Aşk Mesajları

Reklamlar

Aşk Mesajlarıİçeriğimiz aşk mesajları 2019, aşk mesajları uzun, aşk sözleri olanları ve bu konularla ilgili yazılardan oluşmaktadır.

İnsanlar duygularını ve düşüncelerini bazen direk olarak karşısındaki kişinin yüzüne bakarak söyleyemez. Bunun için çeşitli yollar denerler ve onlardan birisi de mesaj çekmektir. Bu yazımızda dilediğiniz herkese gönderebileceğiniz mesajları değişik ve yeni olarak yayınladık.

“Evet” dedim belli belirsiz. Yumdu gözlerini. şaşırdım. Sonra anladım ki kalbinde seyrediyordu beni.

Sesin değdiğinde yüreğime yüreğim titriyorsa avuçlarında ve her kapayışta gözlerimi üşüyen bakışlarım ısınıyorsa bakışlarında tek çarem fısıldamaksa eğer avazım çıktığı kadar fısıldayacağım. Seni seviyorum.

Akşamın son bulan ufuklarında güneş damla damla erirken hayatta kalan tüm duygularımla sana sesleniyorum: Seni seviyorum.

Ağlamak uzak gülmek hep seninle olsun ama bir gün illede ağlaman gerekirse oda mutluluk için olsun.

Al vur hançeri kana bulansın fazla vurma derine çünkü orada sen varsın.

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzak olursa olsun korkmuyorum sonsuzluğa giden yollara yüreğimi yazdım ve sen hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın.

Seni düşünürken ya bir tebessüm yapışıyor yüreğimden yüzüme , ya gözlerim dayanamıyor ölümcül hasretine baktığım her şey gördüğüm hiç bir şey sana benzemiyor. Hiç bir acı hiç bir hasret seninki kadar ölümcül olamıyor..

Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim…

Sevgimi bir yerde gökyüzüne yerleştirdim, Kimse beni fark etmedi, gözyaşı olup yağdım, sıcak günlere inat, yağmurun gözyaşı olduğunu kimse anlamadı.

Kimine göre ateştim cayır cayır yanan, kimine göre bir yıldız hep parlayan, kimi çiçeğe benzetirdi hiç solmayan, ama ben senin için su olmak isterdim hep muhtaç olunan.

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: geçip giden zaman

Ne bileyim be sevgili, öyle güzel baktın ki gözlerime. Sevmek değil ölmek geldi içimden.

Bir insan sevdiğini: Önce Allah(c.c)’tan, sonra kendisinden, sonra annesinden, ve en son babasından istemelidir.

Bir çiçeğin açmak için sebepler bulduğu gibi yasamaya dair sebepler bulmak için yaşıyorum bir gün gelir yasamak için bir sebep bulamazsam ölmek için mutlaka bir sebebim vardır…

Beni unutsun demişsin ama söyler misin sen HATIRLANMAYA DEĞER MISIN!

Hayat gördüğün gibi güzel olsaydı, dünyada dert denen bir şey olmazdı.. Sevenler sevilip mutlu olsaydı, meyhaneler böyle dolu olmazdı.

Sen gökyüzünden bana hediyesin. Önce gözüme sonra gönlüme düştün. Ve ilmik ilmik işledin bu yüreğime söylesene sen nasıl bir çiğ tanesisin.

Bekliyorum, öyle bir havada gel ki, vazgeçmek mümkün olmasın.

Sözlerimi aşık olamayan anlamaz içimdeki derdi aşkın çilesini ağlamayan kalp anlamaz, seni sevdim delice içimdeki ben senin için ağlıyor her gece kalbim adına hasret kaldı seviyorum seni aşkım yarım kaldı, adın kalbimde yazılı sensizlik aldı güzel anılarımı ama yine de seviyorum seni.

Yaşamayı özlemişim gülüm sen bana bir güldün ya ben o an yeniden doğdum sanki gülüm sen benim solmayan gülümsün seni seviyorum gülüm.

Arkaya bakıp giden zamana gülüyorum hep anıları seninle yaşamak istiyorum sadece sen ol yanımda hayat o zaman çekilir o zaman ben olurum hayatta seviyorum seni.

Seni severken ağlamayı sevdim senin yanında gülmeyi sevdim seninleyken ben seni özledim seni seviyorum derken titreyen yüreğimi o halimi sevdim bebeğim seni çok seviyorum.

Hayat bir yarış benim için zorlu ve acımasız, seninleyken unutuyorum bütün hayat telaşını seninle buluyorum kendimi huzurlu ve rahat seninle bir bütün olduğumu anlıyorum kimsenin bozamayacağı bir bütünüz aşkım seni seviyorum.

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek.

Hastayım gel. Seni yanımda görenler şifayı kapmış desinler!

Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimde ki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledir ki nerede imkansız varsa onu seçer.

Bir gün bana soracaksın, beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. Hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

Sen benim incimdin. Parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. Ve bir daha kaybetmeyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsen de unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

Sevmiyorum şu saatin sesini, akmasın dursun zaman. Her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; yalan. Senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm.

Sevgili binlerce insan arasından gönül gözüyle görüp ayrı bir kimlik verdiğimizdi Her sözü büyü olan, dokunduğu her şeyi kutsallaştıran muhteşem insandı.

Bugünde yarın da yüreğin kadar yanındayım, Kendini yalnız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep oradayım!!

Senin için ağlarken gözümden düşen yaşlar denize dökülseydi eğer, karaya vuran dalgalar “seni seviyorum” yazardı.

İki damla gözyaşı düştü gülüme, sonra kurudu tuzu kaldı geriye, denizleri aşıp aşkıma yol aldı bir umutla yeşerip tekrar açacak diye.

Başını göğsüme yasladığımda tek bir düşmanım vardır; Geçip giden zaman.

Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile … Ama yine de bir umut taşıyorum. Belki seven sevilir diye.

Her zaman gül, hayata gülücük saç, gülmeyi benimse, çünkü senin bir gülüşün için, koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır.

Güneşin doğduğu yerde parlayan bir ışık görürsen. Bil ki senin için yanan kalbimdir.

Titrer durur ellerim yanında. Vücudum ürpermeyle dolar. Üşüyorum ben yanında. Çünkü varlığın içime serinlik veriyor.

İçim o kadar senle doldu ki… İnsanlar seni göz bebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum.

Öyle güzeldin ki! Ama bir gün anladım yüzündeki güzelliğin ruhundan geldiğini. Öyle güzeldin ki! Anladım seni güzel gören benim gözlerimdi. Sevgimin güzelliğiydi seni güzelleştiren.

Eğilip gözlerime baktı: Seni seyredebilir miyim dedi usulcacık. Sandım eylemlerin, insanların gözlerimde ve yüzümde oynaşmasını seyredecek.

“Evet” dedim belli belirsiz. Yumdu gözlerini. şaşırdım. Sonra anladım ki kalbinde seyrediyordu beni.

Ay yıldıza mutluluk fısıldarken. Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken. Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum. İçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.

Hani gözler var ya sözleri anlatır, hani sözler var ya gözleri ağlatır, hani anlar var ya değeri geç anlaşılır, bir de aşk var ya seni bana anlatır..

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın. Şimdi güneşin doğmasını bekle.

Öyle uzaktan seyretme, adına hayran olduğum “YAR’. Buyur gel ömrüme, Ömrüm ömrün olsun.

Gökyüzü yıldızlarla doluydu, ben hep seni düşünürken. Hüzün yıldızları koydum adlarını, seni hatırlatıyor diye. Aynı onlar gibi sende benden çok uzaklardaydın. Göz kırpardın uzaklardan sessizce. Bense hep seni bekledim, kırık kalbim, yaşlı gözlerimle.

Aynaya bakınca kendimi değil kocaman bir yürek. Ve o yürekte ondan da büyük bir sen gördüm.

Yağmur vuruyorsa pencerene, anla ki o zaman ben ağlıyorum. Yağmur pencerene vururken, benim gözyaşlarım da kalbime vuruyor; tıpkı yağmur gibi..

Bana kalsa gökyüzündeki tüm yıldızlar yerine bütün insanlara. Senin gözlerinde ışıldayan bir çift yıldızı gönderirdim.

Ya durgun olmalı deniz; ya durmalı ya da kudurmalı, sonuna kadar saplanamayacaksa hançer kınıda durmalı, seven ölene dek sevilmeyecekse baştan unutulmalı.

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel, herkesin sevmeyi hak etmeyeceği kadar özelsin.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin .Ve ben seni o kadar çok seveceğim ki. Bir daha cennetine dönemeyeceksin.

Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar, ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

Sevgi bir yıldızdır yanıp sönen, masmavi bir düştür gökyüzünde hiç ölmeyen, sevenlerin mumudur sevgi, eriyip de hiç bitmeyen.

Eğer bir gün sevmek istersen önce kendini sev, daha sonrada istersen beni, ama beni; beni sever gibi değil kendini sever gibi sevmelisin, çünkü ben seni öyle sevdim.

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin bir tanem?

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet.

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı kendi aşk mesajlarınızı yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.net

Reklamlar

"Aşk Mesajları" için toplam 71 yorum yapmış

 1. SaRi   18 Temmuz 2017 at 03:40

  Bir gecenin sabahı olmasa yada o Sabahın gecesi olmasa olur mu…? Geceyi aydınlatan ay ona eşlik eden yıldızlar olmasa okadar güzel olur mu…? GeCe Günün ilk ışıgı dogarken odana o kuş sesleri gelmese sabahın hayrı olur mu…? Gecemi süsleyen senken sabaha sensiz uyunmak olur mu…? nasıl gece yıldıza sabah güneşe baglıysa bende sana okadar baglı ve tutkum… Dilim tutulur gözlerim kör olur nefesim kesilir sensiz …. SerSeri.SevDam26

 2. menekşe002   02 Ocak 2017 at 15:02

  herkesin sevdiği var ama benim sevdiğim farklı

 3. Hüseyin   07 Şubat 2016 at 21:40

  Seni Coooook Sewiorum ESRAM benm adini kalbime mühür ledim Seni Coook sewiorum Sonsuz sewdam…♥

 4. MEHMET HANİFİ ŞAHAN   28 Ekim 2015 at 02:49

  SENI SEVIYORUM Diyen dillere deil Senin için Ağlayan Gozlere inanmalısın…SEMAM…

 5. ALİ   01 Eylül 2015 at 12:26

  YÜRGİNDEN AŞK YÜZÜNE YANSISIN O KADAR PARLASINKİ BAKMAYA DOYAMASIN

 6. halil ibrahim oflaz   08 Nisan 2015 at 17:23

  aşkım havva yı çok seviyorum

 7. Ahmet   30 Mart 2015 at 12:07

  Zeynep telini yazarmisin.

 8. Osman   30 Mart 2015 at 12:04

  Gulu sevdim dikeni batti osmani sevdim gotu kalkti.

 9. Çiçek A.   08 Mart 2015 at 16:58

  Sen benim kalkimde duyduğum tek sancısın yürekten sevdigim ilk yabancısın İsmail limm Seni Çokkkkk Seviyorum.

 10. senay   13 Ocak 2015 at 10:37

  beni ne kadar seviyorsun diye sorma:
  bir damla su kadar
  muhtaç oldugunda anlarsın

 11. şenay   13 Ocak 2015 at 10:35

  beni ne kadar seviyorsun diye sorma:
  bir damla su kadar seviyorum
  muhtaç oldugunda anlarsın

Leave a Reply

Your email address will not be published.