Çocuklar Duymasın Duygu Hayal Garip Diziden Ayrıldı

Çocuklar Duymasın Duygu Hayal Garip Diziden Ayrıldı

Peki neden ayrıldı ayrılış sebebi ne? Sebep oldukça basit aslında arkadaşlar. Duygu gerçek hayatında hamile kaldı ve işini bırakmak zorunda kaldı. Birol Güven ise şimdilerde yeni Duygu için arayış içinde onu da söylemeden geçmeyeyim.

cocuklar-duymasin“Çocuklar Duymasın” dizisinde Taş Fırın Erkeği Haluk’un kızı Duygu karakterini oynayan Hayal Garip, diziden ayrıldı.

Murat Kahraman Özalp’le evli olan 25 yaşındaki genç oyuncu, hamile kalınca yapımcı Birol Güven yeni Duygu için oyuncu arayışına girdi. Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı’nın kızını oynayan Hayal Garip, hesapta olmayan hamilelik nedeniyle ekibi zor durumda bıraktı.

Bunun üzerine senaryo üzerinde değişikliklere giden Birol Güven, yeni bölümlerde Duygu’yu şimdilik Kuzey Irak’a gönderdi. Seyirci tarafından Duygu’nun geri dönüp dönmeyeceği merak konusu olurken, Birol Güven karaktere uygun oyuncu için cast ajanslarının kapısını aşındırıyor. Dizi ilk başladığı dönemde Duygu karakterine Ayşecan Tatari hayat vermişti. Yedi yıl aradan sonra yeniden seyirciyle buluşan dizinin yeni bölümlerinde Tatari okulu nedeniyle yer almamıştı. Onun yerine Hayal Garip oynamıştı. Hayal Garip’in de ayrılmasıyla 3’üncü bir oyuncu için dizinin kapıları aralandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir