Evlilik Yıldönümü Mesajları

Evlilik Yıldönümü MesajlarıEvlilik Yıldönümü Mesajları 2020, Evlilik Yıldönümü Sözleri

Bu anlar çok önemlidir ve mutlaka hatırlanması gereklidir. Aman ne olacak zaten haberi bile yoktur demeyin inanın bana çok dikkat ediyorlar. Özellikle bayanlar neredeyse bu günleri hafızalarına kazımışlar ve o günü bekliyorlar.

Eşime yada kocama diyenler için istediğinizi her şekilde bulacağınızdan emin olabilirsiniz çünkü burada ona göre hazırlık yaptık. Kısa veya uzun olanlarını da bulacaksınız.

Yuvamın prensesi, varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi… Birlikte nice yıllar geçirmek dileği ile canım.

Güzeli ve çirkini olan bu yolda her şeyi birlikte, içtenlikle paylaşmak ve daha nice evlilik yıl dönümleri kutlamak dileği ile…

Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler… Seni seviyorum.

Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana.

Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile…

Başıma gelebilecek en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek!

Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile canım. https://www.nazlim.net/guzel-sozler/evlilik-yildonumu-mesajlari.html

Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmayacak. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım.

Evlilik Yıldönümü Mesajları Sözleri

Hayat denen bu yolu seninle paylaşıyor olmam ne büyük bir talih benim için, iyi günde ve kötü günde daha nice yıllara birlikte.

Her şeyi ile mükemmel bir eşsin sen. Birlikte geçireceğimiz daha nice evlilik yıldönümlerine Birtanem.

Her günümüzü her an bitmeyecekmişcesine seninle yaşamak ve seninle ölmek istiyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun Birtanem…

Evlilik Yıldönümü Mesajları ResimliHer günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayalım. Yuvamızdan sevgi hiç eksik olmasın canım sevgilim.

Beni ben yapan senin varlığın canim! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler… Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum.

Bir daha asla umutsuzluğa kapılmamak için seni tanımış olmak bile yeterli, Dünyamı yaşanır halegetiren güzel sevgilim, varlığın şükür sebebim. Nice yıllarımız olsun.

O büyük gün daha dün gibi, başıma gelen en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek oldu. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.

Her günümüzü her an bitmeyecekmişcesine seninle yaşamak istiyorum. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun bir tanem…

Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım, nice aşk dolu yıllarımız olsun. Seni Seviyorum.

Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Sana her baktığımda, neden karım/kocam olmanı istediğimi hatırlıyorum. Sen, başıma gelen en güzel şeysin. Seni seviyorum tatlım. Ben mutlu etmek için yaptığın her şeye teşekkür ederim. Sonsuza kadar, sevgi dolu kocam/karım olarak kal.

Evliliğimizin birinci yıl dönümde yani bugün ve tüm günler, seni çok seveceğim. Hayat zorlaştığında bile hayata neşe katıyorsun. Her şeyin en iyisini hak eden adam/kadın, seni asla bilemeyeceğin kadar çok seviyorum.

Seni seviyorum cümlesi, senin gibi bir kadın/adam için yeterli değil. Sen benim tek aşkım, tüm hayatım, tatlı karım/kocamsın. Ben her günümü seninle geçirmeye bayılıyorum. Ve her yıl dönümümüzde seninle bir yıl daha geçirdiğim için kendimi dünyanın en şanslı insanı sayıyorum. Seni çok seviyorum aşkım! Emin ol, her yıl daha çok seveceğim.

Her yıl bana hak ettiğimden daha fazla sevgi veren kadın/adam, bana verdiğin gülümseme hala kalbimi eritiyor. Evliliğimizin onuncu yılında bile bu duygularım hiç değişmedi. Seni seviyorum!

Beni kendine nasıl aşık edeceğini bilen tek kişi sen oldun. Detayların, zarafetin ve varoluş şeklin beni büyüledi. Benim için orada olduğun ve hayatımı daha mutlu yaptığın için teşekkür ederim. Sonsuza kadar seninle olmayı istiyorum. Nice mutlu yıl dönümlerine!

Seni, aşkı hiç bir zaman bulamayacağımı düşündüğüm bir anda buldum. Ama şimdi seninle büyük bir ilişkinin birinci yılını kutlamak rüya gibi. Birlikte olduğumuz için çok mutluyum. Sen dünyadaki en iyi adam/kadınsın. Sana bayılıyorum aşkım!

Sevmeyi seninle öğrendim. Seninle geçirdiğim her yıl mutluluğum katlanarak arttı. Sonsuza kadar seninle olmayı istiyorum.

Yanımda olduğun her an çok mutlu oluyorum. Bu mutluluğu seninle paylaşmak, mutlulukların en güzeli. Seni çok seviyorum aşkım. Nice mutlu yıl dönümlerini de umarım birlikte geçiririz.

Birlikte olduğumuzda günler o kadar çabuk geçiyor ki, ilk tanıştığımızdan bu yana yılların ne kadar çabuk geçtiğini ve tanıştığımız güne tekrar geldiğimizi fark etmiyoruz bile. Bana bu kadar mutluluk ve koşulsuz sevgi verdiğin için sana minnettarım. Seni seviyorum ve sonsuza dek seni seveceğim!

Sana her baktığımda, bir elmanın yarısı gibi eksik yönlerimi tamamlayabildiğini görüyorum. Bu yüzden hayatımın aşkı olduğunu bilmeni istiyorum. Sadece ilk yıl dönümümüzde değil, seni her zaman ve sonsuza dek seni seveceğim!

Her gün yüzümde kocaman bir gülümseme ile uyanıyorum. Çünkü bir yıldan beri gözlerimi her açtığımda seni görüyorum. Bana sonsuza kadar ‘evet’ dediğin ve hayatımın bir parçası olduğun için sonsuz teşekkürler aşkım. İlk yılımız kutlu olsun!

Her zaman gerçek aşkı bulmak için dua ettim ve seni ilk gördüğüm an, bu dileğimin gerçekleştiğini anladım. Yıllar, sana karşı olan duygularımı hiç değiştirmedi. Mutluluğum senin yanında katlanarak arttı ve her senede artmaya devam edecek. yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım!

Bu dünyanın gördüğü en güzel aşk hikayesine başladığımızdan beri bir yıl geçti. O günden beri, aşkımızın mutluluğunu çıkarmadığımız tek bir gün bile olmadı. Bana bu duyguları hala ilk günkü sıcaklığıyla yaşatıyorsun. İlk yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım. Seni her yıl daha çok severek hayatıma devam edeceğimi bilmeni istiyorum.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Seninle baslayan bir hayatdi belki bana yabanci gelen.Ama simdi bir butunuz sen ve ben,seninle olmak,seninle cogalmak guzel olan,zorluklarla buyumek,ustesinden gelmek herseyin.YIL DEGIL YILLAR SURSUN BU SEVGIM,SEN BENIM TEK DILEGIM.

    Askimsin sen,kor dugumum cozmekden korkutugum,hersey seninle guzel senin anlamli.Varligimda sensin bu hayattaki en degerlim.Sana dokunmak kadar huzur buldugum hic birsey yok.hep yanimda ol benim sonsuzum.

  2. Bu gün 18 .evlilik yıldönümüm.
    Nisan yağmurları toprağa düşünce hayat, midyenin ağzına düşünce inci olurmuş, SEN NEYİN YAĞMURUSUN Kİ BENİM YÜREĞİME
    DÜŞÜNCE BİTANEM OLDUN AŞKIM..Hani herkes sevda üstüne yazarya bildiğini sanıp,yok artık o e…ski sevdalar diye,halbuki bilseler, rüzgar küçük ateşleri söndürür,büyük ateşleri alevlendirirmiş.Yüregimde hala ilk günün koru var.Evlilik aşkı öldürmüyor sevgili,hayat yükünün altında ezilerek ölenler sahte sevdalarmış.18 yıldır Sabahlarima dogan billur sesinle uyanmak mutlulugum oldu.Mutluluğumuz yuvamızın sermayesi, lambada parlayan ışık olsun.Sana bugün şiir yazmak isterdim ama yazamam.Didinerek yazmaya çalışacağım dizeler,umutsuz şairligimin utancı olurdu.Çünkü ,SEN ŞİİRİN TA KENDİSİSİN.Hayatıma dünya tatlısı 2 can verdin, ben de size bu canı armağan ediyorum.Hayatımda olduğunuz için sonsuz teşekkürler… Sizleri seviyorum

  3. Bir yıl oldu,her anı farklı güzel.Gözyaşıda var,gülücükte,seninle hepsi güzel.Benim gibi birine gösterdiğin sabırla dünyam güzel,ahiretim güzel.Sen oldukça yanımda,sevmek bi başka güzel.Nice nice yıllara seninle birlikte girmek güzel…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir