Burçlara Göre Saç Renkleri

Burçlara Göre Saç Renkleri ve Modelleri

Burçlara Göre Saç Renkleri

Sadece gelecek ile ilgili bilgiler vermekle kalmayıp aynı zamanda bizlere nasıl giyineceğimizi elbiselerimizi neye göre seçeceğimizi ve saç rengimizi nasıl seçmemiz gerektiğini de burçlar söylemektedir.

Bu yazımızda burçlara göre saç rengi nasıl olmalıdır, burçlara göre saç şekilleri ve burçlara göre saç modelleri sizlerle olacak. Sizlerde eklemeler yaparak bu yazının gelişmesine yardımcı olabilirsiniz.

Saçlarımız bizlerin ruh hallerini yansıttığı kadar, kendimize olan güvenimiz içinde olmazsa olmazlardandır ve duruma göre değişiklik yapmayı uygun görürüz. Saç renginiz konusunda kararsızsanız burcunuza göre saç renginize karar verebilirsiniz. Burçlar her şeyde olduğu gibi saç renginiz konusunda da ipuçları veriyor. Her burcun taşıdığı karakter, saç rengiyle bütünleşerek kişiliğinizi tamamlıyor.

KOÇ BURCU SAÇ RENGİ ve MODELLERİ

Burçlara Göre Saç Rengi Koç

Koç burcu saç kesiminde sizi çok hoş gösterecek olan kabarık saç bağlama şekillerini tercih edebilirsiniz. Koç kadını için kızıl renk ve tonları tercih edilmelidir ve çok yakışacaktır.

Pratik, kısa saç kesimi tam size göre. Uzun saçlı Koç kadınları, saçlarını mutlaka geriye tarar ve at kuyruğu şeklinde bağlar. Ayrıca dikkat çekmeyi çok sevdiğiniz için de kızıl renk saçınıza çok yakışıyor.

BOĞA BURCU SAÇ RENGİ ve MODELLERİ

Burçlara Göre Saç Rengi Boğa

İlgili Makaleler

Boğa burcu saç kesiminde dalgalı görünen ve açık renkleri tercih etmeli ve bu sizler için uygundur. Boğa kadını için en uygun saç rengi kızılın en açık tonları ve sarı.

Devamlı kendilerini değiştirmeyi ve yenilemeyi sevdikleri için dikkat çekici bir renk olan sarı ve tonları bu burcun tercihidir.

İKİZLER BURCU SAÇ RENGİ ve MODELLERİ

Burçlara Göre Saç Rengi İkizler

Her gördüğünüzde farklı renkteki saçları ile karşınıza çıkabilirler. İkizler kadını hareketli ve sosyaldir. Ani değişiklikler onun için normaldir. Bu değişken ruh halleriyle akıllarına esen bir rengi hemen saçlarına uygulayabilirler. Röfleli ve gölgeli saçların ikizler burcunda olanlara çok yakışacağını şimdiden belirtmeliyiz.

YENGEÇ BURCU SAÇ RENGİ ve MODELLERİ

Burçlara Göre Saç Rengi Yengeç

Yengeç kadınlarına en fazla yakışacak olan saç rengi bal köpüğü, açık kahve ve tonlarıdır. Ayrıca uzun saçların da sizi bir başka göstereceğini aşırı yakışacağını belirtmeliyiz.

ASLAN BURCU SAÇ RENGİ ve MODELLERİ

Burçlara Göre Saç Rengi Aslan
Liderlik özelliği ile dikkat çeken aslan burcu kadını işkoliktir. Aşk yaşamında çok ateşlidir ve fındık kabuğu rengi ve açık kumral renkler size çok yakışacaktır. Aslanın yelesini andıran uzun, parlak ve gür saçlara sahip olanlar için fındık kabuğu en uygun renk.

BAŞAK BURCU SAÇ RENGİ ve MODELLERİ

Burçlara Göre Saç Rengi Başak
Duygusallığı ve başarısızlığı sevmeyen başak kadınının saç rengi platin tonlarıdır. Dağınıklığı sevmediğiniz için bunu saçlarınızda da göstererek özenle taranmış saçlar sizi yansıtacaktır.

TERAZİ BURCU SAÇ RENGİ ve MODELLERİ

Burçlara Göre Saç Rengi Terazi
Şık olmayı seven son derece nazik ve kibardırlar. Karşısındaki ile iletişim kurmada oldukça beceriklidirler. Etrafında her zaman en dikkat çeken kişiler terazi burçlarıdır. Abartıyı sevmediği için onun rengi kumral tonlarıdır. Terazi kadınlarına sade ve şık saç modellerini yakışacaktır.

AKREP BURCU SAÇ RENGİ ve MODELLERİ

Burçlara Göre Saç Rengi Akrep
Gizemli oldukları kadar tutkulu aşk yaşamayı seven akrep kadınları ne istediklerini iyi bilirler. Aşırı dikkat çekmeyi sevdikleri için siyah ve kızıl onların renkleridir.

YAY BURCU SAÇ RENGİ ve MODELLERİ

Burçlara Göre Saç Rengi Yay
Yeniliklere açık olması, kontrolü her zaman elinde tutması ve önüne çıkan fırsatları değerlendirmesiyle bilinen yay burcu için saç rengi koyu kumraldır.

OĞLAK BURCU SAÇ RENGİ ve MODELLERİ

Burçlara Göre Saç Rengi Oğlak
Toprak renkleri size en uygun saç rengidir. Dikkat çekmeyi ve aynı zamanda karşısındakini elde etmeyi seven oğlak kadını için toprak rengi kendisine çok yakışacaktır.

KOVA BURCU SAÇ RENGİ ve MODELLERİ

Burçlara Göre Saç Rengi Kova

Kızılın yoğun ve parlak renkleri size çok yakışacak, ayrı bir hava verecek. Kahve tonlarını da denerseniz memnun kalacağınızı düşünüyorum.

BALIK BURCU SAÇ RENGİ ve MODELLERİ

Burçlara Göre Saç Rengi Balık
Toprak rengi ve onun tonları olan renkler balık kadınlarına çok yakışacak ve onları çok güzel gösterecektir. Saç kesimi sırasında boya ve perma yaptırmamaya dikkat etmelisiniz çünkü saçlarınız çok hassas.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir