Adım Farah oyuncuları

Adım Farah, yapım şirketi “O3 Medya” ve yönetmeni Recai Karagöz olup FOX kanalında yayımlanan dizidir. The Cleaning Lady dizisinden uyarlama olan dizinin senaryosu Deniz Dargı, Cenk Boğatur ve Cem Görgeç tarafından yazıldı. Adım Farah dizisi başrol oyuncuları Engin Akyürek, Demet Özdemir ve Rustin Paknahad gibi isimlerden oluşmaktadır. İlk bölümü 1 Mart 2023 tarihinde yayımlanan dizi, 1. sezon ve 7. bölümü ile devam etmektedir.

Hakkında

  • Kanal: FOX
  • İlk bölüm yayın tarihi: 1 Mart 2023
  • Bölüm sayısı: 7
  • Sezon sayısı: 1
  • Başrol: Engin Akyürek, Demet Özdemir, Rustin Paknahad
  • Yönetmen: Recai Karagöz
  • Uyarlama: The Cleaning Lady
  • Senarist: Deniz Dargı, Cenk Boğatur, Cem Görgeç
  • Yapım şirketi: O3 Medya
  • Yapımcı: Saner Ayar

Oyuncuları

Adım Farah oyuncuları isimleri sayfamızda, karakterleri dahil gerçek isimleri ile birlikte tüm oyuncu kadrosu hakkında resimli bilgiler yer alır.
Diğer oyuncu kadrosu

KarakterCanlandıran
İlyasKemal Burak Alper
YaseminOlimpia Ahenk Dourmouchev
SebiteÖzge Arslan
Bade AkıncıSevgi Burcu Türünz
HaydarFikret Urucu

Konusu

Adım Farah dizisinde, oğlu ile ülkesi İran’dan kaçarak Türkiye’ye gelen Farah, yaşam mücadelesi verirken bir cinayete tanık olur. Bu esnada karşısına çıkan Tahir Lekesiz ile yolları kesişir. Farah ve Tahir’in bir cinayetle kesişen hayatları ölüm kalım mücadelesine dönüşür.

Yorumları

Nazlim.NET: Adım Farah, 2023 yılının en iyi dizilerinden birisi olmaya aday diyebilirim. Özellikle oyunculuklar ve hiç bitmeyen hızlı temposu ile herkesi ekran başına toplamayı başardı. İzleyiciyi ilk bölümden kendine bağlamak her diziye nasip olmasa da Adım Farah için tersini söyleyebilirim. Yeni diziler içerisinde şu anda bir numara oldu bile.

Deniz TURAL: Bölüm temposu muhteşem. Çok güçlü sahneler izliyoruz. Sağlam bir proje çıkmış ortaya. Umarım devamlılığı da aynı etkide olur. Karakterler bayağı iyi duruyor.

Deniz: Temiz havayı dahi içine çekemeyen bir çocuk ve tüm dünyayı karşısına alabilecek kadar cesur bir anne. Gördüğüm en özel anne oğul hikayelerinden biri.

Ömürhan: Uzun zaman üstüne bir dizide hiçbir sahnede sıkılmadan izledim. Olayların akışı, oyunculuklar, senaryo ve müzikler efsaneydi.

Ebru Kürya Diler: Ben nereden başlayacağım bu şahaneliği anlatmaya. Gerçekten temposu hiç düşmedi, inanılmaz bir ekip işi olmuş. Hikaye, senaryo, oyuncular, müzik, yönetmen, renkler, kurgu ve her şeyi ile on numara iş olmuş. Emeği geçenlerin emeğine sağlık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir