Yalancılar ve Mumları Oyuncuları

Yalancılar ve Mumları oyuncuları gerçek isimleri ile yayınlanacak olan bu sayfamızda, Yalancılar ve Mumları dizisi konusu ve oyuncu kadrosu hakkında bilgilere erişeceksiniz.

Yalancılar ve Mumları oyuncuları isimleri sayfamızda, gerçek isimleri ile birlikte vereceğimiz Yalancılar ve Mumları dizisinin oyuncularını daha yakından tanıyacak ve oyuncu kadrosu hakkında bilgilere erişeceksiniz.

Yapımcılığını Fatih Aksoy’un ve yönetmenliğini Merve Girgin Aytekin’in yaptığı dizi FOX TV kanalında yayınlanıyor. Yalancılar ve Mumları dizisinin senaryosunun orijinalini ise Mike Bartlett yazmıştır. Dizi ilk sezon için onay almış ve büyük ses getirmesi beklenmektedir.

Yalancılar ve Mumları dizisi başrolleri Ceren Moray, Elçin Sangu, Şafak Pekdemir, Burcu Gölgedar ve Melike Güner gibi oyuncularla paylaşılmaktadır. Şimdi Yalancılar ve Mumları dizisinde oynayan oyuncuların karakterleri de dahil rolleri ve dizinin konusu hakkında biraz bilgi edinelim.

  • Yalancılar ve Mumları hangi kanalda yayınlanıyor?: FOX TV
  • Yalancılar ve Mumları hangi gün çıkıyor?: Perşembe
  • Yalancılar ve Mumları saat kaçta başlıyor?: 20:00
  • Yalancılar ve Mumları hangi diziden uyarlama: Mistresses

Yalancılar ve Mumları Oyuncu Kadrosu

Ceyda

Yalancılar ve Mumları Ceyda

Ceyda, özgürlüğüne oldukça düşkün bir kadındır. Bu yüzden birine asla bağlı kalmadığı gibi ve hayatının kontrolünü de başkasına bırakmaz. Etrafındaki erkeklere hep bir şüpheyle yaklaşır. Yalancılar ve Mumları Ceyda, gerçek adı Elçin Sangu’dur ve yaşı [yh yyil=1985] olarak bilinmektedir.

Elif

Yalancılar ve Mumları Elif

Elif, kocasını hazin bir kaza sonucu kaybetmiştir. Bir türlü kocasının ölümünü kabullenemeyen Elif, günler geçmesine rağmen hala kocasının yasını tutmaktadır. Bu arada telefonuna gelen bilinmeyen numaralardan aramalar ona kocasının ölmediğini düşündürmektedir. Yalancılar ve Mumları Elif, gerçek adı Ceren Moray’dır ve yaşı [yh yyil=1985] olarak bilinmektedir.

Meliha

Yalancılar ve Mumları Meliha

Meliha, Elif’in en yakın arkadaşlarından biridir. Hayatını eğitimine adamış ve başarılı bir psikiyatrist olmuştur. Arkadaşının zor zamanlarında ona destek olmak ve o tekne kazasını unutturmak istemektedir. Yalancılar ve Mumları Meliha, gerçek adı Şafak Pekdemir’dir ve yaşı [yh yyil=1988] olarak bilinmektedir.

Şebnem

Yalancılar ve Mumları Şebnem

Şebnem, Elif, Meliha ve Ceyda ile aralarından su sızmayan ve onları seven biridir. Kocasıyla ilişkilerinde sorunlar vardır ve bunları aşmak istemektedir. Kendi ayakları üzerinde duran ve kariyeri başarılarla doludur. Yalancılar ve Mumları Şebnem, gerçek adı Burcu Gölgedar’dır ve yaşı hakkında henüz bir bilgi bulunmaktadır.

Engin

Yalancılar ve Mumları Engin

Yakup

Yalancılar ve Mumları Yakup

Hasan

Yalancılar ve Mumları Hasan

Tamer

Yalancılar ve Mumları Tamer

Yalancılar ve Mumları Konusu

Yalancılar ve Mumları dizisi konusu bakımından yabancı dizi olan Mistresses’ın Türkiye uyarlamasıdır. Dizide, üniversite yıllarında birbiriyle tanışan dört kadının insanlarla ilişkileri ve aşk hayatları ele alınmaktadır. Yine bu dizide bu 4 arkadaşın birbirleriyle olan güçlü bağları ve etrafında gelişen olaylar dile getirilmektedir.

Dizi FOX TV kanalının en sevilen dizilerinden birisi olmaya aday gibi görünüyor. Geniş kadrosu ve kendini kanıtlamış oyuncularıyla bu senenin en iyi dizilerden birisi olacağı gerçektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir