Burçlara Göre Aşk Uyumu

Burçlara göre aşk uyumu sayfamızda, hepsini tek tek ele alarak burçların aşk ile ilgili düşüncelerini ele aldık. Karşınızdakinin nasıl kişiliklerden hoşlandığını bu yazımızda öğreneceksiniz.

Tam olarak inanmıyordum ama insanları tanıdıkça bende gerçekten her burcun kendine has aşk yorumu olduğuna daha çok inanmaya başladım. Birbirinden farklı öyle acayip şeyler okuyacaksınız ki inanın bana sizde çok şaşıracaksınız.

Kimi iltifat edilmeyi severken, kimi sadece giyime kuşama bakar, kimiyse parasız tiplerden nefret eder. İsterseniz şimdi bunların açıklamalarına bakalım.

Burçlara Göre Aşık Etme Yöntemleri

Burçlara Göre Aşık Etme Yöntemleri

Birine aşıksınız ama ona nasıl yaklaşacağınızı nelerden hoşlanır neleri sevmez bilmiyorsunuz. Bunları yaşayarak öğrenmek için çok uzun bir zaman geçmesi gerek ama onun burcuna bakarak da önceden fikirler edinmeniz mümkün.

Koç Burcu Aşk Uyumu:

Koç burcundan olan birisiyle ilişki düşünüyorsanız mutlaka güzel kokmalısınız. Öncelikle parfümünüzü değiştirip gücünüz yetiyorsa lüks ve pahalı olanlardan alın. Giyim zevkiniz de onun için oldukça önemlidir. Ucuz ve marka olmayanları tercih ediyorsanız şansınız yok.

Boğa Burcu Aşk Uyumu:

En enteresan burçlardan biriside boğalardır. Boğa burcundan birisiyle birliktelik yaşayacaksanız yemek, seks ve para konularında çok iyi olmalısınız.

İkizler Burcu Aşk Uyumu:

İkizler burçları için ne diyeyim bende bilmiyorum. Onu yeni açılmış bir yere götürün. Çok zor elde edilen rolü de oynamaya kalkmayın. Çok değişik halleri olacağı için Allah(c.c) şimdiden size sabır versin.

Yengeç Burcu Aşk Uyumu:

Kendinizi güven konusunda ona inandırmak için uzun bir zaman beklemeniz gerekir. Onlar sırlarını koruyanlardan hoşlanırlar. Size güvenmesi zaman alacaktır.

Aslan Burcu Aşk Uyumu:

Ne kadar çok paranız varsa sizi o kadar başarılı görürler ve gözündeki değeriniz ona göre artar. Ne kadar para kazandığınızı, başarınızın göstergesi olarak algılayacağı için kazancınızı bilmek ister.

Başak Aşk Uyumu:

Aşırı detaycı oldukları için sizi baştan aşağı süzerler. Bu sebeplerden dolayı giyiminize, saçınıza ayrı bir özen ve itina göstermelisiniz.

Terazi Aşk Uyumu:

Onu güldürmeyi başarırsanız kalbini kazanmaya yavaş yavaş başladığınızı söyleyebilirim. Onu güldürecek komik fıkralar ve hikayeler anlatın. Ama şarkı söylediklerinde sakın gülmeyin. Müziğe karşı kabiliyetleri olduğunu sanırlar.

Akrep Aşk Uyumu:

Olduğundan farklı görünmeye çalışanlardan nefret ederler.O yüzden olduğunuz gibi görünmeye çalışın ve sakın rol yapmayın.

Yay Aşk Uyumu:

Yenilikten hoşlanan yaylar için önceden herkes tarafından bilinen şeylerden kaçınmaya çalışın. Onu değişik şeyler yaparak şaşırtmaya çalışmalısınız.

Oğlak Aşk Uyumu:

Onun için ne kadar kazandığınız, hangi ülkeleri gördüğünüz, kimleri tanıdığınız önemlidir. iltifatı sever.

Kova Aşk Uyumu:

Kendilerini beğenmiş gibi görünürler ama aslında değildirler. Aptal hiç değildir. Romantiktirler.

Balık Aşk Uyumu:

Denizle ilgili her şeyi severler. İnsanlar hakkındaki kararlarında genelde yanılmazlar.

Herhalde bu yazı erkekler için yazılmış çünkü kadınların bu yazıyı fazla okuyacağını sanmıyorum. Etkileyen kişi olmak etkilenen kişi olmak örneklerinde etkileyen kişiler çoğu zaman erkeklerdir. Öyle değil mi?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir