Burçlara Göre Evlilik Uyumu

Burçlara göre evlilik uyumu sayfamızda, düğününüz ve evliliğiniz hakkında bilgiler edinin. Sizin burcunuza göre düğün ve evlilik şekliniz nasıl? Öğrenmek için doğru yerdesiniz.

Çoğu sayfa bunu burçlara göre evlilik uyumu testi olarak yazmışlar ama bizler sizlere daha farklı bir şeyle geldik. Hayalindeki balayı nasıl? Düğün hediyesi olarak ne ister? Son olarak da onunla sizi neler bekliyor gibi burçlara göre değerlendirdik. Evlenmek istediğiniz kişinin burcunu biliyorsanız buyurun onu daha yakından tanıyın.

Ayrıca evlilik açısından burç uyumunu ve burçların evlenme yaşı gibi öğrenmek istediklerinizi de yine burada öğrenmiş bilgilenmiş olacaksınız.

Koç Burcu Evlilik Uyumu

Koç Burcu Evlilik Uyumu

Koç kadını eğlence, çılgınlık, heyecan ister… Düğünün de en az hayatı kadar heyecan verici olması ve ayaklarını yerden kesmesi gerekir.

Hayalindeki balayı: Afrika’da lüks bir safari veya alışverişten uzak olmayan bir kumsal tatili.

Düğün hediyesi: Koç kadınına asla bir tava hediye etme cesareti göstermeyin! İç çamaşırı, gecelik gibi eğlenceli alternatifler hoşuna gider.

Eş olarak Koç: Eğer ortada her şeyi yapabilen bir süper kadın varsa, bu bir koç kadınıdır. Çoğu zaman meydan okumayı ve mücadele etmeyi sever.

Sizi ne bekliyor?: Yeni evine hemen alışır. Aşkı derin ve tutkulu bir biçimde yaşar. Bir aile kurduğu bilincini taşır; dolayısıyla para artık önemlidir.

Boğa Burcu Evlilik Uyumu

Boğa Burcu Evlilik Uyumu

Boğa kadını karanlık, mumlarla ve çiçeklerle süslü bir ortam tabii biraz da romantizm olan bir yerde evlenmek ister.

İlgili Makaleler

Hayalindeki balayı: Okyanusta açılan lüks bir gemi seyahati veya teknolojiden uzak bir mağarada balayını geçirmek ister.

Düğün hediyesi: Boğa kadınları iyi stoklanmış mutfaklardan hoşlanır. Bu yüzden ona düğün hediyesi olarak her şeyden iki tane alın.

Eş olarak Boğa: Her şeyden önce Boğa kadınları kendilerini güvende hissetmek isterler. Eğer finansal olarak bu güven sağlanırsa, kendisi bunu fak edecek ve geri kalan işlerle ilgilenecektir. Fakat bu Boğa kadının para kazanmayacağı anlamına gelmemelidir.

İkizler Burcu Evlilik Uyumu

İkizler Burcu Evlilik Uyumu

Müziği, dansı ve egzotik kokteylleriyle adından söz ettirecek tam bir parti şeklinde bir düğün ister.

Hayalindeki balayı: Bir İkizler kadını için nerede olduğundan çok, ne kadar rahat ettiği önemlidir. Dolayısıyla, rahat edeceği, hizmette kusur edilmeyen lüks bir tatil köyü onun balayı hayalidir.

Düğün hediyesi: Düğün hediyesi olarak onalara dijital kamera veya fotoğraf makinesi alabilirsiniz.

Sizi ne bekliyor?: İkizler, diğer burçların arasında en kozmopolitan olanıdır. Sizi ihtiyacınız olan bütün önemli insanlarla tanıştırabilir. Ayrıca, harika bir dosttur. Sır saklar ve elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışır. Çözüm odaklıdır.

Yengeç Burcu Evlilik Uyumu

Yengeç Burcu Evlilik Uyumu

Yengeç kadını geleneksel olanı sever. Bir kır düğünü tam yengeç kadınına göredir.

Hayalindeki balayı: Yunanistan’da pembe bir villada kalp şeklindeki yataklar Yengeç kalplerini ısıtacak bir balayı hayalidir.

Düğün hediyesi: Yengeç kadınına düğün hediyesi olarak yumuşak beyaz keten çamaşırlar, ince işlenmiş masa örtüleri, sofra takımı, kristal şarap bardakları alabilirsiniz.

Sizi ne bekliyor?: Eğer bir Yengeç kadınına aitseniz bu onun hayatıdır. Reddedilmeyi bilmez ve hayatından gitmemeniz için önünüze bütün engelleri koyar. Eğer yalnızsanız sizde sıcaklığını esirgemez ve kollarının arasına alır.

Aslan Burcu Evlilik Uyumu

Aslan Burcu Evlilik Uyumu

Öncelikle medyayı bu düğünden haberdar etmek gerekir! Daha sonra iyi bir misafir listesiyle güzel bir gösteri hazırlanmalı. Yemekli gösterişli düğünlerden haz duyar.

Hayalindeki balayı: Aslan kadınının balayı hayali sadece çılgın bir romantik değil, aynı zamanda cömerttir de… Romantik ve lüks bir tatil köyü, Aslan kadınını mutlu etmek için yeterlidir.

Düğün hediyesi: Tibet’ten el işlemeli altın Buda veya ağaç evde yaşayan küçük öksüz bir çocuğun yaptığı ince işlemeli broşürler düğün hediyesi için idealdir.

Sizi ne bekliyor?: Kafese hapsedilmiş bir aslanın öfkeli ve sinsi bakışlarıyla karşılaştınız mı hiç? Eğer Aslan kadınına sınırlar çizmeye çalışırsanız, bu bakışla karşılaşacaksınız demektir.

Başak Burcu Evlilik Uyumu

Başak Burcu Evlilik Uyumu

Gerçek şu ki bir Başak burcu için hiçbir şey yeteri kadar mükemmel değildir. Ancak basit bir düğünle, hata yapma olasılığı azalabilir.

Hayalindeki balayı: Başak kadını balayını 5 yaşından beri düşündüğü için tavsiye vermek anlamsız olacaktır.

Düğün hediyesi: İster inanın, ister inanmayın fakat Başak kadını düğün hediyesi olarak bir çim biçme makinesi bile alsanız mutlu olacaktır. Pratik eşyalar alın, gösterişli ürünlerden uzak durun.

Sizi ne bekliyor?: Mükemmeliyetçi ve zekidir. Üstelik bu özelliği ile kendisini kocasına daha çok sevdirir. Çoraplarınızı renklerine göre ayırır fakat aynı zamanda küstah, bağımsız, yetenekli ve kurnazdır. Çoraplarınızı renklerine göre ayırır fakat aynı zamanda küstah, bağımsız, yetenekli ve kurnazdır.

Terazi Burcu Evlilik Uyumu

Terazi Burcu Evlilik Uyumu

15 kişinin davetli olduğu sahil kasabasında gerçekleşen sakin, sıcak ve samimi bir düğün…

Hayalindeki balayı: İtalyan tarzı evlerde şampanyalı brunchla geçirilen bir balayı Terazi kadınına göredir.

Düğün hediyesi: Terazi kadınına düğün hediyesi olarak çiçek veya kartpostal gönderin. Hediye yerine bağışta bulunabilir ve bunu bilmesini sağlayabilirsiniz.

Sizi ne bekliyor?: Terazi kadını bir kere sizinle ilgilenmeye karar verdiyse, hak ettiğinizden daha nazik olur. Evin bütçesi ve paranın nasıl kazanıldığıyla ilgilenmez.

Yay Burcu Evlilik Uyumu

Yay Burcu Evlilik Uyumu

Resmi törenler yay kadınlarına göre değildir. Büyük bir parti düzenlenebilir.

Hayalindeki balayı: Yay kadınının balayı hayali tırmanabileceği bir dağ veya beraber yüzebileceği bir yunusun olduğu yerdir. Zoru ve orijinali sever.

Düğün hediyesi: Yay kadınına düğün hediyesinin ne olacağı önemli değildir. Önemli olan sevgi ile verilmesi… Aklınıza bir şey gelmediyse, oyuncak hayvan veya bir spor eşyası olabilir.

Sizi ne bekliyor?: Eğer kalbinizde, egonuzda veya sol bacağınızda bir yara varsa, Yay kadını bu yarayı ustalıkla sarar. Dürüst, sıcak, yardımsever ve mantıklı bir kişiliği vardır.

Akrep Burcu Evlilik Uyumu

Akrep Burcu Evlilik Uyumu

Bir Akrep kadını düğününü içgüdülerini paylaşmak ve kendini daha iyi tanımlamak için bir fırsat olarak görür.

Hayalindeki balayı: Banyo, yatak, siyah saten çarşaflar… Yanında eşi olduğu sürece balayında nerede olduğunu farketmez bile…

Düğün hediyesi: Akrep kadınına düğün hediyesi olarak ilginç, heyecan verici bir hediye verin. Örneğin 2 saatlik bir masaj terapisi.

Sizi ne bekliyor?: Akrep kadını bir kere ışığını size çevirdiyse gözleriniz kamaşabilir. Bağımlı olmamak söz konusu bile değil. Fakat eğer hayatta kalmak istiyorsanız, en kötü huyu merhametsizlik olan Akrep kadınını sakın küçümsemeyin.

Oğlak Burcu Evlilik Uyumu

Oğlak Burcu Evlilik Uyumu

Sade, muhafazakar ve ruhani bir düğün. Oğlak kadını, eski adetlere sıkı sıkıya bağlıdır.

Hayalindeki balayı: Oğlak kadınının balayı hayali güzel, yeşillikle dolu, sessiz ve denize yakın olan herhangi bir yerdir.

Düğün hediyesi: Oğlak kadınını mutlu etmek istiyorsanız, mutlaka gümüşçüye uğrayın. Gösterişli olmadıktan sonra bayılacaktır!

Sizi ne bekliyor?: Bir Oğlak kadını evde temizlik yapmak yerine iyi bir şirkette yönetici olur. Eğer eş olmaya karar vermişse de bu durum aile hayatında da değişmez ve mutlaka evde lider konumunu üstlenir.

Kova Burcu Evlilik Uyumu

Kova Burcu Evlilik Uyumu

Farklı ve devrimci Bir düğün ister kova kadını. Belki bir sirk çadırında veya boş bir yüzme havuzunda…

Hayalindeki balayı: Kova kadınının balayı hayali eşine bağlıdır. Eşi ne yapmak isterse onu yapacaktır; kesinlikle bu konuyla ilgilenmediği için değil, her konu ilgisini çektiği için!

Düğün hediyesi: Kova kadınına yeni çıkan bir kitap, web tasarımı veya ilginç tasarımlı cep telefonlarını düğün hediyesi olarak alabilirsiniz. Teknoloji Kova kadının en büyük ilgi alanlarından birisidir.

Sizi ne bekliyor?: Bir kere evliliğe ve anneliğe teslim olmuş olsa da, her zaman gizemli bir tarafları olacaktır. Bunun yanında harika bir arkadaş ve partner olmakla beraber yaratıcılığı da ev ortamını renklendirecektir

Balık Burcu Evlilik Uyumu

Balık Burcu Evlilik Uyumu

Şiirlerin okunduğu, renkli renkli çelenklerin kabul edildiği romantik bir düğün Balık kadının hayalidir.

Hayalindeki balayı: Rüzgarda uçuşan saçlarının eşi tarafından okşandığı, birbirlerine öpücükler gönderdikleri en az düğün kadar romantik bir balayı. Balık kadını için balayı tutkulu bir aşktır…

Düğün hediyesi: Balık kadını pratiktir ve pratik bir kadın her zaman kullanabileceği hediyeler almayı sever. Bir seyahat çantası mükemmel olacaktır.

Sizi ne bekliyor?: Her şeyiyle eşinin yanında olacak başka bir kadın daha yoktur muhtemelen. Balık kadını eşiyle her konuda ilgilenir; onun problemlerini dinler ve çoğu zaman yararlı tavsiyeler verir. Fakat mutfakla arası pek iyi değildir.

Evlilikte Burç Uyumu Önemli Mi?

Evlilikte burç uyumu önemli mi sorusuna, uzmanlar cevap bulmak için şimdiye kadar çok çeşitli araştırmalar yaptılar. Bunlardan en sonuncusu ise en kapsamlı ve en geniş kitle üzerinde yapılan araştırma idi. Bu araştırma sevgili, evlilik ve arkadaşlık gibi çeşitli ilişki sınıfları üzerinde yapılmıştır.

İngiltereli bir grup araştırmacı, sırf bu sorunun cevabını bulmak için 20 milyon gibi çok yüksek bir rakam üzerinde bir araştırma yaptı. Bu araştırmanın sonucuna göre burçların evlilikte bir etkisi yoktur ama aslan-terazi ve başak-oğlak burçlarının diğerlerine nazaran daha uyumlu olduklarını gözlemlemişlerdir.

Burçlara Göre Evlilik Yaşı

Burçlara Göre Evlilik Yaşı

Belirli bir olgunluğa eren her insan evlenme çağına gelmiş demektir. Peki evlilikler üzerinde burçların etkisi ne kadardır. Burçlar evlilik yaşı olarak bizlere neler söylüyor.

1. Koç

Düşünmeden karar verme özellikleri bulunan koçların evlilik içinde durumları bu şekilde olabilir. Hadi evleniyoruz der ve geri adım atma ihtimalleri çok zor olduğu için koç burcunun evlilik yaşı çok erken yaşlar olabilir.

2. Boğa

Tam bir romantizm ve duygusallık kokan boğa burçlarının evlilik için aceleleri yoktur. Doğru kişiyi bekleyip dururlar. Boğa burcunun evlilik yaşı 32 civarıdır.

3. İkizler

Hep benci oldukları ve hep bana dedikleri için ilişkilerde süreklilik sağlayamazlar. Kısa süreli ilişkiler yaşadıklarından evliliğe bir türlü sıra getiremezler. İkizler burcunun evlenme yaşı 35 civarıdır ve boşanmalar oldukça fazladır.

4. Aslan

Ona nasıl gelirsen onunda karşılığı o şekilde olan aslan burçları ilişkilerinde hep en doğruyu arar ve seçici olmaya çalışırlar. Bu yüzden erken yaşlarda evlenmezler. Aslan burcunun evlilik yaşı 36 ile 40 arasında değişmektedir.

5. Başak

Başak burçlarının evlenme yaşı değişmektedir ama diğerlerine nazaran daha erken yaşlarda evlenirler. Başak burcunun evlilik yaşı 25 civarıdır.

6. Terazi

Çabuk evlenen çabuk boşanan burçlardan biriside terazi burçlarıdır. Terazi burcunun evlilik yaşı 20 ile 30 arasında değişmektedir. Birden fazla evlilik yapabilirler.

7. Akrep

Haydi evleniyoruz deyip bir anda evlilik kararı veren akrep burçları bir anda da boşanma kararı verebilirler. Akrep burcunun evlilik yaşı çok küçük yaşlardadır.

8. Yay

En geç evlenen burçların arasında yay burcunu saymak mümkündür. Çabuk sıkılan ve bunalan yay burcunun evlilik yaşı 40 ve üzeridir.

9. Oğlak

Erken evlilik yapıp, erken çoluk çocuğa karışan burçlardan birisidir oğlaklar. Oğlak burcunun evlenme yaşı oldukça erken yaşlardır. Mesela 22 altı gibi.

10. Kova

Ne yaparsanız yapın aradığınızı bulamıyorsunuz dimi? Evlenmek için gün sayıyorsunuz ama o aranılan özelliklere sahip kişi bir türlü gelmiyor. Kova burcunun evlilik yaşı 41’dir.

11. Balık

Onun gerçekleştirmek ve yapmak istediklerinin hayalini kurar durursun değil mi? Bu yüzden de evlilik fikri aklından hiç çıkmaz. Balık burcunun evlilik yaşı 24-26 yaşlarıdır.

12. Yengeç

Anne kuzusu olmaları ve evlilik yaptıkları zaman çok iyi bir eş olmaları onları en temel özelliğidir. Erken yaşlarda evlenmeyi düşünürler. Yengeç burcunun evlilik yaşı 22-24 arasıdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir