Uçurum Dizisi Oyuncuları

Uçurum dizisi oyuncuları gerçek isimleri yayınlanacak olan bu sayfamızda, uçurum dizisi konusu ve oyuncu kadrosu hakkında daha bir çok bilgiye erişeceksiniz.

Uçurum Dizisi Oyuncuları İsimleri ve Kadrosu

Resimleri ve gerçek isimleri ile birlikte vereceğimiz Uçurum dizisinin oyuncularını daha yakından tanıyacak ve oyuncu kadrosu hakkında bilgilere sahip olacaksınız. Ayrıca bir zamanlar herkes tarafından izlenen ve reyting rekorları kıran uçurum dizisinin konusu hakkında da bilgileneceksiniz.


Uçurum Adem
Gerçek adı: Mehmet Ali Nuroğlu

Uçurum Eva
Gerçek adı: Lavigna Longhi

Uçurum Felicia
Gerçek adı: Denise Capezze

Uçurum Yaman
Gerçek adı: Erdal Yıldız

Uçurum Arif
Gerçek adı: Selçuk Yöntem

Uçurum Nur
Gerçek adı: Esra Ronabar

Uçurum Kutlu
Gerçek adı: Enis Arıkan

Uçurum Şule
Gerçek adı: Duygu Yetiş

Uçurum Dizisi Konusu

Herkes her gün işinde. Günlük rutin devam ediyor. Ancak bir uçurumun kenarında yürüdüğümüzü fark edemiyoruz. Ta ki, kaybettiklerimiz canımızı acıtana kadar. Hayallerimiz, sevdiklerimiz, geleceğimiz geliyor aklımıza uçurumun kenarında. Bir fil şeridi gibi geçiyor yanımızdan.

Yardım edecek, uzanacak bir el arıyor kalbimiz. Uçurum, günlük yaşam koşturmacası sırasında fark etmediğimiz ancak korunaklı hayatımızın zırhı çıktığında gözler önüne serilen korkular, tehlikeler ve bunlar arasında yaşam mücadelesi veren masum insanlar. Evimiz, işimiz, ailemiz, arkadaşlarımız, maaşımız, sigortamız, köpeğimiz, her gün tekrar ettiğimiz korunaklı hayatımız aslında bizi bu tehlikeden koruyamıyor. Hepimiz görmediğimiz bir uçurumun kenarında sürdürüyoruz hayatımızı.

Bir yanlış yol, bir geç kalmış adım, bir talihsiz kaza ve hepimiz, en yukarıdaki, en mutlu, en güçlü olanımız bile, bir gün o uçurumdan aşağı düşebilir.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir