Hayat Sevince Güzel Oyuncuları

Son Güncelleme: 10.09.2020 18:18

Hayat Sevince Güzel Oyuncuları

İsimleri ile birlikte oynadıkları rolleri de dahil hepsini burada tek tek yayınlayacağız. Fox tv kanalında başlayan yeni dizi şimdiden çok sevildi ve kendisine hayran kitlesi oluşturdu bile diyebiliriz.

İlk bölümünü bende izlemiştim ve sonuna kadar bitirmeden televizyon karşısından kalkamamıştım. Yani diziye hangi bölümden başlarsanız başlayın seveceksiniz inanın bana arkadaşlar.

hayat sevince güzel oyuncuları
Neyse fazla uzatmadan hayat sevince güzel oyuncuları kimler adları ve hayat sevince güzel oyuncu kadrosu hakkında bilgiler verelim.

ekin mert daymaz
Gerçek Adı: Savaş Göçer
Dizideki Adı: Ekin Mert Daymaz
Biraz maço delikanlı dediğinin yapılmasından hoşlanan yakışıklı kızların peşinden koştuğu dediğim dedik bir genç rolünde kendisi.

2 Aralık 1990 yılında Hollanda’da doğmuştur. Best Model of World yarışmasında 3. olduktan sonra Not Defteri dizisi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Boyu 1,85 yaşı 25’dir.

algi eke hayat sevince güzel
Dizideki Adı: Zarife Toprak
Gerçek Adı: Algı Eke
Dizi çeviren sevdiren bu karakter diyebiliriz. Erkeklere kök söktüren köyün delikanlı kızıdır desek yeridir. Aşka inanmayan ailesinin evlenmesi yönünde baskı yapmasına rağmen evlenmeyen dik başlı ama sevimli bir karakter.

16 Eylül 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. Bir çok dizi ve sinema filminde rol alan deneyimli sanatçı bana kalırsa oynadığı her rolünde hakkını vermiştir. 31 Yaşındadır.

burak çelik hayat sevince güzel barış
Dizideki Adı: Barış Göçer
Gerçek Adı: Burak Çelik
Çapkın önüne gelen her kıza asılan kendini beğenmiş kızlar tarafından şımartılmış yakışıklı bir delikanlıyı canlandırıyor.

Hem model hemde oyuncu olan Burak Çelik henüz 24 yaşındadır. İstanbul’da doğmuştur. Best Model of Turkey yarışmasında birinci olmuştur.

öykü çelik hayat sevince güzel emine
Dizideki Adı: Emine Toprak
Gerçek Adı: Öykü Çelik
Devamlı hayal kuran işi gücü aşk olan aklı bir karış havada olan bir kız. Zarife’nin kız kardeşidir ama onunla uzaktan yakından alakası yoktur. Köyde sevdiği delikanlıyla evlenmenin hayallerini kurmaktadır.

13 Temmuz 1987 yılında İstanbul’da doğan Öykü Çelik 28 yaşındadır. Bir çok sinema ve dizi filmde rol almıştır.

lemi filozof hayat sevince güzel osman
Dizideki Adı: Osman Soylu
Gerçek Adı: Lemi Filozof
Köydeki kızların peşinde olmasına rağmen Emine’den başkasını gözü görmeyen ona sırılsıklam aşık olan köydeki muhtarın oğlu rolündedir.

33 Yaşında olan Lemi Filozof 13 ocak 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sayamayacağımız kadar dizi ve filmde rol almıştır. Oynadığı dizilerin ve filmlerin hakkını vermiştir.

macit koper hayat sevince güzel halil dede
Dizideki Adı: Halil Toprak
Gerçek Adı: Macit Koper
Herkesin çok sevdiği evlenmek istiyorum diye tutturan Zarife ve Emine’nin bitanecik dedesidir.

1944 Yılında İstanbul’da doğan Macit Koper bir çok tiyatro oyununu yönetmiş ve bir çok tiyatro oyununda da rol almıştır.

ali erkazan hayat sevince güzel muhtar soylu
Dizideki Adı: Muhtar Soylu
Gerçek Adı: Ali Erkazan
Köyün muhtarıdır. Yabancı asla sevmez ve köyünde istememektedir. Kendi kuralları vardır serttir ve bir o kadarda komiktir.

1952 Yılında Samsun’da doğmuştur. Dizilerde oynadı sinema filmlerinde rol aldı ve bir çok tiyatro oyununda oynamış çok başarılı bir oyuncudur.

hakan meriçliler hayat sevince güzel şinasi
Dizideki Adı: Şinasi Göçer
Gerçek Adı: Hakan Meriçliler
Tabiri yerindeyse dolandırmadık kimse bırakmadığı için kaçarken yolları Şıpıldak köyüne düşmüştür. Beyefendi centilmen görünüşü gerçeği gizlemektedir.

29 Ocak 1968 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Asıl mesleği tiyatrodur ve bu konuda da çok başarılır. Bir çok tiyatro oyununda oynamıştır. Selanik göçmeni bir ailenin çocuğudur.

sema atalay hayat sevince güzel şefika
Dizideki Adı: Şefika Göçer
Gerçek Adı: Sema Atalay
Ailesine bağlı evlatlarını çok seven ev hanımıdır. Bu yüzden de başından bela eksik olmaz. Kocasının dolandırıcılıkları oğullarının çapkınlıkları yüzünden başından dert eksik olmaz.

1962 Yılında Ankara’da doğmuştur. Dublaj yaparak mesleğe başladı ama daha sonra bir çok dizi ve filmde izleyici karşısına çıktı. Bana sorarsanız yaşına rağmen yaşıtları içerisinde en güzel bayan dizi sanatçıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir