Ezel Dizisi Oyuncuları Gerçekleri İsimleri ve Rolleri

Ezel dizisi oyuncuları gerçek isimleri ve rolleri yazılacak bu sayfamızda, 2009 yılında show tv kanalında başlayan 2010 yılında ise atv kanalına geçen ezel dizisini tanıtacağız.

Ekranlara geldiği yıllarda büyük rekorlar kıran, her bölümü ayrı bir heyecanla takip edilen dizi, hala sosyal medya ismi en çok geçen dizilerden birisidir. Tekrarları bile şu anda hala en çok izlenenler arasındadır.

Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Yiğit Özşener, Tuncel Kurtiz gibi çok önemli isimlerin oynadığı diziyi tanıtmaya geldi şimdide.

Ezel Dizisi Oyuncuları

Ezel dizisi oyuncuları gerçek isimleri ile beraber bu başlık altında incelenecektir. Show tv kanalında yayınlanan ezel dizisinin oyuncuları kim kimdir bu sayfamızda sizlerle paylaşacağız.

Ezel Bayraktar (Kenan İmirzalıoğlu)

Ezel Bayraktar

Dizinin en önemli kahramanı olarak göze çarpıyor. İlk başlarda karşımıza Ömer olarak çıktı. Yaşadığı ihanetlerin vermiş olduğu acıyla intikam ateşiyle yanıp kavruluyor. İşlemediği bir suç yüzünden hapse düşen Ömer’in burada tanıdığı Ramiz Dayı ile hayatı da değişti. İntikam için geçirdiği estetikle yeni bir kimliğe büründü.

Eyşan Atay (Cansu Dere)

Eyşan Atay

Ezel’in asla vazgeçemediği aşkı. Geçmişiyle bugünü arasında git-gel yaşayan bir karakter olarak göze çarpıyor. Canından çok sevdiği kardeşi Bahar için aşkı Ömer’den bile vazgeçebilen gözü kara bir karakter. Geçmişteki ihanetiyle sürekli yüzleşmek zorunda kalıyor. Kocasının en yakın arkadaşı olan Ezel ( eski aşkı Ömer) ile arasında yaşanan yakınlaşma da diziye farklı bir boyut getiriyor.

İlgili Makaleler

Cengiz Atay (Yiğit Özşener)

Cengiz Atay

Ömer’e kurulan tuzağın ikinci ayağı. Para hırsı ve arzularının düşkünü bir karakter olarak göze çarpıyor. Oynadığı oyunla her şeyini elinden aldığı Ömer (Ezel) onun en yakınındaki kişi olmayı başardı. Şimdi her şeyden habersiz oynadığı oyunun hesabını ödüyor.

Ramiz Karaeski (Tuncel Kurtiz)

Ramiz Karaeski

Ezel’in hapishane de tanıştığı akıl hocası. Ezel’i gerçekleştiren mimar. Nam-ı diğer Ramiz Dayı. Sözleri ve replikleriyle paylaşım sitelerinde fenomen haline geldi. 80’li yıllarda büyük bir kumarhane patronu olan Ramiz Dayı hapse düştükten sonra bir hayli sakinleşiyor. Unutmayı öğretti Ezel’e, akıllı, kuşkucu ve hiç kapanmaz gözlerle bakmayı öğretti.

Ali Kırgız (Barış Falay)

Ali Kırgız

Hırslarının düşkünü bir karakter olarak ön plana çıkıyor. Ömer’e kurulan tuzağın 3. ayağı. Öfkeli tavırları ve hayata karşı takındığı tavırla diziye farklı bir renk getiriyor. Geçmişte yaptıklarıyla sürekli yüzleşmek durumunda kalıyor. Ramiz Dayı’yı yok edip en güçlü olmak isteyen farkında olmadan Ali tehlikeli bir oyunun da içine girmiş oluyor.

Serdar Tezcan ( Salih Kalyon)

Serdar Tezcan

Eyşan’ın babası. İnsanların zayıf noktalarını bulup onları sömürmekte usta.Bu, kendi kızı olsa bile. En çok Eyşan’sa hatta… Serdar Eyşan’ın değişmesine temiz bir yaşam sürmesine asla izin vermedi. Dünyada sevdiği iki şey var , güç ve kendi günün yarısı olan Eyşan… Serdar Ömer’e kurulan tuzağın 1. ayağı Serdar bütün planın kurucusu o..

Ezel Dizisi Konusu

Ezel dizisi konusu ile diğer dizilerden çok farklı bir konuma erişmiştir. Şimdiye kadar işlenmemiş farklı bir intikam hikayesi ile bizleri ekrana kilitlemişti.

Sıradan bir aşkı konu alacağı tahmin edilen dizi, iddialı kadrosuyla sanılanın aksine bir fenomen haline geldi. Yaşanan karmaşık olay örgüsü ve dizi karakterleri arasında yaşanan sıradan ötesi ilişkiler izleyicinin kafasını bir hayli karıştırmıştı. Diziyi sonradan takip etmek isteyen izleyicinin yaşanan olayları ve dizi kahramanları arasındaki ilişkileri anlamakta bir hayli zorlanacak.

Herkes birini sever ama her ihanet, sevgiyle başlar.

Önce Ömer vardı. Ömer’in ailesiyle birlikte küçük, basit bir hayatı vardı. Mutluydu. Sonra bir kız sevdi. Askerden gelecek, onunla evlenecekti. Her şey yerli yerinde, her şey olması gerektiği gibiydi. Ama Ömer birden cinayetten hapiste buldu kendini. Bildiği hayat, güvendiği insanlar bir anda yok oldu. Yerine, tek bir soru, on yıl boyunca kızgın bir damga gibi beynini dağladı durdu: Niye? Ona korkunç bir oyun oynanmıştı. Sevdiği kız Eyşan, en iyi arkadaşı Cengiz ve abisi bildiği Ali, bir şekilde bu oyunun içindeydi. Ömer cevapları bulamıyordu, çaresizdi. Ta ki hapishanede hayatını değiştirecek bir adamla tanışana dek.

Ezel Dizisi Oyuncuları Gerçek İsimleri

Ezel dizisi oyuncularının gerçek isimlerini bilmiyorsanız şu andan itibaren öğrendiniz diyebilirim. Bu dizideki oyunculuklar üst düzeydeydi.

KENAN İMİRZALİOĞLU – Ezel Bayraktar
CANSU DERE – Eyşan Atay
YİĞİT ÖZŞENER – Cengiz Atay
SEDEF AVCI – Bahar
BARIŞ FALAY – Ali Kırgız
İPEK BİLGİN – Meliha Uçar
GÜRAY KİP – Kamil Çalıca
SARP AKKAYA – Tevfik Bostancı
TUNCEL KURTİZ – Ramiz Karaeski

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir