Küçük Sırlar oyuncuları

Küçük Sırlar oyuncuları isimleri sayfamızda, karakterleri dahil gerçek isimleri ile birlikte tüm oyuncu kadrosu hakkında bilgi edineceksiniz.

Yapım şirketi “Tims Productions” ve yönetmeni Cevriye Demir olan “Küçük Sırlar” dizisi Kanal D ve Star TV kanalında yayınlanan dizidir. Dizinin senaryosu Nukret Bıçakçı ve Aylin Alıveren tarafından yazıldı. “Küçük Sırlar” dizisi başrol oyuncuları Sinem Kobal, Burak Özçivit, Merve Boluğur, Birkan Sokullu ve İpek Karapınar gibi isimlerden oluşmaktadır. İlk bölümü 14 Temmuz 2010’da yayınlanan, 2 sezon ve 55 bölüm boyunca devam eden dizi, 2 Eylül 2011 yılında bitmiştir.

Küçük Sırlar oyuncu kadrosu

Merve Boluğur

Merve Boluğur (Ayşegül)

Şenay Gürler

Şenay Gürler (Şebnem)

Burak Özçivit

Burak Özçivit (Çetin)

Birkan Sokullu

Birkan Sokullu (Demir)

İpek Karapınar

İpek Karapınar (Arzu)

Kadir Doğulu

Kadir Doğulu (Ali)

Mehmetcan Mincinozlu

Mehmetcan Mincinozlu (Aslan Cem)

Ecem Uzun

Ecem Uzun (Meriç)

Ebru Akel

Ebru Akel (Biricik)

Dilara Öztunç

Dilara Öztunç (Heves)

  Küçük Sırlar dizisi diğer oyuncuları

  • Hakkı Ergök (Emre)
  • Yıldız Kültür (Fikriye)
  • Enginay Gültekin (Neslişah)
  • Yıldırım Urağ (Ömer)
  • Ümit İbrahim Kantarcılar (Saygın)
  • Kaan Turgut (Ralf)
  • Yosi Mizrahi (Samim)
  • Ata Benli (Tunç)

  Küçük Sırlar dizisi konusu

  “Küçük Sırlar”; İstanbul’un zengin ailelerinin ve çocuklarının sıra dışı, gösterişli, ışıltılı hayatlarının daha önce hiç anlatılmadığı kadar cüretkar ve çarpıcı hikayesini anlatıyor.

  En pırıltılı mekanlar, en lüks arabalar, en güzel kıyafetler, en bakımlı insanlar. Dizi, şeklin her şey demek olduğu ve kimsenin göründüğü gibi olmadığı bir yerde gençlerin yaşam tarzlarını konu alıyor. Sahip oldukları paranın ve gücün sınırı olmadığı bir dünyada; aşkına, dostuna, ailene, kendine sahip çıkmak imkansız. Peki ya masumiyetine?

  Küçük Sırlar; aşkın ve popülerliğin hayatın merkezi olduğu, sert olduğu kadar eğlenceli yönleriyle gençlerin; karanlık, karmaşık, sevgiyle olduğu kadar çaresizlik ve nefretle örülen ailelerinin hikayelerini anlatıyor.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir