Aile dizisi oyuncuları

Aile, yapım şirketi Ay Yapım ve yönetmeni Ahmet Katıksız olup Show TV kanalında yayımlanan dizidir. Dizinin senaryosu Hakan Bonomo tarafından yazıldı. Aile dizisi başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler gibi isimlerden oluşmaktadır. İlk bölümü 7 Mart 2023 Salı günü yayımlanan dizi, 2. sezon ve 16. bölümü ile devam etmektedir.

Hakkında

Oyuncular

Aile dizisi oyuncuları isimleri sayfamızda, karakterleri dahil gerçek isimleri ile birlikte tüm oyuncu kadrosu hakkında resimli bilgiler yer alır.
Diğer oyuncu kadrosu

KarakterCanlandıran
Ceylan Soykanİpek Çiçek
EkoUmutcan Ütebay
AyselEcem Simge Yurdatapan
İskoçAli Savaşçı
TurgutAbdurrahman Yunusoğlu
KayaAli Buğra Bıyıkçı
SedaNazlıcan Demir
İlyasMusa Uzunlar
Serhat KoruzadeAnıl İlter
BedriAlper Çankaya
NedretAyda Aksel
Serap KoruzadeSelin Şekerci
Kıymet KoruzadeRüçhan Çalışkur
CanEge Yordanlı
ZeynepDefne Piriçci

Karakterleri

KarakterHakkında
AslanGerçek adı Kıvanç Tatlıtuğ olan Aslan, Soykan ailesinin işlerin başında olan oğludur. Volta isimli gece kulübü işleten Aslan, ani bayılmalarının psikolojik olduğunu düşünerek psikolog Devin’e tedavi olmaya başlar. Bu ikili arasındaki yakınlaşma aşka dönüşür.
DevinGerçek adı Serenay Sarıkaya olan Devin, Aslan’ın psikoloğu ve aynı zamanda aşık olduğu kişidir. Ailenin içine girmesiyle gizli sırların ortaya çıkmasına sebep olacaktır.
CihangirGerçek adı Nejat İşler olan Cihan, Aslan’ın abisidir. Hayatında bir çok problem yaşayan Cihangir, ailenin en sorunlu bireylerinden biridir.
AtiGerçek adı Ushan Çakır olan Atilla, Hayri’nin torunudur. İnsanlar kendisine ismi ile değil lakabı olan Ati diye seslenmektedir.
EzgiGerçek adı Esma Yeşim Gül olan Ezgi, psikolog Devin’in en yakın arkadaşıdır.
İboGerçek adı Levent Ülgen olan İbo, Aslan’ın iş nedeniyle devamlı tartışma yaşadığı amcasıdır.
YağmurGerçek adı Yüsra Geyik olan Yağmur, psikolog Devin’in uyuşturucu bağımlısı kardeşidir.

Konusu

Volta isimli bir gece kulübü işleten Aslan, büyük bir ailenin oğludur. İş konusunda amcası İbo ile devamlı sorunlar yaşamaktadır. Aile içinde Cihangir adında sorunlu bir abisi de olan Aslan iş ve ailesiyle yaşanan sıkıntılar arasında hayatına devam etmektedir.

Aniden bayılma sorunu yaşayan Aslan psikolog Devin’den kendisine yardımcı olmasını ister. Devin’in aileye katılması ve sırlarını öğrenmeye başlamasıyla işler iyice sarpa saracaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir