Günaydın Mesajları

Reklamlar

Günaydın Mesajıİçeriğimiz günaydın mesajları 2019, etkileyici günaydın mesajı, günaydın sözleri ve bu konularla ilgili başka yazılardan oluşmaktadır.

Sabah uyanıyorsunuz ve telefonunuzu açtığınız zaman yada cihazınıza baktığınız zaman bir bakmışsınız birisinin mesajı geliyor size. Bu ne kadar da mutlu eder sizleri değil mi? Tabi ki kim heyecanlanmaz ki herkes sevinir bu durumdan.

İşte tam bu noktada ne yazacağını bilmeyenlere, o kişilere göndermeniz için mesajlar yayınladık. Sizlerde burada olmayan kendi mesajlarınızı aşağıya yazın ve herkesin bilgilenmesini sağlayın.

Sabahın Kor Güneşi Vursun Suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim.

Gözlerin, bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin bebeğim Günaydın.

Bugünde gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki her eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep san varsın bebeğim yaşarcasına. Günaydın bir tanem.

Günün aydın olsun bugün benden sana bir armağan olsun günaydınlar bebeğim.

Yaşanacak bütün senelerin üstünde adın, bütün günlerin üstünde ise gözlerin yazılı. Sevgilim günaydın olsun sana.

Öpücüklerle uyandırmak isterdim seni, yanımda olsan sarardım o nazik tenini. Seviyorum seni, sabahım sensin. Benim tek ilacım günaydın aşkım.

Bir sabahı bir de gözlerini özledim sevgilim, sensiz kaçıncı sabahım hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık her şeyim. Sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. Günaydın her şeyim.

Yaşamayı sevmekten daha çok seviyorum seni, çünkü sen yaşam sın, sen benim için yeni bir gün sün bebeğim, günaydın her şeyim.

Bugünün sabah güneşi yüzüme vurdukça sanki sen bakıyor muşsun gibi geliyor bana. Güneş bile gözlerini kıskanıyor sevgilim bunu unutma. Günaydın aşkım.

Her sabaha adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgilim. Günaydınlar bir tanem benim.

Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim.

Günaydın MesajlarıDur gitme! Söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda. Çığlıklarım da hapsettiğim tomurcuk tomurcuk sevgilerim çatlamaya hazır. Yeni baştan yaşanacak sevdalar yüreğimde günaydın.

Yere düşen yağmur damlaları kalbine inecek güneşi engellemesin. Güneş bulutların arasından hep sana doğru baksın. Güneş güzellikler getirsin. Günaydın

Sensiz günlerim karanlık, sensiz aldığım nefes yarım, sensiz güneşi görmeyen benim sevgilim, günaydın can özüm günün aydın olsun.

Bu gün gözlerimi açtığımda hayata daha güzel bakacağım çünkü bugün senin adınla uyandım tıp ki yarında bu bugün uyanacağım gibi. Günaydın bir tanem.

Güneşe baktığımda, güneş bile senin adını yazıyor sabahın gölgeli sokaklarına, güneş bugün de seninle doğdu, bugün de senin adınla batacak ve unutma sevdiğim varlığın bana hep hayat kaynağı olacak. Günaydın sevgilim.

Bir gün değil her gün aklımdasın, bir anlık değil her zaman yanındayım, seni çok seviyorum günaydın biriciğim.

Günaydın Mesajları ResimliSensiz açılan gözlerim, bugün seninle buluşmanın hasreti içinde bakıyor güne, bugünde senin adınla nefes alıyorum sevgilim günaydın.

Sensiz uyanmak istemez bedenim, sensiz nefes almak istemez hücrelerim ve sensiz yaşayamaz bu serserin. Günaydın sevgilim

Güneşin doğduğu yer gözlerin gibi umut verici, gözlerine her baktığımda umutlarım yeşeriyor seninle bir tanem günaydın.

Rüyalarımdan uyandıran güneş bugünde adını kulağıma fısıldadı, bugün rüyalarımızın gerçek olacağı gün, günaydın bir tanem.

Beni yaşatan umut, umutlarımda ki devrilmeyen ağaçsın benim için, rüyalarımda bulduğum elini sımsıkı tuttuğum sevgilim günaydın.

Şimdi yanımda olamasan da adınla başlıyorum yeni hayata, yüzünü görmesem de hayalinle yürüyorum adını yazdığım sokaklarda, günaydın sevgilim.

Bir günüm değil bir ömrüm ol, bugünüm değil yarınlarım ol bir tanem. Günaydın.

Bugünde gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki her eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep san varsın bebeğim yaşarcasına günaydın bir tanem.

Günler günleri kovaladıkça, ben her defasında adınla uyanacağım bu hayata, seviyorum seni sakın unutma! Günaydın.

Etkileyici Günaydın MesajlarıGünlerimi sensiz, seni ise bensiz bırakmam. Günaydın her şeyim.

Bir rüya gördüm içinde sen varsın, rüyaların içinde hiç bitmeyecek rüyam sın sevgilim, günaydın bir tanecik meleğim.

Sadece rüyalarımda değil, gözlerimde yaşatıyorum seni, gözlerimde olduğun için rüyalarımdasın sevgilim, günaydın.

Sen yanımda olamasan da bugünde rüyamda yanımdaydın, bugün ellerini tutmasam da yarın ellerinle buluşacağım, günaydın bir tanem.

Her güzel şey mutlu biter ama sen bende hiç gitmeyeceksin bir tanem. Günaydın.

Adını güneşe yazsam güneş batmamak için ant içer, gözlerini yıldızlarla paylaşsam yıldızlar kaymamak için yemin eder, ben sana yeminliyim. Sevgilim günaydın.

Sensiz her uyandığım sabah ölüm gibi gelir bana, hayalin gelince gözlerime o zaman cenneti yaşarım hayalimde. Günaydın sevgilim günüm aydın seninle..

Günaydın MesajlarıGeçip giden günlere değil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, günaydın güneşim.

Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim.

Bir gün daha başlıyor hayatımda, Kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seviyorum seni günaydın hayatımın tek gerçeği.

Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim, günümüz aydın olur birlikte..

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyandığım günlerdir sevgilim, günaydın sana.

Sen benim yıldızım sın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerim sin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Günaydın Mesajları Kısa ve UzunRüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana. Günaydın hayatımın anlamı.

Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana..

Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.

Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da, şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir, şuan gözlerine bakmasam da güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın biriciğim benim..

Günaydın sevgilim, gün aydınlık seninle günler seninle parlak bugün ki gibi, gün seninle güzel. Sevgilim günaydın.

Günler Seninle Başlar, Gözlerimi Açtığımda Yeni Bir Güne Seninle Uyanmanın Mutluluğunu yaşıyorum Sevgilim Günaydın..

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı ve yeni günaydın mesajınızı yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.Net

Reklamlar

"Günaydın Mesajları" için toplam 47 yorum yapmış

 1. iberahimcivleke@gmail.com   05 Aralık 2017 at 22:10

  ben çok aşk……..den

 2. Cetin   06 Ekim 2017 at 05:57

  Evet derya hanim en iyi sen bilirsin sevginin ne oldugunu bu oyke biseyki sevgide hertürlü kahpelik ihanet var tuzla kara biber gibi biri aci olur biri tuzlu olur buda dunyanin cilesi gercekten seven insan az var ve kimse kimseye guvenemez hale geldi

 3. isimsiz   09 Eylül 2017 at 23:42

  Gnydn beni bu dnyaya baglayan tek sebebim (N)

 4. Boşver in kim olduğumu   22 Haziran 2017 at 06:07

  Ayrılık çok kötü bişey

 5. Ozan   24 Mayıs 2017 at 07:39

  Eskiden sağ sol davaları vardı şimdi ben seni tanıdıkça Beynim ile Kalbim arasında davalar var.
  Ben kaybeden taraf sen kazanan tarafsın. Hangi taraftan olursan ol benim hep Güneş’e bakan tarafım ol GÜNAYDIN

 6. Burak   21 Mayıs 2017 at 08:01

  Bir feminist gördüm sankii.

 7. Efselya   18 Mayıs 2017 at 01:02

  “Bayan” değil “Kadın ” olmalıydı..

 8. Baver   15 Mayıs 2017 at 07:38

  Hz muhammed s.a.v me bol bol selam selat okuyun

 9. Ali celik   15 Mayıs 2017 at 06:06

  Slm gunaydin

 10. Derya   13 Mayıs 2017 at 08:21

  En iyi ben bilirim

 11. isim vermiyorum   21 Şubat 2017 at 16:11

  arkadaşlar ayrılık o kadar kötü birşeyki tatmak istemessiniz

 12. sevdigimsin   13 Aralık 2016 at 08:23

  Huzurun bazen, kilometrelerce uzaktaki birinin sesinde saklı olması ne gariptir. Ne demiş şair; “sesinde sarılmak var.” Günaydın

 13. Mehmet salih şam   02 Ağustos 2016 at 07:57

  Ey deliler gibi hasretinle yandığım
  Uyuanıp bakarım duvardaki gulen resmine
  Birtanem günaydın seni seviyorum…

 14. melisa   30 Aralık 2015 at 21:44

  Seni Çok seviyorum Ender’im

 15. HAYRANIN   15 Aralık 2015 at 23:46

  SENİ COK SEVİYORUM ONUR

 16. samet cgn   15 Aralık 2015 at 05:06

  Gökyüzü güneşsiz nasıl yapamıyorsa bende sensiz yapamıyorum…. Günaydın BİTANEM

 17. salih   13 Kasım 2015 at 05:07

  güneşin doğuşu gibi gözlerinin içi bakmaya doyum olmuyor,sensiz güne başlamak içime sinmiyor.sensiz sabahlar bir anlam içermiyor.bak içimdeki ses şöyle diyor: günaydın sevgilimmmm…

Leave a Reply

Your email address will not be published.