Cesur Ve Güzel Oyuncuları

cesur-ve-guzel-dizisiCesur Ve Güzel Oyuncuları İsimleri

Star tv kanalında çok güzel bir dizi başladı ve sanırım ben bu yazıyı eklerken 5 yada 6. bölüm oynanmak üzereydi. İlk bölümünü izlemiştim ve Cesur ve Güzel oyuncu kadrosu çok beğenilen isimlerden oluşmakta ve kısaca intikam dizisi diyebiliriz. İsimleri ile birlikte oynadıkları rolleri de dahil hepsini burada tek tek yayınlayacağız. Star tv kanalında başlayan yeni dizi şimdiden çok sevildi ve kendisine hayran kitlesi oluşturdu bile diyebiliriz.

Ailesinin intikamını almak isteyen bir genci canlandıran dizideki isimleri ile Cesur ve Sühan başroller de oynamaktadır. Diziye baktığımız zaman çok geniş bir oyuncu kadrosu ile çekilmemiş ve genelde aynı yüzleri bölüm boyunca bir çok defa izlemekteyiz. Cesur ve Güzel oyuncularının isimleri bu yazımız içerisinde sizlerle olacaktır.

Cesur ve Güzel Dizisi Oyuncuları Kimler ve Oynadığı Karakterleri

Gerçek Adı: Kıvanç Tatlıtuğ
Dizideki Adı: Cesur Alemdaroğlu

cesur-ve-guzel-cesurDüşmanlarına karşı kendini beğenmiş gibi görünen ama aslında çok iyi kalpli olan bir adam. Bir amacı var oda ailesinin intikamını almak. Bir anda Korludağ kasabasında ailesinin düşmanlarının arsalarını satın alarak onlarına giren yakışıklı bir genç.

Gerçek Adı: Tuba Büyüküstün
Dizideki Adı: Sühan

cesur-ve-guzel-suhanTahsin Korludağ’ın kızı. Babasının en sevdiği çocuğu ve kendisininde babasına olan sevgisi çok fazla. Çiçek üretimi yapan bir firması var ve amacı işinde dahada yükselmek. Cesur’a karşı hisleri yakın zamanda aşka dönüşecek. Zaten son bölümde öpüşmeleri ile olay olmuştu ve çok konuşulmuştu. Cesur’un intikamından ve babası ile olan çekişmelerinden haberi olmadan seviyor Cesur’u.

Gerçek Adı: Tamer Levent
Dizideki Adı: Tahsin Korludağ

cesur-ve-guzel-tahsin-korludagDizideki en önemli karakter bence bu kişi. Korludağ kasabasında herkesin korktuğu, yüzüne karşı seviyormuş gibi davranıp aslında sevmedikleri kişi. Kısaca aile üyelerinden Sühan hariç herkesin nefret ettiği kişi bile diyebilirim. Cesur’un intikam almak istediği geçmişlerindeki acılarda izi olan kişide aynı zamanda.

Gerçek Adı: Erkan Avcı
Dizideki Adı: Korhan Korludağ

cesur-ve-guzel-korhan-korludagTahsin Korludağ’ın oğlu. Babasına içten içe kızıyor planları var kendi çapında. Karısının yaptıklarından arkasından çevirdikleri işlerden haberi yok. Babasının isteği doğrultusunda tek amacı bir tane çocuğu olması ve ailenin devamının sağlanması. Babası hakkında da kimsenin bilmediği bilgilere sahip.

İlgili Makaleler

Gerçek Adı: Serkan Altunorak
Dizideki Adı: Bülent

cesur-ve-guzel-bulentCesur gelmeden önce Sühan’ın sevdiği adam ve evlenmek istediği kişi idi. Fakat Sühan Cesur’u gördükten sonra ona karşı fikirleri düşünceleri tamamen değişti. Zaten Bülent’in de Sühan’ı çok sevdiğine inanmıyorum ben. Parası yada başka sebeplerden dolayı onunla evlenmek istediğini düşünüyorum. İlerleyen zamanlarda göreceğiz.

Gerçek Adı: Sezin Akbaşoğulları
Dizideki Adı: Cahide Korludağ

cesur-ve-guzel-cahide-korludagDizideki en tehlikeli ve en sinsi karakter bu diyebilirim sizlere. Tahsin Bey’in devamlı çocuk istemesi ve kendisinin çocuğunun olmamasından dolayı bir kadın tutarak evdeki herkesi hamileyim diyerek kandırmasından belli oluyor. Ayrıca dizinin ilk bölümlerinde Sühan’ı öldürmek için Nazlı isimli atı huysuzlaştırmak için yaptıklarınıda hepiniz biliyorsunuz. İlerleyen bölümlerde daha tehlikeli olacağını düşünüyorum.

Gerçek Adı: Devrim Yakut
Dizideki Adı: Mihriban

cesur-ve-guzel-mihribanSühan’ın nişanlısı Bülent’in annesi. Tahsin Korludağ’ın baş düşmanı diyebiliriz. Kendisini düğün salonunda gelinlikler içerisinde terketmesinden sonra ona karşı intikam duygusu ve hırsı hiç bitmiyor. Onun tükendiğini bittiğini görmek için elinden geleni yapmaya hazır olan bir kadın.

Gerçek Adı: Nihan Büyükağaç
Dizideki Adı: Adalet

cesur-ve-guzel-adaletKorludağ kasabasında eczanesi var ve Tahsin Korludağ’ın ise sevgilisi. Bir kısım kötü olayları Tahsin Korludağ ile beraber yaptığı söyleniyor. Adalet hanım dizideki en güzel kadınlardan birisi diyebilirim. Bakalım ilerleyen bölümlerde rolü nasıl değişecek çünkü bana çok kötü birisi gibi gelmiyor.

Gerçek Adı: Fırat Altunmeşe
Dizideki Adı: Kemal

cesur-ve-guzel-kemalTahsin Korludağ’ın evinde seyislik yapan birisi iken Sühan’ın at ile geçirdiği büyük tehlikeden sonra çiftlikten kovulup Cesur’un yanında çalışmaya başladı. Tahsin Korludağ’ın baş adamının kızı ile evlenmek üzereler. Olayların aydınlatılmasında büyük rolü olacağını düşünüyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir