Hayat Yolunda oyuncuları

Hayat Yolunda oyuncuları isimleri sayfamızda, karakterleri dahil gerçek isimleri ile birlikte tüm oyuncu kadrosu hakkında bilgi edineceksiniz.

Yapım şirketi “D Yapım” ve yönetmeni Feride Kaytan olan “Hayat Yolunda” dizisi Kanal D kanalında yayınlanan dizidir. Dizinin senaryosu Nuran Evren Şit tarafından yazıldı. “Hayat Yolunda” dizisi başrol oyuncuları Engin Öztürk, Nur Fettahoğlu, Burak Yamantürk, İpek Karapınar ve İlker İnanoğlu gibi isimlerden oluşmaktadır. İlk bölümü 8 Ekim 2014’de yayınlanan, 1 sezon ve 13 bölüm boyunca devam eden dizi, 14 Ocak 2015 yılında bitmiştir.

Hayat Yolunda oyuncu kadrosu

KarakterGerçek AdıKaç Yaşında?
Dr. Melis SAKASinem Öztürk38
Op. Dr. Cem KORCANEngin Öztürk37
Doç. Dr. Şafak GÜNAYNur Fettahoğlu43
Dr. Yelda GÜÇLÜİpek Karapınar39
Op. Dr. Selim SAVAŞBurak Yamantürk39
Prof. Dr. Veysel GÜÇLÜEdiz Hun83
Seza TÜRKCeyda Tepeliler26
Uzm. Dr. Tayfun KUZUYıldıray Şahinler55
Alp Günayİlker İnanoğlu58
MuazzezFulya Ülvan47

Hayat Yolunda Konusu

Tüm yaşamını karşılık beklemeden hayat kurtarmaya adamış Prof. Dr. Veysel Hoca’nın sahip olduğu özel hastane, maddi sıkıntılar sebebiyle iflasın eşiğine gelmiştir. Üstelik hastanesinin doktorları da birer birer istifa etmektedir. Yeni bir düzene adım atmak isteyen Veysel Hoca, Türkiye’nin çeşitli illerinde görev yapmakta olan, kendi yetiştirdiği başarılı cerrahlara iş teklif eder. Aldığı ret cevaplarıyla sarsılan Veysel Hoca’nın sağlığı tehlikeye girer. Babasına yardım etmek isteyen Yelda ise, eski arkadaşlarıyla tek tek görüşüp onları hastanede çalışmaya ikna etmek için yollara düşer.

Kocasının ihanetini hiç beklenmedik bir şekilde öğrenen Şafak’ın dünyası bir anda başına yıkılır. Kendisine asistanlık yapan Melis’in kocasıyla yaşadığı yasak aşkı artık çalıştığı hastanede bilmeyen kalmamıştır. Kocasından bir açıklama bekleyen Şafak, onun ani boşanma kararıyla bir kez daha yıkılır. İzmir’den ayrılmayı aklına bile getirmeyen başarılı doktor, yaşadığı olaylar üzerine Yelda’nın teklifini değerlendirmek zorunda kalır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir