Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları

Bir Küçük Gün Işığı, yapım şirketi “NGM Yapım” ve yönetmeni Emre Kabakuşak olup atv kanalında yayımlanan dizidir. Dizinin senaryosu Özgür Evren Heptürk tarafından yazıldı. Bir Küçük Gün Işığı dizisi başrol oyuncuları Seray Kaya, Berk Oktay, Tuğçe Açıkgöz, Esra Dermancıoğlu ve Şeyma Korkmaz gibi isimlerden oluşmaktadır. İlk bölümü 5 Eylül 2022’de yayımlanan dizi 1. sezonu ve 31. bölümü ile devam etmektedir.

Bir Küçük Gün Işığı

Bir Küçük Gün Işığı oyuncuları

Oyuncular

Bir Küçük Gün Işığı oyuncuları isimleri sayfamızda yaşları, karakterleri dahil gerçek isimleri ile birlikte tüm oyuncu kadrosu hakkında resimli bilgiler yer alır.

KarakterOyuncuYaşı
Bir Küçük Gün Işığı ElifElif KaraSeray Kaya32
Bir Küçük Gün Işığı FıratFırat AyazBerk Oktay41
Bir Küçük Gün Işığı DilaDila AyazTuğçe Açıkgöz30
Bir Küçük Gün Işığı SudeSudeŞeyma Korkmaz34
Bir Küçük Gün Işığı ÜmranÜmran AyazEsra Dermancıoğlu54
Bir Küçük Gün Işığı Güneş HayatMehveşGüneş Hayat59
 Güneş KaraAzra Aksu8
 AlperBeran Kotan31
 YılmazYılmaz Bayraktar38
 Hakan KaraYiğit Yapıcı35

Diğer oyuncu kadrosu

KarakterCanlandıran
Fulya BilginGizem Ünsal
Zerrin YalmanCansu Senem
Cemil AyazNail Kırmızıgül
YaseminMelis Gürhan
LamiaTuna Arman
EşrefAltan Erkekli
AliUlaş Tuzak
SinanArmağan Oğuz
AytenYıldız Kültür

Konusu

Bir kadın bir adamı ne kadar sevebilir sorusuyla başlayan Bir Küçük Gün Işığı konusu itibariyle de ağır dram içeriyor. Eşini yeni kaybetmiş acılı bir kadın ve kardeşini arayan Fırat’ın yolları bir daha ayrılmayacak şekilde kesişir. Kocasının ölümü ile yıkılan Elif, hastane odasında iken hiç beklemediği bir haber alır ve anne olduğunu öğrenir. Kocası ile ilişkilerini sorgulamaya başlayan Elif, onun gerçekten kendisini sevip sevmediğini merak eder. Bilemezsin, belki de en büyük hediyedir dayanamayacağını sandığın acılar sloganı ile yola çıkan Bir Küçük Gün Işığı, konusu itibari ile sizi drama boğacak.

  • Uyarlama: “Bir Küçük Gün Işığı” dizisinin hangi kitaptan uyarlama olduğu konusunda herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.
  • Nerede çekiliyor?: “Bir Küçük Gün Işığı” dizisi İtalya’nın Bologna ve Venedik şehirleri de dahil olmak üzere İstanbul’un çeşitli mekanlarında çekildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir