Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

Son Güncelleme: 09.09.2020 03:37

Burçlara Göre Sevgililer Günü HediyeleriBurçlara Göre Sevgililer Günü Hediyesi İçin Fikirler 2020

Erkek yada bayan olsun 14 şubat sevgililer gününde hediye alacaksınız mutlaka burada yazılanları okuyarak öneriler ve daha fazla hediyenin aklınıza gelmesini sağlayabilirsiniz.

Yaklaştı hemde çok yaklaştı ama daha ne alacağınıza henüz karar veremediniz ve size verilen fikirler ise sizi tatmin etmiyorsa sizlere bol seçenekli önerilerde bulunalım. Bayan ve erkek için alacağınız 14 şubat sevgililer günü hediyesi örnekleri burada arkadaşlar. Mesela sevgilinizin burcuna göre ona hangi hediyeleri alacağınıza karar verebilirsiniz. Hiç zaman kaybetmeden başlayalım.

Sevgililer Günü KOÇ Burcu Hediyeleri

Daima kendilerini genç hissettikleri için alacağınız hediyelerinde ona göre olması gerekir. Yeni çıkan modellerden tercih etmeye ve daha çok kendisini genç gösterecek hediyeler olmasına dikkat edin.

Aksesuarlar takılar ve güzel kokan parfümler çok dikkatini çekecektir ve beğeneceklerdir. Hediye seçerken, onun normal yaşamında kendisine yardımcı olacak bir şeyde alabilirsiniz. Eğer araba kullanıyorsa, arabası için seçeceğiniz bir hediye de ona keyif verecektir.

Eğlenceyi çok sever yerinde hiç duramaz Çoşkulu, sabırsız, neşeli, hiçbir şeyden yılmayan Koç Burcu’nun zevklerinin abartılı olduğunu bilmelisiniz. iPhone, iPad, dijital resim çerçevesi ve sevimli USB bellekler koç kadınları için biçilmiş kaftandır. Teknoloji ile arası iyi olmayan koç kadınlarına ise şık bir şal, şarap karafı, pırlanta yüzük alabilirsiniz.

Sevgililer Günü BOĞA Burcu Hediyeleri

Günler geçtikçe değeri artan ve herkesin dikkatini çekecek şeyler onun çok hoşuna gidecektir. Alacağınız hediyeyi maddi durumunuza bakarak değiştirebilirsiniz. Antikalar, değerli taşlar, gümüş eşyalar, klasik kokular, boynunda kullanacağı takılar, fular, çiçek, bahçesi için kullanabileceği bir eşya, tablo gibi hediyeler seçebileceğiniz gibi romantik müzik eşliğinde özenle hazırlanmış bir sofra da hazırlayabilirsiniz.

En iyisi ona bir hediye çeki verin kurtulun Huzurlu, sakin boğaları memnun etmek zordur. Hediye almakta çok zorlanacak burçlardan biri oldukları için hediye çeki uygundur. Bir kutu çikolata her iki cinsi de mutlu edecektir. Kadınlar için güzellik sabunu, parfüm ve doğal cilt bakım ürünleri tercih edilebilir.

Sevgililer Günü İKİZLER Burcu Hediyeleri

Ona alacağınız hediye çok nadir bulunan ve son çıkanlardan olmalıdır. Şaşıracağı değişik hediyeler onun dikkatini çekecektir. Burçlar arasında belkide hediye seçiminde en fazla tercih bu burçta karşımıza çıkar.

Her türlü aksesuardan ve rahat kıyafetlerden hoşlanır. Yüzük ve bileklikler, canlılık veren çiçek kokuları, renkli fularlar, kemerler, eldivenler, spor ayakkabılar, giyim eşyaları, bilgisayar aksesuarları, kitap ve canlı müzikler, cep telefonu veya telefon aksesuarı gibi hediyeler seçebilirsiniz. Renk olarak en çok sarıyı ve canlı renkleri tercih eder. Evlerinde kullanabilecekleri cam ve parlak metalden yapılmış objeler, duvarına asacağı tablolar da hediye seçiminiz için uygun olabilir.

Farklı olduğu sürece ne alsanız beğenir. Meraklı, değişken ruhlu, zeki olan ikizlere hediye almakta zorlanmayacaksınız. İkizler kadını için ilginç konuları açıklayan kitaplar; ışıltılı kişiliğini ortaya çıkaracak ilgi çekici bir tişört, minyatürler, orjinal küpe,kolye ve kitaplar harika bir seçenektir.

Sevgililer Günü YENGEÇ Burcu Hediyeleri

Ona öyle bir anda hediyenizi verin ki romantizmi doruklarda yaşasın. Onu unutmadığınızı ve onunla yaşadıklarınızın hala aklınızda olduğunu ona hissettirecek hediyeler almaya dikkat etmelisiniz. Bana kalırsa en iyi seçim iç çamaşırı olabilir ama daha başka seçeneklerini de sizlere verelim.

Romantik ve geçmişi çağrıştıran eşyalardan, maddi değerinden çok manevi değeri yüksek hediyelerden, uçuk mavi, pembe, gümüşi renklerden hoşlanır. Gündüz hafif çiçek kokuları geceleri ise daha kuvvetli kokular ona yakışır. Çanta, atkı, şal ve gözlük kullanmayı sever. Eski takılarda, minik antika biblolara, ev aksesuarlarına, özellikle de yastıklara bayılır. Gece kıyafetleri, iç çamaşırı, gecelik, sabahlık, pijama gibi hediyelerde onu mutlu eder.

Evle ilgili basit bir aksesuar yeterli Yaratıcı, sadık, duygusal mizaçlı yengeç burçlarını memnun etmek istiyorsanız kadınlarına eviyle ilgili şık hediyeler alabilirsiniz. Erkekler için; içine ikinizin resmini koyabileceği bir çerçeve, projeksiyon sistemi ve romantik bir film tercih edilebilir.

Sevgililer Günü ASLAN Burcu Hediyeleri

Alacağınız hediyeyi öyle seçmelisiniz ki onun arkadaş ortamında hemen fark edilmeli, nereden aldın diye sorulmalıdır. O yüzden herkeste olan yada herkesin alabileceği sıradan hediyeler onu mutlu etmeyecektir.

Dikkat çekmeyi ve gösterişi seven bu insana kesinlikle basit, ucuz ve sıradan bir hediye almayın. Kaliteli markalar, pahalı ve dikkat çeken kıyafetler, değerli takılar, parfümler veya her ne alacaksınız mutlaka gerçeğini alın. Eğer maddi olarak onu memnun edecek şeyler alamayacağınızı düşünüyorsanız, kendi yaratıcılığınızı kullanarak ona yaptığınız bir şeyi de hediye edebilirsiniz. Canlı, parlak renklere, özgün ve yaratıcı şeylere bayılır. Arkasından şık ve eğlenceli bir mekana gidebilirsiniz.

Lükse ve şıklığa olan merakları hiç bitmez Ilımlı, sevecen, dürüst, kendine güvenen yapısıyla dikkat çeken, lükse ve kaliteye düşkün aslan burçları için alacağınız hediyelerin kaliteli ve gösterişli olmasına dikkat edin. Her şeyin en iyisini isteyen aslan kadını için kol saati, deri çanta, ordide çiçeği; erkeği içinse deri tavla ve satranç takımı uygundur.

Sevgililer Günü BAŞAK Burcu Hediyeleri

Ona hangi hediyeyi alırsam alayım beğenir diyorsanız kesinlikle yanılıyorsunuz. Çünkü çok dikkat etmeniz gereken bir burç ile karşınızdayız.

Son derece ayrıntıcı, eleştirici ve titiz başaklara hediye almak pek de kolay sayılmaz. Başaklar için kesinlikle kullanışlı, sade, pratik, sağlam bir hediye seçmelisiniz. Sağlıklarına ve hijyene düşkün oldukları için alacağınız eşyaların doğal malzemeden yapılmış, kolayca temizlenebilen bir yapıda olmasına dikkat edin. Düzeni sevdikleri için evlerini, çantalarını, dolaplarını, ofislerini düzenli tutmalarını sağlayan hediyelerde alabilirsiniz. Hafif ama kalıcı kokuları ve pastel renkleri seçmeniz onların hoşuna gidecektir.

Okumayı çok severler parfüme de bayılırlar Titiz, kuralcı, düzenli, mantıklarıyla hareket eden başaklar için seçeceğiniz hediyelerin fonksiyonel olmasına dikkat edin. Her şeyi sevdiremeyeceğiniz için hediye çeki her iki cinse de hediye edilebilir. Başak kadınları için, çiçek kokulu parfümler, erkekler için ise gelişim kitapları uygundur.

Sevgililer Günü TERAZİ Burcu Hediyeleri

Sadece kendisi için değil evinde kullanacağı hediyelerde terazi burcunda olanların hoşuna gidecektir. Ona göre seçiminizi yapmalı ve kesinlikle özenle seçmelisiniz.

Her zaman zarif ve şık olan Teraziler hoş giyim tarzlarıyla dikkat çekerler. Asimetrik çizgilerden çok hoşlanırlar. Bunları son derece uyumlu bir şekilde taşımayı başarabilirler. Pastel renkleri, hafif kumaşları tercih ederler. Yelekler, şapkalar, çekici kokular, sonbaharı anımsatan renkler onlara uygundur. Ayrıca onlara kalp motifli kutular, aksesuarlar gibi sevgi temasını ön plana çıkaran hediyeler de seçebilirsiniz. Evlerini düzenlemekten hoşlandıkları için evlerinde kullanacakları bir hediye de alabilirsiniz. Vazo, küçük zarif biblolar, evindeki renklere zıt renkte bir obje, yumuşak küçük yastıklar iyi bir seçim olabilir.

Kalitesiz eşyalara asla katlanmazlar Uyumlu, estetik duyarlılığı gelişmiş terazilere alınacak hediyelerin zarif olmasına özen gösterilmeli. Güzelliğine düşkün terazi kadınlarını, tek taş bir şal, gümüş takılar, makyaj malzemeleri sevindirecektir. Erkeklere ise, cep bilgisayarı, müzik seti, antika eşyalar satın alabilirsiniz.

Sevgililer Günü AKREP Burcu Hediyeleri

Özellikle erkekler için alacakları hediye bellidir çünkü iç çamaşırı tutkunu olan akrep burcundakiler seksi iç çamaşırlarına bayılırlar.

Her zaman gizemli ve çekici görünmeyi başaran akrepler için siyah ve kırmızı rengin hakim olduğu kıyafetler, aksesuarlar, ipek, saten ve kadife kumaşları seçebilirsiniz. Gündüz kıyafetlerinde dikkat çekmeyen sade çizgileri severken, geceleri seksi ve çekici kıyafetlerle görünmeyi tercih eden akrepler kıyafetlerinde genellikle dar kesimleri tercih ederler. Çanta, gözlük, iç çamaşırı gibi hediyelere de bayılırlar. Kokuları da genellikle dikkat çekici ve etkileyicidir.

Seksi iç çamaşırları favorileri arasında Sezgileri güçlü, tutkulu, derin duyguların kişisi olan akrep burçlarına sevginizi ifade edebilecek hediyeler tercih etmelisiniz. Akrep kadınlarına kırmızı-siyah iç çamaşırları, yüzük ve kolye tercih edilebilir. Akrep erkekleri içinse ses kayıt cihazı, korku ve gerilim romanları uygun olur.

Sevgililer Günü YAY Burcu Hediyeleri

En kolay hediye seçeceğiniz burçlardan birisi olan yaylar için spor tercihlerini ön plana almalısınız. Alacağınız hediye genelde onun gündelik yaşamında giyeceği şekilde olmalıdır.

Her zaman özgür ve rahat olmayı seven Yay burcu insanı, her an bir yolculuğa çıkacakmış gibi giyinmeyi sever. Bu yüzden spor kıyafetler ona çok uygundur. Spor ayakkabılar, eşofmanlar, polo yaka süveterler mavi ve mor tonları onlara çok yakışır. Evlerine hediye almayı düşünüyorsanız otantik objeleri, pratik ve kullanışlı eşyaları tercih edebilirsiniz. Seyahat çantası veya kamp malzemeleri de hoşuna gidecektir. Tabii yabancı ülkelere gitmesini sağlayacak bir uçak biletine de hayır demez.

Yavru kedi ve köpek görünce çıldırırlar Esprili,neşeli,maceracı,hareketli olan yay burçlarına sıra dışı hediyeler tercih etmelisiniz. Yay kadını piknik çantası ayrıca bileklik, piercing, minik bir kedi ya da köpek pek mutlu edecektir. Erkekleri için pusula, tuttuğu takımın aksesuarları, spor ayakkabılara çok sevinecektir.

Sevgililer Günü OĞLAK Burcu Hediyeleri

Ne alacaksanız alın ama kesinlikle kalitesiz ve çakma markalardan olmasın çünkü kalite onlar için ön plandadır. Her zaman gerek elbiseleri ve başı için gerekse evdeki eşyalar için aksesuarlar alabilirsiniz.

Genellikle geleneksel ve ciddi görünen Oğlaklar için kalite çok önemlidir. Klasik bir şıklığı her zaman tercih ederler. Koyu renkler, uçuk gri ve pastel tonlar, kaliteli deri kemerler, el çantası ve klasik parfümleri çok severler. Eskiye oldukça bağlı oldukları için modası geçmeyen çizgiler onlar için önemlidir. Evi için bir hediye almayı düşünüyorsanız, bir satranç takımı, aile resimlerini sergileyecekleri bir resim çerçevesi, porselen takımlar veya bir duvar saati çok hoşuna gidecektir.

Mükemmeliyetçilik onların özünde var Sorumluluk sahibi, sadık oğlaklar için kullanışlı hediye seçmekte fayda var. Oğlak kadını için şık porselen takımları, kristaller, klasik kitaplar, kaşmir bluzu; geçmişe önem veren oğlak erkeğine antika eşyalar, klasik müzik CD’leri, deri cüzdan, deri bir çanta uygun olacaktır.

Sevgililer Günü KOVA Burcu Hediyeleri

Herkeste olan basit hediyelerden hoşlanmayacakları için onlara hediye seçimi yaparken çok dikkatli olmalısınız ve alacağınız şey çok değişik olmalıdır.

Özgürlüğüne düşkün, yenilikçi ve asi ruhlu Kova için kesinlikle orijinal bir hediye düşünmelisiniz. Genellikle başkalarına benzemekten hoşlanmadıkları için sıra dışı şeylerden hoşlanırlar. İlginç aksesuarlar, en son teknolojiye göre yapılmış elektronik ürünler, elektrikle çalışan ilginç eşyalar, gelecek yılın modasını yansıtan kıyafetler, bilgisayar aksesuarları, en son moda olan parfümler, bilim kurgu kitapları veya filmler onun favorisi olabilir. Bazen Kovalar kıyafetlerinde ortaçağın izlerini taşıyan parçalar kullanmayı da severler. Hediye seçerken elektrik mavisi, turkuaz, yeşil, mor ve lila renklerini tercih edebilirsiniz.

Kahve ve çaya aşırı derecede düşkünler Bağımsız, entelektüel, sıradışı fikirleri ve yaşamlarıyla dikkat çeken kovalar için farklı hediyeler bulmalısınız. Son derece modern olan kova kadını için fotoğraf makinesi, MP3 çalar uygundur. Kova erkekleri için, zeka oyunları, bilgisayar zevklerine hitap eden hediyelerdir.

Sevgililer Günü BALIK Burcu Hediyeleri

Süse ve takılara aşırı düşkün olan balıklara alınacak hediye kesinlikle alımlı ve dikkat çekecek şeylerden seçilmelidir. Onu farklı gösterecek bir şapka neden olmasın diyebilirim şimdiden.

Duygusal, hayalperest, romantik ve sanatçı ruhlu Balıklar iyimserlikleri ve yardımseverlikleri ile de tanınırlar. Ruh halleri değişken olduğu için kıyafetlerinde de bu zıtlığı yansıtmaktan hoşlanırlar. Fantastik ve süslü şeyler kullanmaya bayılırlar. İlginç aksesuarlar, pelerin, şapka, çorap, ayakkabı gibi hediyeler hoşlarına gidecektir. Ayrıca değerli taşlara takılara, gözlüklere ve balık motifli objelere de bayılırlar. Üzerlerine tam oturan giysilerden ziyade hafif dökümlü olan şeyleri severler. Saten, kadife, ipek gibi kumaşları, mavi, yeşil, turkuaz, mor ve gümüş gibi renkleri tercih ederler. Serinlik veren kokular onlara çok yakışır.

Güzellik ve estetik duyguları gelişmiştir Duygusal, romantik, sezgileri güçlü balıkların güzellik ve estetik duyguları çok gelişmiştir. Balık kadınına beyaz ipek gecelik, vücut bakım kremileri, tütsü, parfüm, mutfak robotu; erkekleri için sanat kitapları, tıraş makinası ve losyonu tercih edilebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir