İftar Mesajları

En güzel iftar mesajları kısa sayfamızda, oruçlu ve iftarını yapmak üzere olanlara yollayacağınız iftar sözlerini resimli olarak hazırladık.

İftar mesajları, resimli iftar sözleri sayfamızda, Ramazan ayında oruçlu ve iftarını yapmak üzere olanlara yollayacağınız iftar mesajlarını kısa olarak bulabilirsiniz.

Ramazan ayının en güzel yanlarından birisi de yardımlaşmak ve dayanışma içinde olmaktır. Ayrıca akrabalarımızla ve sevdiklerimizle aynı sofrada bir arada bulunmak gibisi de yoktur. Fakat malum virüsten dolayı bu sene Ramazan çok buruk geçiyor.

Tüm bu olumsuzluklara rağmen sevdiklerimizin nasıl olduğunu, hayırlı akşamlar bereketli iftarlar mesajı atarak öğrenebiliriz. Onlarda böylelikle bu virüs ortamında yalnız olmadıklarını ve kendilerini düşünen birileri olduğunu anlayabilirler. İşte tam bu noktada buraya yazı eklerken sizlerin ve onların hassasiyetini ele alarak hayırlı iftarlar sözleri hazırladık. Ayrıca buraya eklediklerimizin yanına komik olanları da ekleyerek sizleri güldürmek istedik.

İftar Mesajları

İftar Mesajları

İftar saatinin bereketi zenginliği, kalbinize ve sofralarınıza yansısın. Hayırlı akşamlar bereketli iftarlar.

Bu iftar vaktinde dualarımızın Sema’da buluşması ve kabul olması dileğiyle. Hayırlı iftarlar.

İftarınız güzel kalbiniz huzur dolsun. Allah (c.c) tuttuğunuz oruçları kabul etsin. Hayırlı iftarlar.

Tuttuğunuz oruç kıldığınız namaz iftar sofranıza bereket getirsin. Hayırlı iftarlar olsun.

Bu güzel iftar saatinde hanenize mutluluk sofralarınıza bereket gelsin. Tuttuğunuz oruçlar kabul olsun. Hayırlı iftarlar dilerim.

Dualarımda ağlarım Yaradanım, sen ne eylersen güzel eylersin. Allah’ım (c.c), içime iman, derdime derman ol. Hayırlı iftar ve sahurlar dilerim.

Irmak gibi sade olmalı hayat. Göl suyu gibi tatlıdır hayatın derdi çilesi. İman gücüdür ayakta tutan bizi. Ramazandır bereket saçan dualarımıza ışık tutan, hayırlı iftarlar.

Gülün kokusu sarsın bedenini, Allah (c.c) korkusu titretsin her bir hücreni. Dualarla birleşsin Semaya açılan ellerin. Hayırlı iftarlar.

Bir lokma ekmeğin tadı hayatınızda olsun. İçtiğiniz su gibi kabriniz temiz olsun. Tuttuğunuz oruç günahlarınızdan arındırsın. Hayırlı iftarlar.

Ramazan ayında cennetin huzuru evlerinizde olması dileğiyle. Hayırlı iftarlar.

Güneşin sıcaklığı gibi olsun içindeki iman. Yağmur taneleri kadar çok olsun sevapların. Hayırlı iftarlar.

Bir’e beş versin Yüce Yaradan bu mübarek ayda. Sofranız bereketli olsun. İçinizde dualar ve umutlar eksik olmasın. Hayırlı Ramazanlar.

Rüya gibi gelip geçer Ramazan. Bu rüya gibi ayda, bütün dualarınızın kabul olması dileğiyle.

Sofralar kuruldu, dualar okundu. Yaradana şükürler olsun. Bizi Ramazan’la buluşturdu. Hayırlı iftarlar.

Ezan sesleri yankılansın kulaklarımızda. İmanımız kuvvetlenir inşallah bu ayda. Günahlar uzak olsun temiz ruhlarımızdan. Hoş geldin Ramazan.

Okyanusların derinliğinde ki sessizlik gibi huzur dolsun bedenin. Gözlerindeki her yaş dua olsun. Aldığın nefes iman olsun sana. Bu Ramazanda dualar su olsun Hak yolunda.

Gözlerimizdeki nur hiç bitmesin, aldığımız her nefes dua ile bitsin. Bu ramazanda Yaradan huzur nasip etsin, her iftar bereketini bizden esirgemesin. Hayırlı iftarlar.

Bugünlerin değeri bilinmeli. İbadetlerimizi yerine getirelim ve hayırlısını dileyelim. Hayırlı iftarlar.

Nefesim bitene kadar dua etmeye razıyım. Her duamda bir umut, her umudum da bitmeyen dualar var. Bu ayın hürmeti üzerine dualarım sizinle. Hayırlı Ramazanlar.

Bu gününde her günün gibi huzur dolu ve bereketli olması dileğiyle. Hayırlı iftarlar dilerim.

İftar mesajları resimli
Tuttuğumuz orucun, ettiğimiz duanın, kıldığımız namazın kabul olması ve daim olması dileğiyle. Hayırlı iftarlar.

Gecelerin gündüzle dost olduğu bu mübarek ayda, gecenizin de gündüzünüzün de, huzur dolu ve bereketli olması dileğiyle. Hayırlı iftarlar dilerim.

İftar saatini beklerken edilen duaların, ezan okunurken açılan orucun, sofrada bulunan bereketin bolluğun Yüce Yaradan’dan daimi olmasını dilerim. Hayırlı iftarlar.

Ramazan’ın huzur ve bizlere vermiş olduğu bereketin tüm Müslümanlara daim olması dileğiyle. Hayırlı iftarlar dilerim.

İmanın gücü içinizden eksik olmasın. Tuttuğunuz oruç kabul olsun. Bu Ramazanın bereketi üzerinize olsun. Hayırlı iftarlar.

Bugünlerin değeri bilinmeli, ramazanda dualar edilmeli. İnsanoğlu şükretmeyi bilmeli, Ramazan deyip Geçmemeli! Hayırlı iftarlar.

Sofranızda bereket, gönüllerinizde huzur olsun. Sofranızda kalbiniz kadar temiz olsun. Hayırlı iftarlar.

Bugünü de şükrederek geçirmek, yarınlara da şükür dolu başlamak nasip olsun. Hayırlı iftarlar sizin olsun.

Bereketi bol, huzurun güneş kadar aydınlık olduğu bu güzel ramazan ayında, sıcacık huzurlu iftarlar dilerim.

Dualarımız bir olsun, soframız bereketli olsun. Bu Mübarek ay hepimize hayırlı olsun. Hayırlı iftarlar.

Gül’ü toprağında, yağmuru bulutunda, huzuru kalbinde, iftarı Ramazanda, mesajlarımı dostlarımla paylaşmak ve nice mübarek günlerde bir arada olmak dileğiyle.

Resimli iftar mesajları
Susuz toprağın, dikensiz gülün, kanatsız kuşun olmayacağı gibidir Ramazan! Bütün güzellikler bu mübarek ayda sizinler olsun. Hayırlı iftarlar.

Güzelliktir yaşamak, sevmektir yaşamak, inanmaktır yaşanmak ve huzurdur bir arada bu güzel ayda nefes almak. Hayırlı iftarlar.

Bütün Müslüman aleminin bu güzel ayda, sofralarından bereketin eksilmemesi dileğiyle, gönüllerinin sofralarına yansımasını Yüce Rabbimden dilerim. Hayırlı iftarlar.

Her şey insanoğlu içindir bu dünyada. Yaşadığın ve yaşadığımız sürece her şeyin hayırlısı bizlerle ve sizlerle olsun. Hayırlı iftarlar dilerim.

Bugün Ramazan. Bugün huzurun kalplerimize doğduğu imanlarımızın bir kat daha arttığı güzel bir gündür. Bugün bizim toprağımızın daha sıcak olmasına daha huzurlu olmasına yardım edeceğimiz gündür. Hayırlı iftarlar.

Kalplerimizde huzur eksik olmasın. Gözlerimizde imanın ışığı etrafımızı aydınlatsın. Ettiğimiz dualar kabul olsun. Ramazan ayınız mübarek, iftarınız kabul olsun.

Tuttuğumuz oruç ölülerimizin ruhuna değsin. İftar zamanı içtiğimiz su gibi aziz olmak dileğiyle. Hayırlı iftarlar.

Orucun mübarek gücü ruhumuzu temizlesin. Bu ramazan ayında bütün şeytanlar bizden uzak olsun. Sevdiklerimizle nice mutlu ramazanlara, hayırlı iftarlar.

Bir ekmeği birlikte paylaşıyorsak, bir bardak suyu birlikte içebiliyorsak, birlikte ellerimizi Yaradan’a açıp dua ediyorsak, ne mutlu bizlere ne mutlu sizlere. Hayırlı iftarlar.

Güzeldir sözler doğru olduğu sürece. Güzeldir hayat nefes aldığımız sürece ve güzeldir ramazan dostlarla paylaşıldıkça. Hayırlı iftarlar.

Hayatın bütün manevi zenginlikleri bu ay sizlerle olsun. Attığınız her adım size huzur dolu yarınlar sağlasın. Dua ile kalın, hayırlı iftarlar.

Dua ile açılan iftarlar, huzur ile gülen yüzler, bereket ile dolan sofralar sizin olsun. Hayırlı iftarlar..

En güzel iftar mesajları
Ne yapıyorsan kendine, huzur dolu imanın daima seninle olması dileğiyle, Ramazanın bereketi üstünde olsun. Hayırlı iftarlar dilerim.

Hayat bir kelebeğin ömrü gibidir. Bu kısa zamanda amelini güçlendirmek ve manevi huzuru yakalamak kadar güzel bir duygu yoktur hayatta. Nice Ramazanlarda huzur dolu iftarlar dilerim.

Ramazanın ilk günü, ilk mesajım sana. İlk olmak güzeldir bu hayatta. Bu ilki seninle yaşıyorum şuan bunu unutma. Hayırlı iftarlar diliyorum sevdiklerinle bu Ramazanda.

Her güzelliğin bittiği bu dünyada, değişmeyen tek güzellik manevi değerlerdir. İmanın ne kadar güçlü olursa değerler o kadar fazladır. Hayırlı iftarlar.

Bulutlardan yağan yağmur taneleri kadar sayısız huzurlu günler ve mutluluklar seninle olsun. Her günün yağmurdan sonra açan güneş kadar huzur verici olsun. Hayırlı iftarlar.

Günahsız kul olmak ve günahlardan arınmak için, bu güzel Ramazan ayında nice hayırlı huzur dolu günleri birlikte geçirmek ümidiyle dualarım sizinle. Hayırlı iftarlar.

Ramazan’ın huzuru gönüllerimizde. Tuttuğun orucun gücü bedeninde. Dua ile açtığın iftarın bolluğu sofralarınızdan eksik olmasın. Hayırlı iftarlar dilerim.

11 ayın sultanı Ramazanın, siz ve sevdiklerinize güzel, huzur dolu, sağlıklı ve iman değeri yüksek geçmesi dileğiyle. Hayırlı iftarlar.

Her günün bereketli, her adımın huzur dolu, her duan kabul olsun. Bereketli ve hayırlı iftarlar.

Her yıl bugünü sizlerle yaşayarak geçirmenin mutluluğu içindeyim. Bugünün rahmeti üstünüzde olsun. Hayırlı iftarlar diliyorum.

İftar Sözleri

Mukaddes olan bu hayırlı ayda, her günü inci tanesi olarak yaşayalım. Soframıza bereket, kabrimize merhamet dileyelim. Hayırlı iftarlar.

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise, cehennemden kurtuluş olan, Ramazan ayınız mübarek olsun. Hayırlı iftarlar.

Ramazan ayının verdiği bereket iftar sofralarınıza tat ve huzur getirmesiyle. Hayırlı iftarlar.

Cenab-ı Hakk’ın (c.c) kapısına ulaştırmayacak yollara sapmaktan korumaya vesile olan Ramazan ayınız mübarek olsun. Hayırlı iftarlar.

11 Ayın sultanı Ramazan’da gönülleriniz huzur sofranız bereketli olsun. Hayırlı iftarlar olsun.

Başlangıçlar sonuçların tecelli yeridir. Rahmet ile başlayan Ramazan ayının kurtuluş ile tecelli bulması temennilerimle. Ramazan ayınız Mübarek olsun. Hayırlı iftarlar.

Mübarek Ramazan ayı; kalbini O’nun yoluna koymaya, ellerini O’nun dergahına açmaya, ruhunu doyurmaya, kalbinin gerçek vuslatı bulmasına vesile olsun. Hayırlı iftarlar.

Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık, sofralarınızda iftar bereketi eksik olmasın. İyi iftarlar diliyorum.

‘Ah özlemim O’na ki; O (c.c) beni görür ama ben O’nu göremem’ arzusu ile O’na yaklaştıran mübarek Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını ve huzur içinde iftar saadetinizi geçirmenizi dua ile dilerim.

Güzel ayın güzel insanları. Sofralarınızdan bereket kalplerinizden iman ışığı asla eksilmesin. İftarınızı Allah (c.c) kabul etsin.

Ramazan oruç iftar mesajları
Bembeyaz yağan bir kar tanesinin, ne yaşanmış ise yaşansın, geçmişin tün hatalarını örttüğü gibi Ramazan ayının da senin tüm hatalarını örterek hayırlı yeni bir gelecek umut dolu yeni bir başlangıçlara vesile olmasını dilerim. Hayırlı iftarlar.

Gün batar usul usul, kararır gece, yeniden doğar her şey, “Her şey bitti” dediğin bir anda Mübarek Ramazan ayının gönlünde huzur kokulu bir gül kök salmasına vesile olması temennilerimle, huzur dolu iftarlar diliyorum.

11 Ayın sultanı evinize huzur sofranıza bereket kalbinize iman versin. Hayırlı iftarlar.

Dostlukların sevgi ile beslendiği bu Mübarek Ramazan ayında gönlünün sevgi ile dolup taşmasını dilerim.

Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım Allah’a (c.c) şükredelim soframızı bereketlendirelim. Hayırlı iftarlar.

Mübarek Ramazan ayı kalbine önce bulut olsun yağmak için, sonra yağmur olsun ilahi sevgiyi yeşertmek için.

Az ama zengin sofralarından daha güzel ve nefis tatlar sizlerle olsun iftarınız güzel Olsun.

Kalplerimiz 1 oldu bu ay birlikte hareket ediyoruz. Bu ay birlikte yemek yiyoruz, birlikte hayat suyunu içiyoruz. Bu ay bizim ayımız, hayırlı iftarlar.

Mübarek Ramazan ayı; sana vücudunun sıhhat ve selameti olan “az yemeğe”…. Ruhunun sıhhat ve selameti olan “günahsız olmaya”….. dininin sıhhat ve selameti olan “Peygamber Efendimizin güzel ahlakına sahip olmaya” vesile olsun.

Yağmur taneleri kadar bereketli, zemzem suyu kadar tatlı iftarlar diliyorum sofranıza. Hayırlı iftarlar.

Yanınızda olmasak da birlikte oruç açamasak da gönüllerimiz bir duygularımız aynı amacımız belli. Şükrediyoruz Allah’a (c.c). Hayırlı iftarlar diliyoruz bu mesajı okuyanlara.

Bir lokma ekmeğin tadı iftarda çıkar. Tatlı tatlı bir bardak suyun değeri iftarda gösterir kendini. Şükür edelim Allah’a (c.c) bu Mübarek günde geçti.

En bereketli ve güzel iftar anı sizinle olsun. Hayırlı ve güzel iftarlar.

Sahurdaki bereket iftardaki sofranıza, iftar sofranızdaki bereket sahur sofranıza yansısın. Hayırlı ramazanlar.

İftar mesajları facebook
Bütün güzel tatlar sofranızda birleşsin. Hayırlı iftarlar diliyorum.

Oruçla iman dolan bedenlerimizin iftarla güçlenmesini dilerim. Hayırlı iftarlar.

Ramazan ayının güzelliği kalplerinizde, gökyüzündeki yağmurun bereketi evinizde sofralarınızda olsun. Hayırlı ramazanlar ve iftarlar diliyorum.

Güzel anılar paylaştıkça ve aynı sofrada oldukça daha güzel olur. Bu güzel ayda anılar kalıcı, sofranız Halil İbrahim bereketinde olsun. Hayırlı iftarlar.

Tuttuğunuz oruç kıldığınız namaz iftar sofranıza bereketi getirsin. Hayırlı iftarlar olsun.

Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda iftar bereketi eksik olmasın. İyi iftarlar diliyorum.

Nazlim.net / Güzel sözler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir