Kusursuz Kiracı Oyuncuları

Kusursuz Kiracı oyuncuları isimleri sayfamızda, konusu ve karakterleri gerçek isimleri ile birlikte oyuncu kadrosu hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Yapım şirketi “MF Yapım” ve yönetmeni Yusuf Pirhasan olan “Kusursuz Kiracı” dizisi FOX TV kanalında yayınlanıyor. Dizinin senaryosu Nermin Yıldırım tarafından yazılmıştır. Dizinin yapımcısı ise Asena Bülbüloğlu’dur. “Kusursuz Kiracı” dizisi başrol oyuncuları Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü ve Bennu Yıldırımlar gibi isimlerden oluşmaktadır.

  • Kusursuz Kiracı hangi kanalda yayınlanıyor?: FOX TV
  • Kusursuz Kiracı ne zaman başladı?: “Kusursuz Kiracı” dizisi ilk bölümü 30 Ağustos 2022 Salı günü başladı.
  • Kusursuz Kiracı hangi gün yayınlanıyor?: Salı
  • Kusursuz Kiracı saat kaçta başlıyor?: 20:00
  • Kusursuz Kiracı uyarlama mı?: “Kusursuz Kiracı” dizisinin hangi kitaptan uyarlama olduğu konusunda Nermin Yıldırım’a ait “Ev” romanının “Evi Yak” bölümünden uyarlamadır.
  • Kusursuz Kiracı nerede çekiliyor?: “Kusursuz Kiracı” dizisi İstanbul’un çeşitli mekanlarında, Balat ve Beykoz gibi semtlerde çekildi.
  • Kusursuz Kiracı Yuva Apartmanı nerede?: Dizinin büyük bölümünün geçtiği “Yuva Apartmanı” İstanbul’un Fatih Balat semtinde olduğu söylenmektedir.

Kusursuz Kiracı Oyuncuları Kadrosu ve Konusu

Kusursuz Kiracı dizisinde oynayan oyuncuların gerçek ismi, yaşları ve konusu dahil olmak üzere çeşitli bilgileri bu başlık içerisinde bulacaksınız.

Kusursuz Kiracı Oyuncuları Kimler?

KarakterGerçek AdıKaç Yaşında?
Kusursuz Kiracı MonaMonaDilan Çiçek Deniz27
Kusursuz Kiracı YakupYakup OrtaçSerkay Tütüncü31
Kusursuz Kiracı Madam VulaMadam VulaBennu Yıldırımlar52
Kusursuz Kiracı LeylaLeylaMelisa Döngel23
Kusursuz Kiracı HamiyetHamiyetÖzlem Tokaslan48
Kusursuz Kiracı SamiSamiRuhi Sarı50
Kusursuz Kiracı CüneytCüneytBeyti Engin41
Kusursuz Kiracı SabahatSabahatÜmmü Putgül42
Kusursuz Kiracı NihatNihatUmut Kurt41
Kusursuz Kiracı SuziSuziDeniz Cengiz33
MuzzaferHasan Şahintürk54
PelinNilsu Yılmaz20

Kusursuz Kiracı Konusu

İşe gitmek üzere evde çıkan Mona kendisini sevmeyen ev sahibiyle kavga eder. Bu sırada bir evin kundaklaması haberine gönderilir ve orada bir başka gazeteci olan Yakup ile tanışır. Devamlı çekişme ve kavga içinde olsalar da birbirlerinden hoşlanmaya başlarlar. Evsiz kalan Mona ne yapacağını düşünürken Yakup’un evin diğer yarısında kiracı olarak kalması teklifine sıcak bakar ve oraya taşınır. Yuva apartmanında kalan diğer komşular ise yeni taşınan Mona’yı ilginç bir şekilde soğuk karşılarlar ve istemezler. Yuva apartmanında yaşayan herkesin bir sırrı vardır ve Mona bunları çözmeye kararlıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.