Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları

Bir Küçük Gün Işığı oyuncuları isimleri sayfamızda, konusu ve karakterleri dahil gerçek isimleri ile birlikte oyuncu kadrosu hakkında bilgi edineceksiniz.

Yapım şirketi “NGM Yapım” ve yönetmeni Emre Kabakuşak olan “Bir Küçük Gün Işığı” dizisi ATV kanalında yayınlanıyor. Dizinin senaryosu Özgür Evren Heptürk tarafından yazılmıştır. Dizinin yapımcısı ise Nazlı Heptürk’dür. “Bir Küçük Gün Işığı” dizisi başrol oyuncuları Seray Kaya, Berk Oktay, Tuğçe Açıkgöz ve Şeyma Korkmaz gibi isimlerden oluşmaktadır.

  • Bir Küçük Gün Işığı hangi kanalda yayınlanıyor?: ATV
  • Bir Küçük Gün Işığı ne zaman başladı?: “Bir Küçük Gün Işığı” dizisi ilk bölümü 5 Eylül 2022 Pazartesi günü başladı.
  • Bir Küçük Gün Işığı hangi gün yayınlanıyor?: Pazartesi
  • Bir Küçük Gün Işığı saat kaçta başlıyor?: 20:00
  • Bir Küçük Gün Işığı uyarlama mı?: “Bir Küçük Gün Işığı” dizisinin hangi kitaptan uyarlama olduğu konusunda herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.
  • Bir Küçük Gün Işığı nerede çekiliyor?: “Bir Küçük Gün Işığı” dizisi İtalya’nın Bologna ve Venedik şehirleri de dahil olmak üzere İstanbul’un çeşitli mekanlarında çekildi.

Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları Kadrosu ve Konusu

Bir Küçük Gün Işığı dizisinde oynayan oyuncuların gerçek ismi, yaşları ve konusu dahil olmak üzere çeşitli bilgileri bu başlık içerisinde bulacaksınız.

Bir Küçük Gün Işığı oyuncuları

Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları Kimler?

KarakterGerçek AdıKaç Yaşında?
Bir Küçük Gün Işığı ElifElifSeray Kaya31
Bir Küçük Gün Işığı FıratFıratBerk Oktay39
Bir Küçük Gün Işığı DilaDilaTuğçe Açıkgöz29
Bir Küçük Gün Işığı SudeSudeŞeyma Korkmaz33
Bir Küçük Gün Işığı ÜmranÜmranEsra Dermancıoğlu53
Bir Küçük Gün Işığı Güneş HayatGüneş Hayat58
Azra Aksu7
Beran Kotan30
Yılmaz Bayraktar37
Yiğit Yapıcı34

Bir Küçük Gün Işığı Konusu

Bir kadın bir adamı ne kadar sevebilir sorusuyla başlayan Bir Küçük Gün Işığı konusu itibariyle de ağır dram içeriyor. Eşini yeni kaybetmiş acılı bir kadın ve kardeşini arayan Fırat’ın yolları bir daha ayrılmayacak şekilde kesişir. Kocasının ölümü ile yıkılan Elif, hastane odasında iken hiç beklemediği bir haber alır ve anne olduğunu öğrenir. Kocası ile ilişkilerini sorgulamaya başlayan Elif, onun gerçekten kendisini sevip sevmediğini merak eder. Bilemezsin, belki de en büyük hediyedir dayanamayacağını sandığın acılar sloganı ile yola çıkan Bir Küçük Gün Işığı, konusu itibari ile sizi drama boğacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.