Yalancı Oyuncuları

Yalancı oyuncuları gerçek isimleri ile yayınlanacak olan bu sayfamızda, Yalancı dizisi konusu ve oyuncu kadrosu hakkında bilgilere erişeceksiniz.

Yalancı oyuncuları isimleri sayfamızda, gerçek isimleri ile birlikte vereceğimiz Yalancı dizisinin oyuncularını daha yakından tanıyacak ve oyuncu kadrosu hakkında bilgilere erişeceksiniz.

Yapımcılığını Süreç Film’in ve yönetmenliğini Hülya Gezer’in yaptığı dizi Show TV kanalında yayınlanıyor. Yalancı dizisinin senaryosunu ise Yazıhane ekibi kaleme almıştır. Bu dizi ünlü İngiliz dizisi Liar uyarlamasıdır.

Yalancı dizisi başrolleri Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Cemal Toktaş, Hazal Türesan, Şahin Irmak ve İmer Özgün gibi oyuncularla paylaşılmaktadır. Şimdi Yalancı dizisinde oynayan oyuncuların karakterleri de dahil rolleri ve dizinin konusu hakkında biraz bilgi edinelim.

 • Yalancı hangi kanalda yayınlanıyor?: Show TV
 • Yalancı hangi gün çıkıyor?: Cuma
 • Yalancı saat kaçta başlıyor?: 20:00
 • Yalancı hangi diziden uyarlama: Liar

Yalancı Oyuncu Kadrosu

Deniz Sungur

Yalancı Deniz

Deniz, özgürlüğüne düşkün ve kimsenin hayatına karışmasına izin vermeyen edebiyat öğretmenidir. İstediğini elde etmek için ne gerekirse yapabilecek kadar savaşçı bir kişiliğe sahiptir. Adalet kavramının onun için yeri ayrıdır ve buna çok önem verir. Kendine en güvendiği anda hayatının altüst olacağından habersizdir. Yalancı Deniz, gerçek adı Burçin Terzioğlu’dur ve yaşı 41 olarak kayıtlarımızdadır.

Mehmet Emin Gürsoy

Yalancı Mehmet

Mehmet, kadınlara çok iyi davranan kalp ve damar cerrahı bir doktordur. Bir çocuğu olan Mehmet Emin, ona gözü gibi bakmaktadır. Herkesin sevdiği ve gıpta ile baktığı Mehmet, bir gecede hayatı darmadağın olacak bir diğer kişidir. Yalancı Mehmet, gerçek adı Salih Bademci’dir ve yaşı 37 olarak kayıtlarımızdadır.

Yasemin Aytekin

Yalancı Yasemin

Yasemin, Deniz’in ablası ve Derine ile Burak isminde iki çocuğu olan bir kadındır. Bir hastanede anestezi uzmanı olarak görev yapmaktadır. İnsanlara yardım etmeyi seven ve çalışkanlığıyla bilinen birisidir. İstediği hayata kavuşmak için elinden geleni yapmış ve sonunda istediğini elde etmiştir. Yalancı Yasemin, gerçek adı Hazal Türesan olup yaşı 36’dır.

Murat Özdal

Yalancı Murat

Murat, başına buyruk, ukala tavırlarıyla bilinen asayiş biriminde komiser olarak görev yapmaktadır. Çevresine yardım etmeyi seven ve paraya önem vermeyen bir kişiliktir. Deniz’in ayrıldığı eski kocasıdır. Tek amacı yardıma ihtiyacı olanlara el uzatmak olan Murat, acaba kendi hayatını kurtarabilecek midir? Yalancı Murat, gerçek adı Cemal Toktaş olup yaşı 38 olarak kayıtlarımızda bulunmaktadır.

Canan Odakçı

Yalancı Canan

Canan, özel bir hastanede hemşirelik yapmaktadır. Ayrıca Arif ile evli olan Canan, kendi içine kapanık, insanlara çabuk inanan biridir. Kimseye anlatamadığı bir sırrı olan Canan, gelecek ile ilgili planlarında ne yapacağı belirsiz olanlardan biridir. Yalancı Canan, gerçek adı İmer Özgün olup yaşı 34 olarak kayıtlarımızda bulunmaktadır.

Okay Aytekin

Yalancı Okay

Gerçek adı: Şahin Irmak
Yaşı: 40
Nereli: Trabzon

Arif Ocakçı

Yalancı Arif

Gerçek adı: Serkan Tınmaz
Yaşı: 35
Nereli: İstanbul

Görkem Bilgen

Yalancı Görkem

Gerçek adı: Efsane Odağ
Yaşı: 35
Nereli: İzmir

Doruk Gürsoy

Yalancı Doruk

Gerçek adı: Fatih Berk Şahin
Yaşı: 33
Nereli: İstanbul

Yalancı Diğer Oyuncuları

 • Erdal Numanoğlu (Gerçek adı: Murat Kılıç)
 • Ahmet Bilgen (Gerçek adı: Emir Çubukçu)
 • Erdal Numanoğlu (Gerçek adı: Murat Kılıç)
 • Lorin (Gerçek adı: Öyküsu Özyürek)
 • Yavuz (Gerçek adı: Ozan Ayhan)
 • Tuğba (Gerçek adı: Gizem Soysaldı)
 • Ali (Gerçek adı: Mesut Yılmaz)
 • Ayaz (Gerçek adı: Doğa Karakaş)
 • Serkan (Gerçek adı: Özgür Şahin)
 • Türkan (Gerçek adı: Sema Çeyrekbaşı)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir