A.Ş.K Dizisi Oyuncuları

Aşk dizisi oyuncuları gerçek isimleri ile yayınlanacak olan bu sayfamızda, A.ş.k dizisi konusu ve oyuncu kadrosu hakkında daha bir çok bilgiye erişeceksiniz.

A.Ş.K dizisi oyuncuları isimleri, aşk dizisi oyuncu kadrosu sayfamızda, gerçek isimleri ile birlikte vereceğimiz Aşk dizisinin oyuncularını daha yakından tanıyacak, konusu ve oyuncu kadrosu hakkında bilgilere sahip olacaksınız.

Kanal D kanalında büyük beklentilerle yayına başlayan ve 13 bölüm süren A.Ş.K dizisi reyting kurbanı olarak 30 Aralık 2013 tarihinde final kararı almıştır. Dizinin oyuncu karakterleri de tam yerinde seçilmiş ama bir türlü aradığı ilgiyi görememiştir.

Şimdi Aşk dizisinde oynayan oyuncuların karakterleri de dahil rolleri, dizinin konusu ve yönetmeni hakkında biraz bilgi edinelim.

Yapım: Gold Film
Yapımcı: Faruk Turgut
Yönetmen: Ömür Atay
Uygulayıcı Yapımcı: Ahsen Tüzün
Senarist: Evren Şit, Serdar Soydan
Görüntü Yönetmeni: Oktay Başpınar
Sanat Yönetmeni: Zafer Kanyılmaz
Kostüm: Nilüfer Çamur

Aşk Dizisi Oyuncu Kadrosu

 • Neslihan (Gerçek adı: Nebahat Çehre)
 • Azra (Gerçek adı: Hazal Kaya)
 • Kerem (Gerçek adı: Hakan Kurtaş)
 • Can (Gerçek adı: Kaan Urgancıoğlu)
 • Şebnem (Gerçek adı: Aslı Tandoğan)
 • Rıza (Gerçek adı: Erkan Can)
 • Ece (Gerçek adı: Sevtap Özaltun)
 • Sırma (Gerçek adı: Nihal Koldaş)
 • Abdurrahman (Gerçek adı: Tugay Mercan)
 • Abdurrahman Adam (Gerçek adı: Osman Akça)
 • Melis (Gerçek adı: Güneş Emir)
 • Semra (Gerçek adı: Elit İşcan)
 • Müzeyyen (Gerçek adı: Servet Pandur)
 • Fırat (Gerçek adı: Gökay Müftüoğlu)

A.Ş.K Dizisi Konusu

Beğendiğim iki oyuncu var bu dizi de arkadaşlar. Birisi Aslı Tandoğan diğeri de Hazal Kaya. Aşk dizisi ne kadar iş yapar şimdiden birşey söylemek için çok erken ama belli bir beğeni kitlesi oluşturacağını düşünüyorum.

Nebahat Çehre, Hazal Kaya, Hakan Kurtaş, Kaan Urgancıoğlu, Aslı Tandoğan ve Erkan Can’ın başrollerini paylaştıkları, Eylül’de ekrana gelecek dizinin oyuncu, yapım kadrosu ve konusu şöyle:

“Paranın satın alamayacağı şey nedir?” diye sorsak insanlara… Kimi mutluluk, kimi sağlık, kimiyse aşk cevabını verir. Aşk. O her şeyden güçlü ve değerlidir. Paradan bile. Ne kadar zengin olursa olsun, kimse aşkı satın alamaz. Öyle mi acaba?

Azra (Hazal Kaya) ve Kerem’in (Hakan Kurtaş) ellerinde de sadece aşk vardı. Her şeyden değerli ama beş para etmeyen aşk! Birbirlerini delice seviyorlardı. Spor Akademisi’nde tanışmış, o günden beri hiç ayrılmamışlardı. Peki, aşk yeter miydi? Azra, ailesine güç bela bakabiliyor, Kerem uzun zamandır iş arıyordu. Yani aşk dışında iyi giden bir şey yoktu hayatlarında. Ve her şey daha da kötüye gidecekti.

Derken hayatlarına Şebnem girdi. Tenis dersi sırasında fenalaşana kadar Azra’nın zengin öğrencilerinden biri. Hastaydı Şebnem; ölecekti. Zengin bir ailede doğmuş, istediği her şey onun olmuştu. Paranın satın alabileceği her şey. Aslına bakılırsa mutlu değildi. Sağlıklı olduğu zamanları hatırlamıyordu bile. Dahası sevilmemiş, belki de yeterince sevmemişti. Aşka doymadan, aşka kanmadan ölmek istemiyordu Şebnem. Korkuyordu.

Azra’ya açtı içini. Küçük bir kız çocuğu gibi… O güne kadar başına gelen en iyi ve en kötü şeydi Azra. Hem melek, hem şeytan; hem dost, hem de düşmandı. Hayallerini gerçekleştirmeye, kendisini ve aşkını, yani Kerem’i kurtarmaya çalışırken Şebnem’i kullanacaktı. Ancak aşkını kurtarmak için aşkını feda edebilir miydi insan? Böyle bir şeyi göze alabilir miydi?

Hazal Kaya ve Hakan Kurtaş, yaşadıkları tutkulu aşk ve aldıkları kararlar ile izleyiciye, tüm hayatını sorgulatacak.

Aşkınız için ne kadar ileri gidebilirsiniz?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir