Masumlar Apartmanı Oyuncuları İsimleri

Masumlar Apartmanı oyuncuları isimleri ve karakterleri sayfamızda, Tv8 kanalında cuma akşamları yayınlanan ve rekorlar kıran Masumlar Apartmanı dizisinin oyuncularını tanıyacak kim kimdir öğrenmiş olacaksınız.

Masumlar Apartmanı dizisinde, kendisini devamlı koruyan ve gözeten dedesiyle yaşayan genç kız, enteresan davranışları bulunan üç kız kardeşin abisi arasında geçecek olan aşk hikayesini izleyeceksiniz. Her hafta bu tezatlıkların çekişmesiyle ilginç bir hal alan dizi şu ana kadar çok beğenildi ve izleyiciden tam not aldı. Bu yazımızda Masumlar Apartmanı oyuncularını gerçek isimleri ile tanımış olacaksınız.

Masumlar Apartmanı Oyuncu Kadrosu

Masumlar Apartmanı Oyuncuları

Dizilerden yada magazin dünyasından çok fazla tanıdığınız isimlerin bir araya geldiği Masumlar Apartmanı dizisinde, birbirinden değerli oyuncuları da yeniden ekranlarda görmüş olacaksınız. Gerçek isimleri neler diye bakarsak; Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Gizem Katmer, Metin Coşkun, Açelya Devrim Yılhan, Atilla Şendil, Emir Özden, Tansel Öngel, Esra Ruşan, Uğur Uzunel, Alper Saldıran, Barış Bağcı gibi oyuncu kadrosu karşımıza çıkmaktadır.

1. Neriman

Masumlar Apartmanı Neriman

Masumlar Apartmanı dizisinde en fazla merak edilen oyuncular arasında olan Neriman gerçek adı Gizem Katmer’dir. Neriman, ailesi ve özgürlüğü arasında sıkışıp kalmıştır.

2. Esra

Masumlar Apartmanı Esra

Masumlar apartmanı dizisinin Esra’sı gerçek adı ile de sizi şaşırtacak çünkü gerçek adı da Esra Ruşan. Esra, hayatı ciddiye almaktan kaçınan, her durumda mizahı eksik etmeyen biridir.

3. İnci

Masumlar Apartmanı İnci

Masumlar apartmanı dizisinde baş kahramanlardan birisi olan İnci gerçek ismi Farah Zeynep Abdullah’tır. Bir radyoda programcı olarak çalışan İnci, korumacı dedesi Memduh ve kardeşi Ege ile birlikte yaşamaktadır. İnci’nin hayatı Han’la tesadüfen tanışması ve Masumlar Apartmanı‘na taşınmasıyla büyük ölçüde değişecektir.

4. Ege

Masumlar Apartmanı Ege

Kendi başına buyruk ve hayatı fazla umursamayan birisini canlandıran Ege gerçek ismi Emir Özden’dir. Ege, asla sorumluluk almaya yeltenmeyen, serseri ve asi ruhlu biridir.

5. Naci

Masumlar Apartmanı Naci

Çok önemli oyuncuları içinde barındıran dizilerden birisi olan Masumlar Apartmanı dizisinin Naci’si Tansel Öngel’dir.

6. Han

Masumlar Apartmanı Han

Kendini işine ve ailesine bir adamı canlandıran Han, hayatına İnci girmesiyle tamamen değişiri. Masumlar apartmanı Han gerçek ismi Birkan Sokullu’dur. Üç kız kardeşi ve hasta babasıyla yaşayan Han, kendi hayallerinden tamamen vazgeçmiş biridir. Yaşamı takıntılarla dolu ablaları ve işi arasında mekik dokuyarak bu aileyi ayakta tutmaya çalışan Han’ın İnci ile tanışması onun için bir dönüm noktası olur.

7. Safiye

Masumlar Apartmanı Safiye

Dizideki en önemli karakterlerden birisini canlandıran Ezgi Mola Safiye rolü ile büyülüyor resmen. Safiye gerçek adı Ezgi Mola’dır. Han’ın ablası. Temizlik takıntısını, saplantılı ahlak anlayışını ve hırçınlığını annesinden miras almıştır. Ne kadar yıkanırsa yıkansın pislikten arınamadığına inanır.

8. Gülben

Masumlar Apartmanı Gülben

Hayalperest birisini canlandıran ve rolünü oldukça iyi oynayan Gülben karakterindeki kişinin gerçek adı Merve Dizdar’dır. Ailenin en sessiz, en göze batmayan ve hiçbir konuda fikri sorulmayan üyesidir. Bütün hayatını ablası Safiye’nin boyunduruğu altında geçirmiştir. Kimseden sevgi görmemiş olan Gülben, kurtuluşunu aşkta arar ve sıklıkla olmayacak hülyalara kapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.