Evlilik Evlenme Teklifi Mesajları

Evlilik Teklifi MesajlarıEvlilik Teklifi Mesajları Kısa Evlenme Teklifi Mesajları

Tek bir dileğim var! Bembeyaz bir gelinlikle namusumla babamın evinden sevdiğimle gelin gitmektir.

Hayat Kısa iken Yaşamayı Güzelliğin Solmadan Öpülmeyi Seninle Bir Ömür Geçirmeyi istiyorum, Benimle Evlenir misin?

Seni Görünce Anladım yaşamayı Ağlarken Gördüm Yalnızlığı Seni kaybetmek istemiyorum, Benimle Yeni bir dünya Kurmak için hazır mısın Canım?

Beyaz gelinlik yakışır Sana Güzel Sözlerimin ilahısın Sen Ey Sevgili!!! Mutluluğum Adı’dır ismin Benimle Evlenir misin?

Seninle Ağlamayı öğrendim Peki Seninle Yaşamayıda Öğrensem Çok Görür müsün Aşkım Bana? benimle Evlenir misin?

İlk Gördüğüm Gibi Kalbim Seviyor Seni Liseli Aşıklar Gibi Seviyorum Seni Anılarımızın Güzelliği Adına Benimle Evlenir misin?

Kısacık hayatımda Benimle en uzun hayatı yaşamak için benimle evlenir misin?

hayatımızda Hep yazlar Olsun Soğukluk aramızı kurutmasın nneşe ve sevinç ile hayatımıza adım atalım benimle evlenir misin?

Artık Zamanı geldi Sevgimizin Adına Evlilik Koyalım mı?

Güzelliğin kadar Güzel bir Hayat yaşamak istiyorum Seninle, ölürken bile güzelliğine bakarak kapamak istiyorum gözlerimi Benimle evlenir misin?

Seninle hayata başlayal bedenim seninle yol aldı güzelim benimle evlenir misin?

Sevgiyi eğittik aşkı büyüttük şimdi karıştırma zamanı benimle evlenir misin?

Beyazlar içinde bir melek olup bana gelir misin benimle evlenir misin?

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor.varlığın yaşam kadar kutsal.sen nefes kadar önemli,canim kadar değerlisin benimle evlenir misin?

Paylaştıkça çoğalan tek sey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedilestirdiginiz sevginizin hep çoğalmasını dileriz… Yaşamınız boyunca güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. omur boyu mutluluklar dilerim…

Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. mutluluklar

Sensizlik yalan seninle olmak masal gibi gelir bana;ne zaman seninle evlenirsem o zaman inanırım gerçek olduğuna…benimle evlenir misin aşkım?

Tek bir dilegim var! bembeyaz bir gelinlikle namusumla babamın evinden sevdiğimle gelin gitmektir.

Hayat Kısa iken Yaşamyı Güzelliğin Solmadan Öpülmeyi Seninle Bir Ömür Geçirmeyi istiyorum, Benimle Evlenir misin?

Seni Görünce ANladım yaşamayı Ağlarken Gördüm Yalnızlığı Seni kaybetmek istemiyorum, Benimle Yeni bir dünya Kurmak için hazır mısın Canım?

Seninle Ağlamayı öğrendim Peki Seninle Yaşamayıda Öğrensem Çok Görürmüsün Aşkım Bana? benimle Evlenir misin?

Mutlu giden bir beraberliğiniz var. Bu beraberliği artık evlilikle sonuçlandırmanın vaktinin geldiğini düşünüyorsunuz. Şimdi yapılması gereken bu düşüncenizi romantik bir şekilde sevgilinize söylemek.

Evlenme teklifi bir ilişkideki belki de en hoş ve unutulmayacak andır. “Böyle bir teklife gerek yok, biz zaten evlenmekten sık sık bahsediyoruz” diyorsanız yanılıyorsunuz. İki taraf da bir gün elbette evlenileceğinden emin olsa da, “benimle evlenir misin?” sorusuyla karşılaşmanın tadı ve duygusu bambaşka. Sevgilinizi bu duygusal andan mahrum etmeyin.

Nasıl ve nerede evlenme teklif edeceğiniz sizin kişiliğinize ve koşullara bağlı. Bu teklif önceden planlanmış bir anda olabileceği gibi, kendiliğinden gelişebilen çok romantik bir zamanda, birdenbire de olabilir. Peki hayatınız boyunca unutulmayacak bir anda üstelik tüm dünyanın da bu teklifin sevincine ortak olduğu bir günde evlenme teklif etmeye ne dersiniz? Evet, yılbaşı akşamından bahsediyoruz.

Bu fikir hoşunuza gittiyse planlamalara başlayabilirsiniz. Her şeyden önce yılbaşı akşamı yapacağınız teklifi sevgilinize kesinlikle belli etmeyin. Tam bir sürpriz yapmalısınız. Önce gitmeyi sevdiğiniz, sizin için güzel anlamlar taşıyan bir restoranda yılbaşı akşamı için yer ayırtın. Karar verirken mekanın gürültülü olmamasına, dekorasyonundan çalınan müziğin türüne kadar herşeyin bu özel akşamın anlamına uygun olmasına dikkat edin.

Kıyafetleriniz de çok önemli. En güzel giysilerinizi giyin, sevgilinize de çok hoş bir akşam geçirmek istediğinizi, şık bir yere gideceğinizi bu yüzden de güzel giyinmesini söyleyin. Sevgilinize bu teklifi bir hediye ile birlikte sunmak sizin tercihinize kalmış. Fakat ister hediye örneğin bir yüzük alın, ister almayın, aşkın en güzel sembolü kırmızı gülleri unutmayın.

Şimdi sıra o güzel sözleri söylemeye geldi. Bunun için eski yılın yeni bir yıla, yeni başlangıçlara ve umutlara dönüştüğü dakikaları tercih edin. 2009′ün ilk dakikalarında hayatınızı birleştirmek istediğinizi söylemeniz, yeni yılın sevincini ve mutluluğunu kat kat arttıracak. Bu anın romantizmini güçlendirmek için restorandaki görevlilere durumu anlatıp, ikinizin de çok sevdiği bir şarkıyı çalmalarını isteyin. Tam bu sırada patlatılan şampanya ile gelen bir evlilik teklifi yılbaşında verilebilecek en güzel yeni yıl hediyesi olacaktır.

Senin olmak istiyorum, benim olur musun?

Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğiyle. Elleriniz hiç ayrılmasın!

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim. Mutluluklar.

Hayat, ölüme doğru giden uzun bir yoldur. Bu yolu nasıl yürüdüğün değil, kiminle yürüdüğün önemlidir. Bu yolu benimle yürür müsün sevgilim?

Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğiyle. Mutluluklar.

Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileğiyle bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze olması ve mutlu olmanız dileğiyle.

Hayatımı karartmak istiyorum bana yardım eder misin?

Sana ömür boyu başımın etini yeme fırsatını sunuyorum…

Benimle aşkı bitirmek ister misin?

Bi biskrem versem benimle evlenir misin Raziye?

Annemin kaynanan olmasını ister misin?

Artık bana sabahları da yumurta kırmaya var mısın?

Selvinaz, güzelim, kim alacak seni şu yastan sonra, hadi evlenek ha?

Sevgilim ilişkimizin devlet tarafından tanınmasını istiyorum.

Aramıza devletin, kanunların falan girmesi ne kadar da romantik, ah! tabi ki sevgilim hemen! hemen evlenelim.

Bak ben tek maaşla ne araba ne ev alabiliyorum gel beraber duble maaşla her haltı yiyelim.

İlk Gördüğüm Gibi Kalbim Seviyor Seni Liseli Aşıklar Gibi Seviyorum Seni Anılarımızın Güzelliği Adına Benimle Evlenir misin?

Kısacık hayatımda Benimle en uzun hayatı yaşamak için benimle evlenir misin?

hayatımızda Hep yazlar Olsun Soğukluk aramızı kurutmasın nneşe ve sevinç ile hayatımıza adım atalım benimle evlenirmisin?

Artık Zamanı geldi Sevgimizin Adına Evlilik Koyalımmı?

Güzelliğin kadar Güzel bir Hayat yaşamak istiyorum Seninle, öLürken bile güzelliğine bakarak kapamak istiyorum gözlerimi Benimle evlenirmisin?

Seninle hayata başlayal bedenim seninle yol aldı güzelim benimle evlenirmisin?

sevgiyi eğittik aşkı büyüttük şimdi karıştırma zamanı benimle evlenirmisin?

beyazlar içinde bir melek olup bana gelirmisin benimle evlenirmisin?

yokluğun yağmura yazi yazmak kadar zor.varlığın yaŞam kadar kutsal.sen nefes kadar önemli,canim kadar degerlisin benimle evlenir misin?

paylastikca cogalan tek sey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedilestirdiginiz sevginizin hep cogalmasini dileriz… yasaminiz boyunca gunes hep onunuzde olsun ki golgeler ardinizda kalsin. omur boyu mutluluklar dilerim…

zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. mutluluklar

sensizlik yalan seninle olmak masal gibi gelir bana;ne zaman seninle evlenirsem o zaman inanırım gerçek olduğuna…benimle evlenirmisin aşkım?

En romantik evlenme teklifi yöntemleri

Evlenme teklifi için en topikal yöntem şöyle: Adam tek dizi yere çöküp içinde yüzük bulunan küçük bir kutu çıkararak, kadından kendisiyle beraber yaşamasını ister.

Bu, en topikal evlenme teklifi yöntemi olarak bugüne kadar kullanılıyor. Ancak, günümüzdeki kadınlar, daha romantik, daha yeni evlenme teklifi yöntemi istiyorlar. Şimdi birkaç romantik evlenme teklifi yöntemi tanıtıyoruz.

1. Havada. Kız arkadaşınla birlikte uçakta bulunurken, uçak kaptanı aracılığıyla telefon sisteminden evlenme teklifi isteğini yanın oturan kız arkadaşına aktarabilirsin. İnsanların bakışları içinde, kesinlikle “Evet” cevabını alabilirsin.

2. Otobanda. Kız arkadaşın arabayla eve dönerken, önündeki reklam tahtası üzerindeki reklamın aniden “Lulu, benimle evlenmek istermisin” şeklindeki bir yazıya dönüştüğünü görsün. Böylece, evlenme teklifi isteğin büyük olasılıkla başarılı olacak. Bunun yanı sıra, otobanda giden gelen araçlar da başarmanı diliyorlar.

3. Ekran aracılığıyla. Kız arkadaşınla birlikte gösterime yeni giren bir film seyrediyorsunuz. Filmden önce, ekranda şöyle bir satır yazı gösterilir: “Maya, eşim olmak istiyor musun?”. Bu dolayısıyla Oscar Ödülü’nü kazanmamana rağmen, romantik bir an olarak söz konsu sinemanın tarihinde iz bırakabilir.

4. Radyoyla. Kız arkadaşının her günün belli bir zamanında belli bir program dinlediğini biliyorsan, radyoyla evlenme teklifi çok güzel bir yöntem olacak.

5. Deniz kenarında. Ay nuru içindeki plajda, evlilik yüzüği güzel bir sedef içinde saklayarak, yerel bir çocuğu aracılığıyla kız arkadaşına verirsen, romantik hareketinden duygulandırılabilir.

6. Sevgililer Günü’nde. Her Sevgililer Günü’nde kız arkaşına verdiğin hediye hep kart, gül çieği ve çikolata olursa. Niye bu Sevgili Günü’nde ondan evlenme teklifi öne çıkmıyorsun? Böylece, kız arkadaşın bu günü ömür boyunca unutmayacak. Ancak bunun tek eksikliği, daha sonraki sevgililer günlerinde, daha güzel bir hediye bulamayacaksın.

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı ve yeni en güzel evlilik evlenme teklifi mesajınızı smslerinizi yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.net

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. beyazlar içinde bir melek olup bana gelirmisin benimle evlenirmisin?

  2. içten içe sevebilmek bile güzel bu hayatta cesarete ne gerek varki . . .

  3. bilmem olabilir ama böyle cesaretliler yok maalesef sadece içten içe severler

  4. OTOBÜSLE YOLCULUK YAPARKEN: Dinlenme yerine yaklastıgınızda hostesın anonsu yaparken onun yanına gıdıp mıkrafondan butun otobusun ıcı duyacagı bır ses den kıs arkadasına jujum bu senınle ılk yolculugum ve bır ılk olarakda sana burdan seslenıyorum benımle gerı kalan hayatda tek vücut olmaya varmısın benımle evlenırmısın dıye soledıgınızde ya evet alırısnız yada sessızce yerıneıze oturursunuz mor da bır reng dersınız :)) ama bence ıse yarıcana emınım evet cevabını alırsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir