Yasak Elma

Yasak Elma oyuncuları isimleri ve konusu sayfamızda, gerçek isimleri ile yayınlanacak olan Yasak Elma dizisi oyuncu kadrosu hakkında bilgiler okuyacaksınız.

Yasak Elma
TürKomedi, Dram
YönetmenEce Erdek Koçoğlu
Senarist
  • Melis Civelek
  • Zeynep Gür
Başrol oyuncuları
  • Şevval Sam
  • Eda Ece
  • Berk Oktay
  • Biran Damla Yılmaz
  • Murat Aygen
  • Melisa Doğu
  • Barış Aytaç
Hangi gün oynuyor?Pazartesi
Hangi kanalda saat kaçta?FOX TV, 20:00
Sezon sayısı5
Nerede çekiliyor?İstanbul
YapımcıFatih Aksoy
Yapım şirketiMedyapım
Dış bağlantılarİnternet sitesi

Yasak Elma, yapımcılığını Fatih Aksoy’un ve yönetmenliğini Ece Erdek Koçoğlu’nun yaptığı dizi olup FOX TV kanalında yayınlanıyor. Yasak Elma dizisi senaryosu Melis Civelek ve Zeynep Gür tarafından yazıldı. İlk bölümü 19 Mart 2018 yılında Pazartesi günü yayınlandı ve büyük ses getirdi.

Şu anda 5. sezon ile ekranlara gelen dizi, aşk olaylarının komik bir şekilde anlatılmasıyla çok beğenilmiştir. FOX TV kanalında Pazartesi akşamları saat 20:00’de yayınlanan Yasak Elma yeni oyuncuları ile heyecanını bu sezonda da korumaktadır.

Yasak Elma oyuncu kadrosu ve karakterleri

KarakterGerçek adıKimdir?
Kumru YıldırımBiran Damla Yılmaz28 Haziran 1997 İstanbul doğumlu olan Biran Damla Yılmaz, 25 yaşında. Daha önce Kırgın Çiçekler, Canevim ve Baraj gibi dizilerde başrol oynadı.
Ender ÇelebiŞevval Sam11 Kasım 1973 İstanbul doğumlu olan Şevval Sam, 48 yaşında. Daha önce Bodrum Masalı, Kara Kutu, Muhteşem Yüzyıl, Acayip Hikayeler, Derman, Yaşanmış Şehir Hikayeleri, Yine de Aşığım, Çocuğun Var Derdin Var, Müjgan Bey, Gülbeyaz, Karaoğlan, Yıldızların Altında, Aşkın Dağlarda Gezer, Feride, Süper Baba gibi dizilerde oynadı.
Çağatay KuyucuBerk Oktay28 Ekim 1982 Ankara doğumlu olan Berk Oktay, 39 yaşında. Daha önce Tatlı Bela Fadime, Akasya Durağı, Arka Sokaklar, Umut Yolcuları, Alev Alev, Benim Hala Umudum Var, Aşktan Kaçılmaz, Mardinli Berzan, İlişki Durumu: Karışık, İlişki Durumu: Evli ve Savaşçı gibi dizilerde oynadı.
Doğan YıldırımMurat Aygen29 Ekim 1971 Diyarbakır doğumlu olan Murat Aygen, 50 yaşında. Daha önce Paramparça Aşklar, Kül ve Ateş, Dedektif Memoli, Medcezir, Maral: En Güzel Hikayem, Bodrum Masalı, İstanbullu Gelin, Şahin Tepesi, Mucize Doktor ve Öğrenci Evi gibi dizilerde oynadı.
AyselVildan Vatansever01 Ocak 1980 Bursa doğumlu olan Vildan Vatansever, 42 yaşında. Daha önce Kuzgun, Savaşçı, Gülperi, Darısı Başımıza, Jet Sosyete, Kalp Atışı, Fazilet Hanım ve Kızları, Nerdesin Birader, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Bizim Hikaye, Bana Sevmeyi Anlat, Medcezir, Gönül İşleri ve Kuzey Güney gibi dizilerde oynadı.
EmirSerkan Rutkay Ayıköz14 Eylül 1991 Denizli doğumlu olan Serkan Rutkay Ayıköz, 30 yaşında. Daha önce Hayat Şarkısı ve Hatırla Gönül gibi dizilerde oynadı.
AsumanMelisa Doğu14 Şubat 1981 İstanbul doğumlu olan Melisa Doğu, 41 yaşında. Daha önce Şöhret, Şölen, Çatı Katı, Doktorlar, Avrupa Yakası, Geniş Aile, Yıldız Masalı, Kanıt, Yıldızın Parlasın, Kötü Yol, Yalan Dünya, Arka Sokaklar, Kocamın Ailesi ve Ateş Böceği gibi dizilerde oynadı.
HalitcanKuzey Gezer9 Eylül 2019 İstanbul doğumlu olan Kuzey Gezer, 2 yaşında. Şu anda Yasak Elma dizisinde çocuk oyuncu rolünde oynamaktadır.
Sedai YıldırımBahtiyar Memili19 Mart 1985 Adana doğumlu olan Bahtiyar Memili, 37 yaşında. Daha önce Kehribar, Yedi Güzel Adam ve Kaçak gibi dizilerde oynadı.
Çetin HilalErdal Bilingen3 Haziran 1968 Ankara doğumlu olan Erdal Bilingen, 54 yaşında. Daha önce Aliya, Kırgın Çiçekler, Doksanlar, Ben Onu Çok Sevdim, Umutsuz Ev Kadınları, Lale Devri, Ayrılık, Dudaktan Kalbe, Annem, Binbir Gece ve Vasiyet gibi dizilerde oynadı.
Meriç KırgızEce İrtem14 Haziran 1991 Sivas doğumlu olan Ece İrtem, 31 yaşında. Daha önce Şeref Meselesi, Paramparça, Kertenkele, Yeni Gelin ve Payitaht Abdülhamid gibi dizilerde oynadı.
EkinCeyhun Mengiroğlu5 Aralık 1986 İstanbul doğumlu olan Ceyhun Mengiroğlu, 35 yaşında. Daha önce İkimizin Sırrı, Maria ile Mustafa, Payitaht Abdülhamid, Rüya, Paramparça ve Adı Mutluluk gibi dizilerde oynadı.
GamzeSena Yıldız28 Mart 1994 İngiltere Londra doğumlu olan Sena Yıldız, 28 yaşında. Daha önce Büyük Umutlar, Yadigar, Tatlı Hayat, Nolur Ayrılalım, Yıldız Masalı, İki Dünya Arasında, Hıyanet Sarmalı ve Arka Sokaklar gibi dizilerde oynadı.
HandanŞebnem Dönmez17 Mayıs 1974 Salzgitter, Almanya doğumlu olan Şebnem Dönmez, 48 yaşında. Daha önce Küçük Sırlar, Yalan Dünya, Kuzey Güney, Medcezir, Avlu, Zemheri ve Son Yaz gibi dizilerde oynadı.
CananYasmin Erbil2 Aralık 1995 İstanbul doğumlu olan Yasmin Erbil, 26 yaşında. Kumru’nun arkadaşı rolünde oynayan Canan dizide kısa bir süre yer almış ve bir daha görünmemiştir.
ÖmerEmre Dinler1 Ocak 1995 Hatay doğumlu olan Emre Dinler, 27 yaşında. Daha önce Söz ve Sol Yanım gibi dizilerde oynadı.

Yasak Elma konusu

Ender ve Yıldız aralarındaki kavgalardan dolayı meydanı Şahika’ya bırakmışlardır. Oda hayalleri ve hedeflerine ulaşmak için planını aksama olmadan hayata geçirmektedir. Kendisine mesafeli duran Halit ve çocukları da artık onun yolundan gitmeye başlamışlardır. Halit’le evlenmesi yönünde hiç bir engel kalmamıştır.

Yıldız’ın hamile olması onu sorunlardan uzakta tutmuş ve tamamen çocuğunun geleceğine odaklanmasını sağlamıştır. Yıldız’ın yanına gelen Ender ona her şeyi anlatarak intikam almak için güçlerini birleştirmeleri gerektiğini söyler. Böylelikle Şahika ve onun kötü dostlarına karşı birleşirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.