Karakol Dizisi Oyuncuları

Son Güncelleme: 06.09.2020 21:00

Karakol Dizisi Oyuncuları – Resimleri ve gerçek isimleri ile birlikte vereceğimiz Karakol dizisinin oyuncularını daha yakından tanıyacaksınız. Buyrun Karakol Oyuncuları;


ERTAN SABAN
Reşat (Komiser)

DEVRİM NAS
Ömer Cihangir (Komiser)

ZEYNEP ERONAT
Leyla (Komiser )

EKİN TÜRKMEN
Songül (Hayat Kadını)


SEDA AKMAN
Ayşe (Polis Memuru)

ECE DİZDAR

Dicle (Polis Memuru)


MÜGE BOZ
Ada (Polis Memuru)

MUSTAFA AVKIRAN
Hafız (Baş Komiser)

İçişleri Bakanlığı, İstanbul’da artan suç oranını önleyebilmek için yeni bir proje geliştirir. Bakanlığın isteği üzerine bir pilot uygulama başlar. İstanbul’un suç oranı en yüksek bölgesinde bir Karakol belirlenir ve bu karakola ‘operasyon timi’ adı altında özel bir birim yerleştirilir.

Timin başına Reşat isimli bir polis getirilir. Reşat, suçla mücadelede gösterdiği önemli başarılardan dolayı teşkilatın yüz akı olmuş, ancak geçmişte yasadışı olaylara adının karışmasıyla kızağa çekilmiş bir polis memurudur. Bakanlığın pilot uygulamayı hayata geçirmesi ile tekrar görevinin başına getirilir. Ekibin diğer üyelerini Aykut, Murat ve İsmail oluşturmaktadır.

Karakolun Emniyet Müdürü Hafız, hırslı fakat dürüst bir polistir. Reşat ve operasyon timinin, olayları çözmekte, suçluları yakalamakta kullandıkları yöntemler onu rahatsız etmektedir. Hafız, ekibin kanunsuz işlerini kanıtlayabilmek için bir plan yapar.

Haluk, Leyla ve Dicle karakolun diğer Cinayet Masası polisleridir. Onlar da evinde ölü bulunan genç bir kadının davası ile ilgilenmektedirler. Kadının kızı kayıptır. Ekip, kızın hayatını kurtarabilmek için zamana karşı bir yarışa girer.

Karakolun diğer polisleri Cengiz ve Ayşe’den oluşan bir devriye ekibidir.

Karakol Son Bölüm izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir