Günaydın Mesajları

İçeriğimiz günaydın mesajları, etkileyici günaydın mesajı, günaydın sözleri ve bu konularla ilgili başka yazılardan oluşmaktadır.

Sabah uyanıyorsunuz ve telefonunuzu açtığınız zaman yada cihazınıza baktığınız zaman bir bakmışsınız birisinin mesajı geliyor size. Bu ne kadar da mutlu eder sizleri değil mi? Tabi ki kim heyecanlanmaz ki herkes sevinir bu durumdan.

İşte tam bu noktada ne yazacağını bilmeyenlere, o kişilere göndermeniz için mesajlar yayınladık. Sizlerde burada olmayan kendi mesajlarınızı aşağıya yazın ve herkesin bilgilenmesini sağlayın.

Günaydın Mesajları

Günaydın Mesajı

Sabahın Kor Güneşi Vursun Suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim.

Gözlerin, bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin bebeğim Günaydın.

Bugünde gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki her eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep san varsın bebeğim yaşarcasına. Günaydın bir tanem.

Günün aydın olsun bugün benden sana bir armağan olsun günaydınlar bebeğim.

Yaşanacak bütün senelerin üstünde adın, bütün günlerin üstünde ise gözlerin yazılı. Sevgilim günaydın olsun sana.

Öpücüklerle uyandırmak isterdim seni, yanımda olsan sarardım o nazik tenini. Seviyorum seni, sabahım sensin. Benim tek ilacım günaydın aşkım.

İlgili Makaleler

Bir sabahı bir de gözlerini özledim sevgilim, sensiz kaçıncı sabahım hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık her şeyim. Sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. Günaydın her şeyim.

Yaşamayı sevmekten daha çok seviyorum seni, çünkü sen yaşam sın, sen benim için yeni bir gün sün bebeğim, günaydın her şeyim.

Bugünün sabah güneşi yüzüme vurdukça sanki sen bakıyor muşsun gibi geliyor bana. Güneş bile gözlerini kıskanıyor sevgilim bunu unutma. Günaydın aşkım.

Her sabaha adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgilim. Günaydınlar bir tanem benim.

Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim.

Günaydın Mesajları
Dur gitme! Söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda. Çığlıklarım da hapsettiğim tomurcuk tomurcuk sevgilerim çatlamaya hazır. Yeni baştan yaşanacak sevdalar yüreğimde günaydın.

Yere düşen yağmur damlaları kalbine inecek güneşi engellemesin. Güneş bulutların arasından hep sana doğru baksın. Güneş güzellikler getirsin. Günaydın

Sensiz günlerim karanlık, sensiz aldığım nefes yarım, sensiz güneşi görmeyen benim sevgilim, günaydın can özüm günün aydın olsun.

Bu gün gözlerimi açtığımda hayata daha güzel bakacağım çünkü bugün senin adınla uyandım tıp ki yarında bu bugün uyanacağım gibi. Günaydın bir tanem.

Güneşe baktığımda, güneş bile senin adını yazıyor sabahın gölgeli sokaklarına, güneş bugün de seninle doğdu, bugün de senin adınla batacak ve unutma sevdiğim varlığın bana hep hayat kaynağı olacak. Günaydın sevgilim.

Bir gün değil her gün aklımdasın, bir anlık değil her zaman yanındayım, seni çok seviyorum günaydın biriciğim.

Günaydın Mesajları Resimli
Sensiz açılan gözlerim, bugün seninle buluşmanın hasreti içinde bakıyor güne, bugünde senin adınla nefes alıyorum sevgilim günaydın.

Sensiz uyanmak istemez bedenim, sensiz nefes almak istemez hücrelerim ve sensiz yaşayamaz bu serserin. Günaydın sevgilim

Güneşin doğduğu yer gözlerin gibi umut verici, gözlerine her baktığımda umutlarım yeşeriyor seninle bir tanem günaydın.

Rüyalarımdan uyandıran güneş bugünde adını kulağıma fısıldadı, bugün rüyalarımızın gerçek olacağı gün, günaydın bir tanem.

Beni yaşatan umut, umutlarımda ki devrilmeyen ağaçsın benim için, rüyalarımda bulduğum elini sımsıkı tuttuğum sevgilim günaydın.

Şimdi yanımda olamasan da adınla başlıyorum yeni hayata, yüzünü görmesem de hayalinle yürüyorum adını yazdığım sokaklarda, günaydın sevgilim.

Bir günüm değil bir ömrüm ol, bugünüm değil yarınlarım ol bir tanem. Günaydın.

Bugünde gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki her eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep san varsın bebeğim yaşarcasına günaydın bir tanem.

Günler günleri kovaladıkça, ben her defasında adınla uyanacağım bu hayata, seviyorum seni sakın unutma! Günaydın.

Etkileyici Günaydın Mesajları

Etkileyici Günaydın Mesajları

Günlerimi sensiz, seni ise bensiz bırakmam. Günaydın her şeyim.

Bir rüya gördüm içinde sen varsın, rüyaların içinde hiç bitmeyecek rüyam sın sevgilim, günaydın bir tanecik meleğim.

Sadece rüyalarımda değil, gözlerimde yaşatıyorum seni, gözlerimde olduğun için rüyalarımdasın sevgilim, günaydın.

Sen yanımda olamasan da bugünde rüyamda yanımdaydın, bugün ellerini tutmasam da yarın ellerinle buluşacağım, günaydın bir tanem .

Her güzel şey mutlu biter ama sen bende hiç gitmeyeceksin bir tanem. Günaydın.

Adını güneşe yazsam güneş batmamak için ant içer, gözlerini yıldızlarla paylaşsam yıldızlar kaymamak için yemin eder, ben sana yeminliyim. Sevgilim günaydın.

Sensiz her uyandığım sabah ölüm gibi gelir bana, hayalin gelince gözlerime o zaman cenneti yaşarım hayalimde. Günaydın sevgilim günüm aydın seninle..

Günaydın MesajlarıGeçip giden günlere değil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, günaydın güneşim.

Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim.

Bir gün daha başlıyor hayatımda, Kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seviyorum seni günaydın hayatımın tek gerçeği.

Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim, günümüz aydın olur birlikte..

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyandığım günlerdir sevgilim, günaydın sana.

Sen benim yıldızım sın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerim sin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.

Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da, şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir, şuan gözlerine bakmasam nazlim.net da güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın biriciğim benim..

Günaydın sevgilim, gün aydınlık seninle günler seninle parlak bugün ki gibi, gün seninle güzel. Sevgilim günaydın.

Günler Seninle Başlar, Gözlerimi Açtığımda Yeni Bir Güne Seninle Uyanmanın Mutluluğunu yaşıyorum Sevgilim Günaydın..

Uzun Günaydın Mesajları

Günaydın Mesajları Kısa ve Uzun

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana. Günaydın hayatımın anlamı.

Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana..

Günaydın Sevgilim, Benim dünyam zati aydınlık seni tanıdığım günden beri. Günaydın Birtanem, Güneş dahi birgün dünyaya darılacak, ancak ben sevginle yaşayıp sevginle can vereceğim. Günaydın Herşeyim, Günaydın Meleğim.

Uyurken seni izlemek, Soluğunu hissetmek, Sana sarılmak, Gözlerimi açtığımda ilk seni görmek, Seninle uyumak ne muazzam şey olurdu. Uykuların en güzeli olurdu, ne de güzel olurdu.

İçimde kızıl bir çocuk sevinci, belimde, beni kendine doğru çeken narin bir elsin. Gecelere sor, ne görürsen gör beni. Dostun, Aşkın, sonsuz hayat arkadaşın. Bana olan sevginden, hiç ödün verme sakın. Günaydın.

Soğuk bir kış sabahı işe gitmek için apartmandan çıkar çıkmaz titreyen çenen var ya, hah işte günaydın kelimesi ile ısınsın ve titremesin. Şaka şaka, donacaksın yarın sabah ama olsun, günaydın olsun, günaydın olsun, günün hep güzel olsun, gönlün gibi.

Gökkuşağı’nın renklerinin kalbine dolduğu bir sabah ile günaydın de hayata. Kuşlara bak ve onları selamla, otobüste sıkılacağına manzaranın tadını çıkar, egzozlara takılmadan kokla çiçekleri. İşte bu güzel detayları yaşayarak geçir sabahını.

Günaydın aşkların en güzeli, sana yeni kızarmış ekmek kokusu gibi, tazecik demlenmiş çay tadında huzurla uyanacağın yeni bir gün diliyorum. Aşkımı ve sevgimi sana bu mesajla gönderiyorum. Seni bugünde önceki günlerden daha çok seviyorum aşkım.

Huzur dolu bir gün değil mi sence de güneş her günkünden daha sıcak vurmuyor mu o bakmaya kıyamadığım simana, hayat çok güzel değil mi. Aynen öyle, hadi hakkıyla yaşayalım bu günü o zaman.

Uykucu prensesim hala uyuyor musun? Haydi, uyan günaydın de hayata, ben çoktan düştüm yollara, bugün de yine sevgi dolu, aşk dolu uyandım tabii ki yine sayende sevgilim. Çünkü sen benim hayatımın anlamısın, canımın cananısın sevdiğim. Günaydınların en güzel sana olsun benim huzur veren sevgilim. Seni çok seviyorum.

Sen uyanmadan benim dünyama güneş doğmuyor, bedenim ısınmıyor sevgilim. Sesini duymadan gün başlamıyor. O yüzden günaydın bebeğim, sen günaydın de ki buralara güneş doğsun, kalbim senin aşkınla ısınsın. Sesinle şenlensin kulaklarım hadi bana günaydın de.

Bu sabah güneş yine bir başka doğdu benim için. Dışarıda kar yağıyor olsa da, hayatımda sen olduğun için her gün sanki sıcacık bir yaz sabahı, ilkbaharda esen çiçek kokulu ılık bir meltem gibi sevgili. Yeni güne yine seninle başladığım için ne kadar çok şanslıyım bir bilsen… Haydi, aç cennet yeşili gözlerini öpücük yolladım sana hisset teninde ve dışarıya bak, yağan her kar tanesi seni seviyorum canım aşkım demek, günaydın aşkların en güzeli en özeli.

Daha gözlerimi açar açmaz giriyor sıcaklığın kalbime ve kalbim kuş gibi çırpınmaya başlıyor. Seni sevmek daha ne kadar iyi hissettirebilir biliyorum fakat günün senle başlamasına seviniyorum. İçimi ısıtıyorsun, bana yaşam sevinci veriyorsun ve ben seni çok seviyorum. Bugün yine seni çok seveceğim sevgilim, günaydın.

Her gün hiç bıkmadan ve usanmadan yaptığım tek şey seni sevmek. Bir günaydın mesajıyla başlıyorum seni sevmeye ve gün içinde seni düşünerek yaşamaya devam ediyorum. Aklımın sınırlarında dolaşıyorsun her gün ve ben her geçen gün seni daha ok seviyorum. Bugün yine aynısını yapacağım hiç bıkmadan. Günaydın sevgilim, seni sevmeye yine erkenden başladım.

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı ve yeni günaydın mesajınızı yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.Net

47 Yorum

 1. Evet derya hanim en iyi sen bilirsin sevginin ne oldugunu bu oyke biseyki sevgide hertürlü kahpelik ihanet var tuzla kara biber gibi biri aci olur biri tuzlu olur buda dunyanin cilesi gercekten seven insan az var ve kimse kimseye guvenemez hale geldi

 2. Eskiden sağ sol davaları vardı şimdi ben seni tanıdıkça Beynim ile Kalbim arasında davalar var.
  Ben kaybeden taraf sen kazanan tarafsın. Hangi taraftan olursan ol benim hep Güneş’e bakan tarafım ol GÜNAYDIN

 3. arkadaşlar ayrılık o kadar kötü birşeyki tatmak istemessiniz

 4. Huzurun bazen, kilometrelerce uzaktaki birinin sesinde saklı olması ne gariptir. Ne demiş şair; “sesinde sarılmak var.” Günaydın

 5. Ey deliler gibi hasretinle yandığım
  Uyuanıp bakarım duvardaki gulen resmine
  Birtanem günaydın seni seviyorum…

 6. Gökyüzü güneşsiz nasıl yapamıyorsa bende sensiz yapamıyorum…. Günaydın BİTANEM

 7. güneşin doğuşu gibi gözlerinin içi bakmaya doyum olmuyor,sensiz güne başlamak içime sinmiyor.sensiz sabahlar bir anlam içermiyor.bak içimdeki ses şöyle diyor: günaydın sevgilimmmm…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir