mecnun ve Beyaz Gelincik yer almaktadır.

Aybike Turan

Kiraz rolünde Aybike Turan

Şimdiki yaşı 35 olan Aybike Turan, Tetikçinin Oğlu dizisinde Kiraz rolünü canlandırmaktadır. Oynadığı diziler arasında Alev Alev, Yüksek Sosyete, Adını Kalbime Yazdım, Muhteşem Yüzyıl ve Arka Sıradakiler yer almaktadır.

Kaya Akkaya

Sarp rolünde Kaya Akkaya

Şimdiki yaşı 43 olan Kaya Akkaya, Tetikçinin Oğlu dizisinde Sarp rolünü canlandırmaktadır. Oynadığı diziler arasında Kırmızı Oda, Söz, Kördüğüm, Hatırla Gönül, Muhteşem Yüzyıl ve Uçurum yer almaktadır.

Baran Can Eraslan

Yunus rolünde Baran Can Eraslan

Şimdiki yaşı 33 olan Baran Can Eraslan, Tetikçinin Oğlu dizisinde Yunus rolünü canlandırmaktadır. Oynadığı diziler arasında Behzat Ç, Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı, Hayat Şarkısı ve Yılanların Öcü yer almaktadır.

Hilmi Cem İntepe

Yiğit rolünde Hilmi Cem İntepe

Şimdiki yaşı 31 olan Hilmi Cem İntepe, Tetikçinin Oğlu dizisinde Yiğit rolünü canlandırmaktadır. Oynadığı diziler arasında Maria ile Mustafa, Ya İstiklal Ya Ölüm, Bodrum Masalı, Çalıkuşu ve Muhteşem Yüzyıl yer almaktadır.

Nükhet Duru

Ayla rolünde Nükhet Duru

Şimdiki yaşı 69 olan Nükhet Duru, Tetikçinin Oğlu dizisinde Ayla rolünü canlandırmaktadır. Oynadığı diziler arasında Menajerimi Ara, Arka Sokaklar, Çemberimde Gül Oya, Avrupa Yakası ve Yeni Hayat yer almaktadır.

Karakterler

 • Şevket Çoruh, Gerçekte mafya olup, oğlunun katilini arayan Diyarbakırlı işadamı ve Korkmaz’ın en yakın arkadaşı İskender rolünde.
 • Timuçin Esen, 22 yıl önce kaybettiği oğlu Metin’in babası ve oğlunu öldürmek için peşinde olan İskender’in arkadaşı Korkmaz rolünde.
 • Genco Özak, Korkmaz’ın 22 yıl sonra bulduğu oğlu ve İskender’in oğlunu öldürdüğü düşünülen Metin rolünde.
 • Hilmi Cem İntepe, Korkmaz’ın oğlu Metin tarafından öldürüldüğü düşünülen, İskender’in çok sevdiği oğlu Yiğit rolünde.
 • Aybike Turan, İskender’in karısı ve Yiğit’in annesi Kiraz rolünde.
 • Nükhet Duru, bir pansiyon sahibi Ayla rolünde.

Konusu

İskender’in oğlu bir kaza sonucu vefat eder. Suçlanan ise Korkmaz’ın 22 yıl önce kaybettiği ve yıllardır aradığı oğlu, Metindir. Artık iki dost karşı karşıyalar; biri oğlu öldüğü için, diğeri ise oğlu ölmesin diye.

Kırk yılın dostu Korkmaz (Timuçin Esen) ve İskender (Şevket Çoruh) oğulları için kıyasıya bir çatışmaya girerler. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Oğlunun öcünü almaya çalışan İskender geçmişi ile yüzleşecek; yıllar sonra oğlu Metin’i (Genco Özak) bulan Korkmaz ise yeniden baba olmayı öğrenmek zorunda kalacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir