Alev Alev Dizisi Oyuncuları

Alev Alev Dizisi Oyuncuları isimleri Alev Alev Dizisi Oyuncu Kadrosu

Resimleri ve gerçek isimleri ile birlikte vereceğimiz Alev Alev dizisinin oyuncularını daha yakından tanıyacaksınız. Buyrun ATV Kanalında Yayınlanan Alev Alev Dizisi Oyuncuları ;

Yeşilçam’ın unutulmaz filmlerinden ALEV ALEV, atv ekranlarında dizi olarak hayat buluyor. Türker İnanoğlu yapımcılığında, Eylül ayında izleyicisiyle buluşacak olan dizinin senaryosu Mahinur Ergun’e ait, yönetmenliğini ise Atilla Cengiz yapıyor.

İzleyiciye 80’lerin özlenen nostaljisini yaşatacak olan dizinin başrollerinde ise Rojda Demirer, Berk Oktay, Hande Soral ve İlker İnanoğlu var. ALEV ALEV, birbirlerine deli gibi âşık olan Murat ve Alev’in aşkını doyum olmaz Ege manzaraları eşliğinde anlatacak.


Hande Soral
Ümran

Demir’in gözde yeğeni. Hayattaki tek yakını dayısı Demir ve anneannesi Neslihan. Dayısı sayesinde en iyi okullarda ve en iyi ülkelerde eğitimini tamamlamış. Oldukça hırslı, çalışkan, akıllı bir kız. Demir’in sağ kolu. Ümran’ın hırçın tarafı, onu hasta ve histerik bir kadın yapabilecek güçte. Bu güne kadar, ruhsal anlamda birçok tedavi görmüş, kimi zamanlarda görmeye de devam ediyor.


Rojda Demirer
Alev

Bodrum’un en güzel kızlarından biri. Henüz 20’li yaşlarında. Ömrü bu küçük sahil kasabasında geçmiş, başka da bir yer nerdeyse görmemiş. Asi ve doğaya ait, erkek gibi bir kız. Haksızlığa hiç gelemez. Her konuda çok becerikli, elinden her iş geliyor. Ailesi ile birlikte yaşıyor. Ailesi için çok kıymetli, evin tek kızı. Anne-babasının en büyük dileği onun bir yuva kurması. Babası ile sık sık balığa çıkıyor, denize açılıyor. Kimi zaman bunu Murat ve Yakut kaptanla da yapıyor.


Berk Oktay
Murat

25-30 yaşlarında. Bir sahil kasabasında kıyı kaptanlığı yapıyor. Denizle haşır neşir büyümüş ve amcası gibi kaptan olmayı seçmiş. Küçük yaşlarda ailesini kaybetmiş, amcası tarafından büyütülmüş. Amcasına çok şey borçlu. Oldukça yakışıklı, iyi niyetli, herkesin sevdiği biri. Her konuda başarılı. Yalnız kadınlara karşı ciddi bir zaafı var. Turistik bir yerde yaşadığı için kaptanlık yaptığı birçok turda kadınlar çevresinde pervane oluyor.


İlker İnanoğlu
Demir Boran

40 yaşlarında, armatör. Rumeli göçmeni. Ülkenin sayılı zenginlerinden. İyi biri fakat konu iş olunca son derece acımasız olabiliyor. Tuttuğunu koparır, her şeyi satın alabilecek güce sahip. Hırçın. Hayatta her şeyin maddi bir eder karşılığında satın alınabileceğine inanır. Boylu poslu, sportmen ve oldukça karizmatik bir tip. Yıllarca çalışıp, didinip bu noktalara gelebilmiş, ülkenin sayılı işadamlarından biri olmuş. İstanbul’un en görkemli yerlerinde hayatını sürdürüyor. Oldukça sosyal, ata binmek en büyük zevki. At çiftliği var. Golf, tenis oynamaya, yatla gezmeye bayılıyor. Hatta bazı dönemlerde yatında günlerce kaldığı bile oluyor.
Ailesini yıllar önce kaybetmiş. Yeğeni Ümran ve annesi Neslihan ile görkemli bir köşkte yaşıyor. Ümran onun her şeyi.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. benim alev alev dizisinde en beğendiğim oyuncu rojda demirer onu çok seviyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir