Yavuz Bingöl Öykü Gürman evlenecekler mi? Ne zaman

Yavuz Bingöl ile Öykü Gürman aşkı devam ederken Gülben programına katılan sevgilisi için programa bağlanan Yavuz Bingöl evlilik ile ilgili çok önemli açıklamalar yaptı. Vakit buldukları anda evlenmek istediğini söyleyen sanatçı bu yönde de oldukça kararlı görünüyor. Ayrıca programa bağlandığı sırada yaptığı iltifatlar ise çok güzeldi.

yavuz-bingol-oyku-germanShow TV’de yayınlanan Gülben programına katılan Öykü Gürman’a sevgilisi Yavuz Bingöl canlı yayına bağlanarak sürpriz yaptı.

Bingöl yayın sırasında sevgilisi için ‘Evleneceğiz ama ben çok yoğunum. Öykü de çok yoğun. Öykü önce müziğe aşık sonra bana. Şarkı söylemediği zaman kendisini kötü hissediyor.

O zamanlar gel bana konser ver diyorum. Gönlü çok büyük biri, çok duygusal. Ben de öyleyim. İkimizi düşünsenize. En ufak toplumsal olaylardan bile etkileniyoruz. Bu arada kendi işlerimize konsantre olmaya çalışıyoruz. Tüm bunların arasında vakit bulursam bu güzel kadınla evleneceğim.

İkimiz de çok güzel şeyler üretiyoruz. Nazar değmesin. Ama memleket nasılsa biz de öyleyiz. Daha güzel günler de biz de kendimizi iyi hissettiğimizde evleneceğiz. Öykü çok özel biridir. Bunu Öykü’yü tanıyan herkes bilir” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir