Burak Özçivit’ten Amine Gülşe’ye Aşk Filmi Teklifi

Amine Gülşe daha yeni Türkiyenin en güzel kızı seçilmiş ve dünyanın en güzel kızı yarışmasına Türkiye adına katılmaya hak kazanmıştı. Burak Özçivit daha önce yaptığı diziler ve filmler bir yana en çok konuşulduğu adından söz edildiği Muhteşem Yüzyıl dizisi ile efsaneleşmiş ve herkesin beğenisini kazanmıştı.

burak-ozcivitten-amine-gulseMuhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Malkoçoğlu karakterinin beğeni toplamasından sonra, başarısını ‘Çalıkuşu’ dizisiyle perçinleyen Burak Özçivit, Balibey adlı dönerci zinciriyle ticarete de atılmıştı. Ünlü oyuncu bu kez de prodüksiyon işine el attı.

BRK’S Production adlı yapım şirketi kuran ve ilk projesinin iddialı olmasını isteyen Özçivit, temmuz ayında çekimlerine başlayacağı aşk filminde oynaması için Miss Turkey 2014 birincisi Amine Gülşe’ye teklif götürdü. Christiano Ronaldo’nun model sevgilisi Irina Shayk’a benzerliğiyle de konuşulan Gülşe’nin teklife sıcak baktığı konuşuluyor. Ünlü oyuncu, başrolü paylaşacağı rol arkadaşını bulduğunu film ekibine de duyurdu.

ARAP RÜZGARINI ARKASINA ALDI
Ortadoğu’da çok izlenen Türk yapımları sayesinde popülaritesi tavan yapan Özçivit, rüzgarı fırsata çevirmeyi planlıyor. Oyuncunun kozu ise Irina Shayk’a ikizi gibi benzeyen Gülşe olacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir