Esra Dermancıoğlu

Esra Dermancıoğlu kimdir? Sayfamızda, yaş, boy kilo, sevgilisi, eski eşi, nereli olduğu, dizileri, Esra Dermancıoğlu kızı ve hayatı yazılmıştır.

Esra Dermancıoğlu kimdir?
Doğum7 Aralık 1968
Yaş55 yaşında
Nereli?İstanbul, Fenerbahçe
Boy1,68 m
Kilo59 kg
SevgilisiÖmer Güneş
MeslekSinema ve dizi oyuncusu
EbeveynleriNurhal Cümbüş Altınay, Altuğ Altınay
ÇocuklarıRefia Dermancıoğlu
BurçYay burcu

Esra Dermancıoğlu, takvimler 7 Aralık 1968 yılını gösterdiğinde İstanbul Fenerbahçe’de doğdu. Mesleği, Türk sinema ve dizi oyuncusudur. İnstagram paylaşımları ile neredeyse her hafta magazin gündemlerinin ilk sıralarında yer almaktadır.

Esra Dermancıoğlu Hayatı

7 Aralık 1968 yılında doğan Esra Dermancıoğlu, İstanbulludur. Kendisinin ifadelerine doğum yeri İstanbul’un Fenerbahçe semtidir. Zeynel Abidin Cümbüş’ün torunu olduğu için aslen nereli olduğu sorusuna Makedonya Üsküp olarak cevap verebiliriz. Liseyi Eyüp Sultan’da bulunan Pierre Loti lisesinde tamamlamıştır. Daha sonra ise İsviçre’de bulunan Franklin College’de eğitim hayatını tamamlamıştır.

Esra Dermancıoğlu ilk dizisi Avrupa Yakası 6. sezonu konuk oyuncu olması ile başlar. Bu dizinin ardından Moral Bozukluğu ve 31 filmi ile ilk sinema filminde rol almış olur. Aynı dönemlerde çeşitli TV kanallarında yayınlanan dizilere konuk oyuncu olarak katılıp oyunculuğunu geliştirmiştir. Onun herkes tarafından tanınmasını sağlayan en önemli projesi Fatmagül’ün Suçu Ne? Mukaddes karakteri ile olmuştur.

Esra Dermancıoğlu eski eşi hakkında pek bilgi vermese de ondan boşanma sebebi olarak aldatılmasını göstermiştir. Bazıları da kendisinin oyuncu olmasını istemediği için ilk eşinden boşandığını söylerler. Esra Dermancıoğlu kızı Refia Dermancıoğlu ilk eşinden olmadır.

Dermancıoğlu, en son magazin gündemine yatak üstünde çıplak poz vermesiyle düşmüştür ve hala merak edilenler listesinde ilk sıralardadır. İnstagram hesabından paylaştığı videolar ve resimler ile takipçilerine açıklamalar yapmaktadır.

Esra Dermancıoğlu Dizileri

Esra Dermancıoğlu Filmleri

  • 2017: Ayla
  • 2015: Merdiven Baba
  • 2015: Hayalet Dayı
  • 2014: Kadın İşi: Banka Soygunu
  • 2010: Moral Bozukluğu ve 31

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir