Oğlum Dizisi

Oğlum oyuncuları gerçek isimleri ile yayınlanacak olan bu sayfamızda, Oğlum dizisi konusu ve oyuncu kadrosu hakkında bilgilere erişeceksiniz.

Oğlum dizisi oyuncuları isimleri ve konusu sayfamızda, gerçek isimleri ile yayınlanacak olan Oğlum dizisinin oyuncu kadrosu hakkında bilgilere erişeceksiniz.

Oğlum
TürDram
YönetmenGökçen Usta
Senarist
  • Hürer Ebeoğlu
  • Sevgi Yılmaz
Başrol oyuncuları
  • Songül Öden
  • Canan Ergüder
  • Feyyaz Duman
  • Timur Acar
  • Serhat Teoman
  • Nihal Yalçın
  • Kubilay Aka
Hangi gün oynuyor?Çarşamba
Hangi kanalda saat kaçta?Show TV, 20:00
Sezon sayısı1
Nerede çekiliyor?İstanbul
YapımcıKerem Çatay
Yapım şirketiAy Yapım
Dış bağlantılarİnternet sitesi

Yapımcılığını Kerem Atay’ın ve yönetmenliğini Gökçen Usta’nın yaptığı dizi Show TV kanalında yayınlanıyor. Oğlum dizisinin senaryosunu Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz yazdı. Oğlum dizisi ilk bölümü 9 Şubat 2022 yılında Çarşamba günü yayınlandı ve büyük ses getirdi.

İki farklı ailenin yaşadıkları acı dolu olaylar ve çocukları üzerindeki etkileri bu dizinin konusu olarak karşımıza çıkacak. Show TV kanalında Çarşamba akşamları saat 20:00’de yayınlanan dizi, dram yüklü öyküsü ile herkesi ekran başına toplayacak.

Oğlum dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

KarakterGerçek adıHakkında
Zeynep Yalçın KayaSongül ÖdenZeynep Yalçın Kaya, kocası Tuğrul ile anlaşmazlıklarını gidermek için Efe’yi dünyaya getirir. Ne çaredir ki oğulları da ilişkilerini kurtarmaya yetmez. Çevresindeki insanlara hep mutlu görünmeye çalışan ama içinde fırtınalar kopan Zeynep, bu sorunlar sırasında Efe’yi ihmal edecektir.
MelikeNihal YalçınMelike Özyürek, kendi halinde çocukları Ceren ve Kaan ile eşini seven bir kadındır. Her ne kadar maddi sıkıntılar yaşasa da çocukları için her şeyi göze alabilecek bir yapısı vardır. Oğlu Kaan öldürülünce hayatı altüst olacak ve acı dolu zamanlar başlayacaktır.
DemetCanan ErgüderDemet, hayat enerjisi ve çevresine yaydığı pozitiflik ile hayat dolu bir pedagogdur. Çocuk sorunları ve onlarla kurduğu ilişkiler sayesinde bir çok çocuğu suçtan kurtarmayı başarmıştır. Tek amacı çocukları bu kötü dünyanın elinden kurtarıp daha güzel bir hayat sunmaktır.
TuğrulFeyyaz DumanTuğrul, Zeynep’in aralarında anlaşmazlıklar olduğu kocasıdır. Sadece kendini düşünen Tuğrul, giyim kuşamına dikkat eden biridir. Bütün amacı güçlü olmaktır. İşleri nedeniyle çocuğunu ve karısını görmezden gelip onları ihmal eder.
İlyasTimur Acarİlyas, Melike’nin kocasıdır. Geçim zorlukları içerisinde ailesine bakmaya çalışan bir adamdır. Ailesi onun için önemlidir ve onları her şeyin üzerinde tutar. Oğlunun öldürülmesi onu da etkilese de tek bir amacı vardır; ailesini bir arada tutmak.
SedatSerhat TeomanSedat, eşinden ayrılmış ve bir kızı olan polis rolündedir. Kızının hem annesi hem babası olmaya çalışması ve bunda acemi olması onu zorlayacaktır. Bu sebeple gittiği pedagog Demet ilgisini çeker ve onunla yakınlaşmaya başlar.
BulutKubilay AkaBulut, mahallenin bıçkın delikanlısı ağır takılan abisidir. Ailesi ile sorunları olsa da ablasına çok bağlıdır. Babasız büyümesi sebebiyle hayatı günü gününe yaşayan delikanlı bir tiptir.
IşılCansu Melis KarakuşIşıl, Zeynep’in okuldaki en yakın arkadaşıdır. Dikkat çekmeyi seven, bakımlı ve çok güzel bir kadındır. Sakladığı ve kimseye söyleyemediği sırları olsa da güzelliğini etrafındakileri etkilemek için kullanır.
KaanEmir Kaan ÖzkanKaan, İlyas ve Melike çiftinin oğludur. Ekonomik sorunlar sebebiyle yeteri kadar ilgi göremeyen Kaan, okul çıkışı bir kirpinin peşinden gidecek ve Efe isimli başka bir çocuk tarafından öldürülecektir.
EfeMetehan ParıltıEfe, bilgisayar bağımlısı bir çocuktur. Bir oyunda gördüğü şiddet sahnelerinin etkisinde kalarak Kaan isimli çocuğu ormanlık alanda öldürür.
SedefTuğçe Açıkgöz
CananNazan Kesal
HüseyinAli Seçkiner Alıcı
CerenMina Derman
GültenKadriye Çetinkaya
MurtazaAbdurrahman Yunusoğlu
MerveYağmur Damla Ayden
EsraCemre Yeşilbursa
SertaçEge Derin

Oğlum dizisi konusu

Show TV dizileri içerisinde bu sezona bomba gibi başlayan Oğlum dizisi konusu ile dikkat çeken yapımlardan. Kaan’ın annesi Melike ailesine katkıda bulunmak için başladığı ilk işten maaşını alınca oğlunu unutur. Bu sırada okuldan çıkan Kaan, bir kirpinin peşinden sokaklarda yürümeye başlar. Parkta tek başına oynayan bilgisayar bağımlısı Efe, Kaan’ı oyunlardaki gibi öldürme amacıyla ormanda öldürür. Hem Efe’nin ailesi hem Kaan’ın ailesi bu acı olaydan sonra bambaşka bir hayat mücadelesine girişeceklerdir.

Oğlum dizisi nerede çekiliyor?

Show TV kanalı dizilerinden birisi olan Oğlum dizisi, İstanbul’un değişik semtlerinde ve Şili’de çekimlerine devam ediyor. Dizinin diğer iddialı yapımlarla aynı güne denk gelmesi, son zamanlarda final dedikoduları çıkmasına sebep olsa da çekimleri sürüyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir