Burçlara Göre Meslekler

Burçlara göre meslekler konusu çok uzun bir araştırma sonucunda ortaya çıkarılmış ve hangi burcun hangi mesleğe daha yatkın olduğu belirlenmiştir.

Burçlara inanan her kadın ve her erkek hangi burçların hangi mesleği tercih etmesi gerektiğine de inanmalı ve yapılan araştırmaların çok doğru sonuçlar verdiğini de görmelidir. Burçlara göre meslek seçimi yapacaklar için ufak ufak tüyolar verelim.

Burçlara Göre Meslek Seçimi

Burçlara Göre Meslek Seçimi

Her burcun kendine has bir yönü ve beceri kabiliyeti olduğu için bu alanlarda kendini geliştirmesi önemlidir. Burada burçlara göre meslekleri 2020 yılını baz alarak sizlere anlatmaya çalışacağız.

Aslan Burcu Meslekleri

Aslanlar genellikle güce açtır. Onlar liderlik için doğarlar ve yüksek enerji oranına sahiptirler. Hırslı ve egemen olmanın yanı sıra oldukça yaratıcı, dinamik, iyimser, görkemli, karizmatik ve cömerttirler.

Reklam, oyunculuk, yöneticilik, maliye ve maliyecilik, şeflik, borsa spekülatörlüğü, hükümet ve kamu memurluğu, avukatlık, politika, başkanlık, başbakanlık, borsacılık ve halkla ilişkiler.

Yengeç Burcu Meslekleri

Yengeçler bakım ve beslemeyi severler. Felsefi, koruyucu ve bazen doğada dramatiktirler. Aynı zamanda karamsarlar. Herkesin refahından sorumlu hissederler, ancak bazen de kendileri boğulmuş hissedebilirler.

Doktorluk, hemşirelik, anaokulu öğretmenliği, psikologluk, müzisyenlik, sanat tarihçiliği, artistik uğraşlar, oyunculuk, şairlik, aile, topluluk, vatanla ilgili görevler, cemiyet faaliyetleri, doktorluk, yazarlık, her türlü bakıcılık işleri, mahalli yönetimler.

Başak Burcu ve İkizler Burcu Meslekleri

Mükemmellik, başak kişiliğini tanımlayan tek kelimedir. Ayrıntı odaklı, analitik, temiz, iyi organize edilmiş ve çalışkan Başak halkı oldukça pratiktir.

İyimser, meraklı ve zeki ikizler halkı hızlı fikir sahibi olmalarıyla tanınırlar. Ancak, karar almak onların güçlü yanlarından biri değildir.

Muhasebecilik, reklam yazarlığı, temsilcilikler, vekillik, müfettişlik, biyografi yazarlığı, yayın teknisyenleri, komisyonculuk, kimyagerlik, ofis memurluğu, diyetisyenlik, Djlik, doktorluk, editörlük, işverenler(genel olarak), dedektiflik, çevirmenlik, kütüphanecilik, dil bilimciliği, matematik, sağlık teknisyenliği, gözlükçülük, hatiplik, matbaacılık, düzeltmenlik, konuşmacılar, öğrencilik, demiryolları ile ilgili işler, bilim adamları, istatistik, okutmanlık, öğretmenlik, bilet satışı, vantriloklar, yazarlık, yayıncılık, iletişim ve medya.

Terazi ve Boğa Burcu Meslekleri

Bir plan yapmak ve verilen görevi tamamlamak için ona bağlı kalmak, tipik bir boğanın ana özelliklerinden biridir ve bu nedenle kurumsal dünya için çok uygundur. Terazi insanlarını işlerinde mükemmel hale getirebilecek en önemli faktör, stressiz ve rahat bir çalışma ortamıdır.

Amatörler, mimarlık, sanat galericiliği, sanatçılar, ortaklıklar, bankacılar, güzellik uzmanları, hükümet kurma, şekerleme üreticileri, giysi tasarımcılığı, dansçılar, moda, bahçıvanlık, kuaförlük, otel sahipleri, jüri, pazarlama, moteller, aracılar, patronlar, müzik ve müzisyenler, şairlik, restoran işletmeciliği, güvenlik, sosyal hizmetler.

Koç Burcu Meslekleri

Canlı, güçlü iradeli ve bağımsız, Koç halkı enerji dolu ve son derece rekabetçi. Onlar açık sözlü, hırslı ve kendini motive eden liderlerdir. Ancak kendilerini de yakabilirler. Detay odaklı masa işleri onlar için değil.

Ordular ve askeri güçler, atletler, berberler, marangozluk, hayır kuruluşları, Kimyagerlik, inşaat işçiliği, dişçilik, dolandırıcılık, yangın ve itfaiyeciler, çilingir, ormancılar, makinistlik, tamircilik, imalat, metal işçileri, cerrahlar ve güreşçiler.

Yay Burcu Meslekleri

Yaylar canlı ve iyimser. Yüksek enerji, maneviyat ve açık doğa seviyeleri onları özgürlük hareketleri ve devrimleri için uygun kılar. Kariyerinde başarılı olmak için yayların bağımsızlığa ve yaratıcılıklarını kanıtlama şansına ihtiyaçları vardır. Bu iş ister fiziksel güç, ister entelektüel yetenekler gerektirse de, yaylar bu işi iyi halleder.

Danışmanlık, elçilik, okçuluk, vergi tahakkuk memurluğu, avukatlık, müfettişlik, borsacılık, , hayır kurumları, davacı olma ve davacılar, şirket hukuku, yöneticilik, doktorluk, maliyecilik, varisler, jokeyler, jüri üyeleri, hakimler, kanun koyucular, bakanlar, pasaport işleri, eczacılık, vaizler, profesörlük, psikologluk, madde ve ürünlerin bileşimini analiz ederek topluma hizmet veren kimyagerler, rejimler, sosyal kulüpler, senato ve senatörler, şeriflik, gemiler ve nakliyat, mağazacılık ve kişisel gelişim.

Oğlak Burcu Meslekleri

Hedefe yönelik ve sorumlu olan oğlaklar akıllı, mantıklı ve inatçıdır. Güç ve para onları motive eder ve fizik gibi sıkı çalışma gerektiren işler oğlak insanlarına uygundur. Siz sağlam, güvenilir, sorumlu, son derece organize, hedefe yönelik, mantıklı ve zekisiniz. Güç veya matematik veya paranın dahil olduğu herhangi bir meslek pozisyonunda gelişirsiniz.

Tarım, arkeoloji, mimarlık ve mimarlar, icra memurluğu, alıcılar, marangozluk, halıcılık, sivil mühendisler, kimyagerlik, müteahhitlik, çiftlik ve çiftçilik, bahçıvanlık, jeologluk, madeni eşya imalatçılığı, tarihçiler, matematikçiler, madencilik, ipotek, organizatörlük, kağıt imalatçıları, su tesisatçılığı, tamircilik, gümrük muayene memurluğu, terzilik, muhafızlık.

Kova Burcu Meslekleri

Orijinal düşünceleriyle tanınan kovalar doğada zeki ve ilerici özellikleriyle diğerlerinden ayrılırlar. Keşif yapmak ve gezmek onların gerçek tutkusudur.

Havacılık, astrologlar, tahrikçiler, uçak mühendisliği ve pilotluk, otomobil imalatı, yayımcılık, saat üreticiliği ve tamirciliği, bilgisayarcılık, elektrikçiler, benzin istasyonu sahipleri, icatlar ve mucitler, fotoğrafçılık, radyoloji, teknik yazarlar.

Balık Burcu Meslekleri

Hassas ve duygusal, yaratıcı, sanatsal, rüya gibi, inançlarına tutkulu ve manevi değerlere önem veren işlerde yeteneğiniz artabilir. Balık burcu para için değil tutku için çalışır.

Aktör ve aktrisler, barmenler, kimya mühendisliği, dolandırıcılık, dedektiflik, şoförlük, eczacılık, sahtekarlık, cam eşya fabrikaları, soruşturmacılar, sihirbazlık, denizcilik, fotoğrafçılık, okyanus bilimcileri, seyahat yerleri, gemiler ve gemicilik, deniz yolculuğu, sosyal yardım kurumları.

Akrep Burcu Meslekleri

Akrepler akıllı ve çalışkan. Güçlü iradeli ve beceriklidirler. Ancak, akrepler tutku tarafından yönlendirilir. Sığ veya materyalist hiçbir şeyde iyi sonuç vermezler.

Adli ve idari işler, politikacılar, tarım işleri dedektiflik, tetikçiler, petrol, araştırma, terapistler, spekülatörler, borsacılar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir