Hayat Yolunda Oyuncuları

Hayat Yolunda oyuncuları isimleri sayfamızda, dizide oynayan karakterlerin gerçek isimleri ile birlikte oyuncu kadrosu hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Yapımcılığını D Yapım’ın ve yönetmenliğini Feride Kaytan’ın yaptığı dizi Kanal D kanalında yayınlanmıştır. “Hayat Yolunda” dizisinin senaryosunu Nuran Evren Şit yazmıştır. Dizinin yapımcısı ise E. Ayşe Durmazdır. “Hayat Yolunda” dizisi başrolleri Engin Öztürk, Nur Fettahoğlu, Burak Yamantürk, İpek Karapınar, İlker İnanoğlu gibi oyunculardan oluşmaktadır.

Hayat Yolunda Oyuncu Kadrosu

KarakterGerçek AdıKaç Yaşında?
Dr. Melis SAKASinem Öztürk37
Op. Dr. Cem KORCANEngin Öztürk36
Doç. Dr. Şafak GÜNAYNur Fettahoğlu42
Dr. Yelda GÜÇLÜİpek Karapınar38
Op. Dr. Selim SAVAŞBurak Yamantürk38
Prof. Dr. Veysel GÜÇLÜEdiz Hun82
Seza TÜRKCeyda Tepeliler25
Uzm. Dr. Tayfun KUZUYıldıray Şahinler54
Alp Günayİlker İnanoğlu57
MuazzezFulya Ülvan46

Hayat Yolunda Konusu

Tüm yaşamını karşılık beklemeden hayat kurtarmaya adamış Prof. Dr. Veysel Hoca’nın sahip olduğu özel hastane, maddi sıkıntılar sebebiyle iflasın eşiğine gelmiştir. Üstelik hastanesinin doktorları da birer birer istifa etmektedir. Yeni bir düzene adım atmak isteyen Veysel Hoca, Türkiye’nin çeşitli illerinde görev yapmakta olan, kendi yetiştirdiği başarılı cerrahlara iş teklif eder. Aldığı ret cevaplarıyla sarsılan Veysel Hoca’nın sağlığı tehlikeye girer. Babasına yardım etmek isteyen Yelda ise, eski arkadaşlarıyla tek tek görüşüp onları hastanede çalışmaya ikna etmek için yollara düşer.

Kocasının ihanetini hiç beklenmedik bir şekilde öğrenen Şafak’ın dünyası bir anda başına yıkılır. Kendisine asistanlık yapan Melis’in kocasıyla yaşadığı yasak aşkı artık çalıştığı hastanede bilmeyen kalmamıştır. Kocasından bir açıklama bekleyen Şafak, onun ani boşanma kararıyla bir kez daha yıkılır. İzmir’den ayrılmayı aklına bile getirmeyen başarılı doktor, yaşadığı olaylar üzerine Yelda’nın teklifini değerlendirmek zorunda kalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir