Hayat Sevince Güzel Oyuncuları

Hayat Sevince Güzel oyuncuları gerçek isimleri ile yayınlanacak olan bu sayfamızda, Hayat Sevince Güzel dizisi konusu ve oyuncu kadrosu hakkında bilgilere erişeceksiniz.

Hayat Sevince Güzel oyuncuları isimleri sayfamızda, gerçek isimleri ile birlikte vereceğimiz Hayat Sevince Güzel dizisinin oyuncularını daha yakından tanıyacak ve oyuncu kadrosu hakkında bilgilere erişeceksiniz.

Yapımcılığını Hayri Aslan’ın ve yönetmenliğini Eray Koçak’ın yaptığı dizi FOX TV kanalında yayınlanmıştır. Hayat Sevince Güzel dizisinin senaryosunu ise Hülya Koper yazmıştır. Dizi yaklaşık 15 bölüm sürerek yayından kaldırılmıştır.

İlk bölümünü bende izlemiştim ve sonuna kadar bitirmeden televizyon karşısından kalkamamıştım. Yani diziye hangi bölümden başlarsanız başlayın seveceksiniz inanın bana arkadaşlar.

Hayat Sevince Güzel Oyuncu Kadrosu

Savaş Göçer

Ekin Mert Daymaz

Gerçek adı Ekin Mert Daymaz olan Savaş, biraz maço ve delikanlı dediğinin yapılmasından hoşlanan yakışıklı kızların peşinden koştuğu dediğim dedik bir genç rolündedir.

2 Aralık 1990 yılında Hollanda’da doğmuştur. Best Model of World yarışmasında 3. olduktan sonra Not Defteri dizisi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Boyu 1,85 yaşı 25’dir.

Zarife Toprak

Algı Eke Hayat Sevince Güzel

Gerçek adı Algı Eke olan Zarife, diziyi çeviren ve sevdiren bu karakter diyebiliriz. Erkeklere kök söktüren köyün delikanlı kızıdır desek yeridir. Aşka inanmayan ailesinin evlenmesi yönünde baskı yapmasına rağmen evlenmeyen dik başlı ama sevimli bir karakter.

16 Eylül 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. Bir çok dizi ve sinema filminde rol alan deneyimli sanatçı bana kalırsa oynadığı her rolünde hakkını vermiştir. 31 Yaşındadır.

Barış Göçer

Burak Çelik Hayat Sevince Güzel Barış

Gerçek adı Burak Çelik olan Barış, çapkın önüne gelen her kıza asılan kendini beğenmiş kızlar tarafından şımartılmış yakışıklı bir delikanlıyı canlandırıyor.

İlgili Makaleler

Hem model hem de oyuncu olan Burak Çelik henüz 24 yaşındadır. İstanbul’da doğmuştur. Best Model of Turkey yarışmasında birinci olmuştur.

Emine Toprak

Öykü Çelik Hayat Sevince Güzel Emine

Gerçek adı Öykü Çelik olan Emine, devamlı hayal kuran işi gücü aşk olan aklı bir karış havada olan bir kız. Zarife’nin kız kardeşidir ama onunla uzaktan yakından alakası yoktur. Köyde sevdiği delikanlıyla evlenmenin hayallerini kurmaktadır.

13 Temmuz 1987 yılında İstanbul’da doğan Öykü Çelik 28 yaşındadır. Bir çok sinema ve dizi filmde rol almıştır.

Osman Soylu

Lemi Filozof Hayat Sevince Güzel Osman

Gerçek adı Lemi Filozof olan Osman, köydeki kızların peşinde olmasına rağmen Emine’den başkasını gözü görmeyen ona sırılsıklam aşık olan köydeki muhtarın oğlu rolündedir.

33 Yaşında olan Lemi Filozof 13 ocak 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sayamayacağımız kadar dizi ve filmde rol almıştır. Oynadığı dizilerin ve filmlerin hakkını vermiştir.

Halil Toprak

Macit Koper Hayat Sevince Güzel Halil Dede

Gerçek adı Macit Koper olan Halil, herkesin çok sevdiği evlenmek istiyorum diye tutturan Zarife ve Emine’nin bitanecik dedesidir.

1944 Yılında İstanbul’da doğan Macit Koper bir çok tiyatro oyununu yönetmiş ve bir çok tiyatro oyununda da rol almıştır.

Muhtar Soylu

Ali Erkazan Hayat Sevince Güzel Muhtar Soylu

Gerçek adı Ali Erkazan olan Soylu, köyün muhtarıdır. Yabancı asla sevmez ve köyünde istememektedir. Kendi kuralları vardır serttir ve bir o kadarda komiktir.

1952 Yılında Samsun’da doğmuştur. Dizilerde oynadı sinema filmlerinde rol aldı ve bir çok tiyatro oyununda oynamış çok başarılı bir oyuncudur.

Şinasi Göçer

Gerçek adı Hakan Meriçliler olan Şinasi, tabiri yerindeyse dolandırmadık kimse bırakmadığı için kaçarken yolları Şıpıldak köyüne düşmüştür. Beyefendi centilmen görünüşü gerçeği gizlemektedir.

29 Ocak 1968 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Asıl mesleği tiyatrodur ve bu konuda da çok başarılır. Bir çok tiyatro oyununda oynamıştır. Selanik göçmeni bir ailenin çocuğudur.

Şefika Göçer

Gerçek adı Sema Atalay olan Şefika, ailesine bağlı evlatlarını çok seven ev hanımıdır. Bu yüzden de başından bela eksik olmaz. Kocasının dolandırıcılıkları oğullarının çapkınlıkları yüzünden başından dert eksik olmaz.

1962 Yılında Ankara’da doğmuştur. Dublaj yaparak mesleğe başladı ama daha sonra bir çok dizi ve filmde izleyici karşısına çıktı. Bana sorarsanız yaşına rağmen yaşıtları içerisinde en güzel bayan dizi sanatçıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir