Küçük Gelin Oyuncuları İsimleri

Küçük Gelin dizisi oyuncularının gerçek isimleri yayınlanacak bu sayfamızda, samanyolu kanalında yayınlanan Küçük Gelin karakterleri burada olacak.

Küçük Gelin oyuncuları isimleri ile beraber olarak yayınlanacak olan bu sayfamızda, Küçük Gelin dizisinde oynamış kişiler gerçek isimleriyle birlikte burada olacaktır.

Küçük Gelin, bir zamanlar pazar günlerinin en fazla reytingini yapan ve rekorlar kıran samanyolu kanalının dizilerinden birisiydi. Bu dizi farklı konusu ve olayların günümüze güzel uyarlanmasıyla hemen herkesi ekran başına toplamıştır. Küçük yaşlarda para için zengin birine verilmek istenen küçücük bir kızın başından geçen olaylar seyircilerin büyük beğenesini kazanmıştır.

Küçük Gelin Oyuncuları

Küçük Gelin oyuncuları şimdiki halleri ile de magazin gündeminde uzun bir süre yer edinmiş ve insanların dikkatini çekmişti. Şu andaki halleriyle beraber dizideki karakterleri ile gerçek isimlerini burada yayınladık.

Küçük Gelin ZehraGerçek Adı: Çağla Şimşek
Rolü: Zehra

Küçük Gelin AzadGerçek Adı: Orhan Şimşek
Rolü: Azad Kirman

Küçük Gelin MelekGerçek Adı: Gözde Mukavelat
Rolü: Melek Öğretmen

Gerçek Adı: Ufuk Şen
Rolü: Devran

Gerçek Adı: Ali Çakalgöz
Rolü: Kadim

Gerçek Adı: Sema Aybars
Rolü: Nujin

Gerçek Adı: Helin Melike Çal
Rolü: Elif

Küçük Gelin konusu

Küçük Gelin dizisi konusuyla da uzun süre konuşulan dizilerden birisi olmuştur. Yıllardır ülkemizde parası var diye zengin kişilere para karşılığı küçük yaşlarda kız çocuklarının gelin edilmesi yaşanmıştır. Belki hala yaşanıyor bilmiyorum ama o zamanlar sıradan bir durumdu. İşte böyle bir olayın anlatıldı dizi işlenişi ile efsane dizilerden birisidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir