Tanışma Yıldönümü Mesajları

Kadınların unutmadığı ender zamanlardan birisi de sevdikleri kişi ile ilk tanıştıkları gündür. Erkekler böyle durumları fazla umursamadıkları için hatırlamazlar yada unutabilirler. İşte böyle anlarda unutmadığınızı göstermek için sevgiliye yada eşe ilk tanışma yıldönümü mesajı yollayın.

Peki aklınıza yazacak bir söz gelmiyor mu? O konuda biz size yardım edip buraya neler yazacağınız hakkında, fikir oluşturması açısından sözleri yazacağız. Buradan size uygun olanları seçerek o çok önemli olan değer verdiğiniz kişiye yollayabilirsiniz. Uzun isteyenler içinde kısa olsun diyenlere de isteklerini karşılayacak şekilde hazırlandı bu sayfamız.

Tanışma Yıldönümü Mesajları

Tanışma Yıldönümü Mesajları Sözleri

Seninle tanıştığım ilk günden bu yana mevsimlerin en güzelini yaşıyor bu kalp, her atışında aşk diyor. Kalbin kalbimde, ruhun ruhumda bir sonsuza dek sürsün sevgimiz.

Senden öncesi, bizden öncesi yoktu sevgilim. Ben seninle var oldum; hayat aşkımızla başladı. Ömrüm aşkımıza feda olsun… Seni seviyorum sevgilim.

Seni gördüğüm anda, sol yanım senle doldu. Sen doldun her hücreme, günlerime gecelerime… Bu aşk hiç bitmesin sevgilim, bir ömür sürsün. Yıldönümümüz kutlu olsun.

İyi ki tanışım seni iyi ki aşkı sende tatmışım. Seni bana yazana şükürler olsun biriciğim.

Devrik cümlelere inat, seni her geçen gün daha da çok seviyorum. Her yıl bugün bir senemizin daha dolması, hem mutluluk veriyor hem de korku salıyor içime. Yaşlanmak ve senden uzaklaşma korkusu sarıyor içimi. Sen elimi tuttuğunda ise yeniden çözülüyor buzlar ve kalbim sıcacık oluyor. Güzel sevdiğim, pamuk kalplim 3. yılımız kutlu olsun, nice güzel senelere…

Eros daha ilk oku yaya koyduğu anda biliyordu bizim ne kadar birbirimiz için yaratıldığımızı ve on ikiden vurdu. Yıllar önce bugün içimin titreyişi hala aynı şiddetle hissettiriyor kendini. Yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Seneler ne de çabuk arkada kaldı. Daha hala taze aşkın içimde ilk öpücüğünün yeri soğumadı bile yanaklarımda. Bana geldiğin güne şükür duaları yükseliyor avuç içlerimden seni seviyorum kadınım. İyi ki varsın ve iyi ki benimsin.

Evet sen sen. İyi ki varsın. Benimle olduğun için değil. Sadece olduğun için. Seni tanımış olmak bile yeterli bir daha asla umutsuzluğa kapılmamak aksi iddia edilmeyecek şekilde dünya yaşanılacak bir yer demek için. Bir gün benden gitsen bile bu dünyada bir sen olduğunu bilmek her zaman mutlu edecek beni umut ve huzur verecek. O nedenle aklıma gelen en güzel şükrü ediyorum: İyi ki varsın.

Gerçek aşkı öğretenimsin, sevgiyi, bağlılığı… Hep yanımda ol; ne ellerimiz ayrılsın birbirinden ne de gözlerim gözlerinsiz kalsın…

İnsanlar şarkılar mırıldanıyordu Sezen radyoda yaz bitmeden gel diyordu sanki melekler gökyüzünde dans ediyordu. Şeker dağıtan çocuklar vardı. Bana en mavi düşleri getirmiştin ve ellerin hala bir çocuk gibi şeker kokuyordu.

Seni ilk gördüğümde bundan daha fazla sevemem demiştim. Affet sevgilim bilmeden yalan söylemişim. Seni her gün her zamankinden daha çok seviyorum. Seni daha çok seveceğim nice yıllara bir tanem.

Güzel yüzlüm, gülen gözlüm… Geçen yıl bugün tanıdım seni, ışık saçıyordun her yanına. Aradan geçen bir yılda benim dünyamı aydınlattın. Işığın, parıltın üzerimden eksik olmasın, tanışma yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Önce ellerinin narinliği, sonra gözlerindeki parıltı çekti seni bana. İlk bakışta aşk, senin gözlerinde hayat buldu; günden güne büyüdü, serpildi. Şimdi her yanımda seni hissediyorum. Seni tanıdığım, hayatıma girdiğin güne şükürler olsun.

Seninle bitmeyecek bir ömür dilemiştim tam bugün. Bana atan kalbim kadar yakın olacağını aşkın bana hep en sek halini yaşatacağını beni sevmekten asla bıkmayacağını daha bugün anlamıştım.

Yaşlanıp her şeye hayıflanan aksi bir ihtiyar olup camdan torun yolu gözleyeceksem karşımda çayını yudumlayıp dinlermiş gibi yapan da sen olmalısın. O günleri birlikte görmek umuduyla nice yıllara aşkım.

Sana olan aşkım, gökyüzündeki yıldızlardan daha fazla sevgilim. Tahmininden çok daha büyük bir yerin var hayatımda. Gecem de sensin, gündüzümde, geçmişim de geleceğim de. İşte bu yüzden daha da bir sar sarmala beni, çünkü ben senim, sen de ben. Her zaman hayatımda ol isterim bir tanem. Nice güzel yıllarımız olsun.

Yeni bir yıl daha. Arkama dönüp bakıyorum da sen ne güzelsin be kadın. Sen ne de güzel aşksın. Hayatımda yer almadığın bir an bile yok ve varlığın her zaman kalbimin en güzel mührü oldu.

Aşkın en güzel halini verdin bana beni büyüttün beni olgunlaştırdın. Seninle başladım sevmeye seninle aşkı tattım. Dudaklarımdan adın bir an bile eksik olmadı ve ben seninle dört mevsim bahardım.

İlk karşılaşmamız, bana ilk bakışın, gülümsediğin an gamzede kayboluşum… Geçen yıllar içimdeki bu büyülü heyecandan hiç eksiltmedi sevgilim. Tanışma yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.

Elinden tutup nereye gittiğini umursamadan yürüyecek birisi olmalıydı ben bu yolculuğa seninle çıkmayı sonuna kadar seninle gidip bu yolu sadece senin elinden tutarak yürümeyi seçtim.

Yaşadığımız onca güzel anıdan sonra seninle yeni maceralar için sabırsızlanıyorum. Güzelin daha güzeli mutluluğun daha da mutlandığı günlere. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Yorulmaz, uslanmaz bir aşığım ben. Senin gözlerinin, senin sözlerinin aşığı… İyi ki varsın sevgilim. Yıldönümümüz kutlu olsun!

Ellerimizi daha da sıkı sar, sar ki hiç ayrılmasınlar. Gözlerini bende ayırma, ayırma ki ömrüm güzel yüzüne bakarken son bulsun…

Her nefeste içime çekiyorum sevgini. Yüreğim seninle dolu… Ne varsa hepsi kalbimde… Yalnızca senin için, aşkın için atıyor bu kalp.

İçimi ilk titrettiğin gün geliyor aklıma. Hala o kadar güzelsin ki hala o kadar içten ve olabildiğince kendin. Sen seviyorum kadın! Demekten hiç bıkmadığım usanmadığımsın.

İyi ki tanıdım seni iyi ki bana ellerini verdin iyi ki birlikte yaşlanıyoruz. Gülüşün dünyamın cenneti sen hep gül böyle şimdiki gibi. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Hala birbirine hayran hayran bakan çocuklar gibiyiz ya umarım torunlarımız olduğunda da hala hayran gözlü çocuklar oluruz. Seni seviyorum yıldönümümüz kutlu olsun.

Sözlerin sevgilerin ve hayatın her şeyin sıradanlaştığı bir zamanda gerçek sevginin anlamını öğretensin. İyi ki varsın nice yıllara.

Bana sarıldığında hissettiğim güven duygusunu çok seviyorum. Kimseleri görmeden dudağımın üstüne kondurduğun üç küçük öpücüğün sıcaklığı hiç eksik olmasın hayatımdan. İyi ki varsın.

Bizden öncesini hatırlamıyorum sanki ben bizle var oldum. Biz olduğumuz günün anısı güzel günlerle ölümsüzleşsin. Seni seviyorum nice yıllara.

Seni her gördüğümde ilk gördüğüm günün heyecanını kalbimde hissediyorum. Seneler geçse de aynı heyecanla sana gülümseyeceğim.

Seni seviyorum kadın demekten hiç bıkmadığım, usanmadığımsın.

Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir seni seviyorum!

Saçların saçlarıma karışsın, gözlerimiz, ellerimiz hiç ayrılmasın. Ömrüm boyunca hep sen ol, bir tek sen ol… Yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.

Hayat kadehse eğer aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehimizin hiç şarapsız kalmaması dileğimle.

Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Seni bildim bileli aklım yerinde değil, ama gönlüm yerini buldu. İyi ki hayatımdasın, yüreğimsin…

Deliler gibi seviyor, deliler gibi seviliyorum. Sonsuz aşk bizimkisi… Bu şahane duyguyu bana yaşattığın için teşekkür ederim!

Aşkların en güzeli, ruhum, sevdiğim… Bir kez daha dünyaya gelsem yine arar seni bulur, senin olurum…

Dünyanın en şanslı adamıyım ben. Aşkın en derinine, dünyanın en güzel kadınına sahibim. Ömrüm ömrün olsun.

Toz pembe bir rüya gibi bir yıldır yaşıyorum seni. Bu yürek senin için atıyor, bir ömür senin için atmaya devam edecek.

Güneşim, baharım, sevgilim, biriciğim, hayata tutunduğum… Sen her şeyimsin, öyle kalacaksın!

Seni ilk gördüğümde sevebilirim demiştim. Seni biraz tanıyınca çok seviyorum dedim. Aradan 1 yıl geçmiş bugün ve ben diyorum ki bir insan bir insanı bu kadar çok sevebilir mi? Tarifi yok çünkü bunun…

Kalbime kilit vuran ey güzel… Senin geçen bu ömür, senin bu kalp, senin bu eller… Ben seninim, sen de benim. Ölüm anına kadar gözlerime aynı sevgi ile bak ey sevgili. Yıldönümümüz kutlu olsun…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir